Öneri Akıllı saat tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

ademlayic1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
arkadaşlar bildirimleri okuyacağım fiyatına göre akıcı olan bi saat tavsiyesi istiyorum sizden.
Telefon ıphone 11.
Bütçe zorlarsam 1000 tl.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
1000 TL bandında şu var.

Az daha çıkabilirsen Huawei GT2 alabilirsin ama birebir aynı saat 1-2 ufak fark dışında farklarıda yok.

ademlayic1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
1000 TL bandında şu var.

Az daha çıkabilirsen Huawei GT2 alabilirsin ama birebir aynı saat 1-2 ufak fark dışında farklarıda yok.
Evet bende gördüm bunu akşam videolarını izleyim fiyat olarak bana daha uygun bütçeyi zorlayamıyorum.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Karabük Evkur şubesinden aldığıum Samsung wash 4 akıllı saat tüm telefonlara uyumludur denilerek tarafıma satıldı. sonra denedim desteklemediğini gördüm. samsung müşteri hizmetlerini aradığımda bana huwai hariç tüm telefonları desteklediğini ama huwai desteklenmediğini belirtti. fakat evkurdaki satış elemanı sırf satmak için sorun olmaz hepsiyle uyumlu denedi. o an deneyemedim çünkü saati hediye aldığımı özellikle belirtmiştim. buna rağmen şu an ne samsung ne evkur zararımı karşılamıyor ürünü iade almayıp değişim de yapmıyorlar. ve ben sırf onların sözüne güvenerek uyumlu diye 2 yıl süreli tahattütname imzaladım. ve kullanamdığım saatin ödemesini yapmak zorunda bırakılıyorum.

Evkur sıkıntılı bir firma oradan neden alırsın ki :(

Tüketici hakem eğetine git istersen 15 gün geçmediyse iade hakkın vardır büyük ihtimal.

E devlet üstünden bile Tüketici Hakem heyetine başvuru var sanırsam. Ama Samsung İle Huawei nin uyumsuz olması desteklememesi ilginç. 2. party bir yazılım veya programda yok mu acaba !

Son mesajlar