Soru Akıllı saatlerde navigasyon nasıl oluyor?

Bu konuyu okuyanlar

Isari

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Arkadaşlar merhaba,
Ben de bir akıllı saate geçmeyi ve özellikle Samsung ekosistemine dahil olduğum için Galaxy Watch 4 almayı düşünüyorum ama en merak ettiğim husus şu:
Bilmediğim bir şehirde veya araba kullanırken artık telefon elimde navigasyona bakmadan dolaşabilecek miyim? Yani sadece saat ekranından rotamı takip edebilecek miyim aynı telefonda olduğu gibi? (saat ekranında şimdi sağa dönün vs. şeklinde değil de, telefondaki gibi rotayı ve haritayı göstererek.

Teşekkürler...

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,751
Bildiğim kadarıyla yok. Ama iyice bir bakın derim.

r3b0k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Apple Watch kullanıcısıyım ve bunları Apple Watch se için konuşuyorum.

Telefondan açtığım konumu direk olarak saatime yansıtıyor ve saatimde harita ekrana geliyor telefonu kapatsam bile saat üzerinden yoluma devam ediyorum.

Evet sesli komutlar var sağa dönün sola dönün gibi normal bir navigasyonda ne varsa benim saatimde de aynısı var ve bütün özellikleri gösteriyor.

En güzel özelliği harita ve animasyon şekilde gibi olması harita dan takip etmek biraz zor araba sürerken küçük ekrana bakmak dikkat kaybına sebep olur fakat animasyon ekranında zaten ne yapacağını söylüyor ve gösteriyor.

Apple WATCH 'da navigasyon var ve çok memnumum. Sürekli kullanmaktayım.

Ha bide yaklaşınca kolunun titremesi falan ap ayrı bi özellik.

r3b0k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Apple watch'da evet var. Şey samsung'da varmı? Benim bildiğim yok.
Galaxy Watch 4' de telefon ile açtığında saate animasyon şeklinde geliyor ve telefon ekranında olan her şeyi bu saatte de görebiliyorsun. Yada saatin üzerinden Google maps'i açarak da yapabiliyorsun.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,751
Galaxy Watch 4' de telefon ile açtığında saate animasyon şeklinde geliyor ve telefon ekranında olan her şeyi bu saatte de görebiliyorsun. Yada saatin üzerinden Google maps'i açarak da yapabiliyorsun.
Saat sesli bir şekilde sağa dönün vb diyormu?

Isari

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Bugün Watch 4 teslim edilecek. Kurup deneyeceğim.