Akıllı saat tavsiyesi | iPhone'da Samsung Watch kullanmak uygun mu?

Bu konuyu okuyanlar

KarimovvvKarim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
İphone kullanan birisi olarak Samsung Galaxy Watch 46mm alırsam hangi özellikleri kullana bilmeyeceğim? Apple Watch büdcemi aşdığı için ala bilmiyorm. Önerdiğiniz başka akıllı saat varmı? Galaxy Watch almaya değermi?

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Akıllı bileklik te alabilirsin kanka.

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
Apple cihaza apple saat alınmalı bence.
başka aklıma gelmiyor

Son düzenleme:

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Akıllı telefon ve giyilebilir cihazlardaki en sağlıklı seçim, aynı ekosistem içinde ki ürünleri almaktır.
-İphone - Apple Watch
-Samsung - Galaxy Watch
gibi.

İphone ile Samsung marka bir akıllı saat kullanırsan,
-Arada bağlantı kopmaları,
-Sms ile yanıtlama,
-Bazı özellikleri kullanamıyorsun,
-Bazen arama geliyor telefondan açıyorsun ama saate arama gelmeye devam ediyor,
-Saati yada telefonu sıfırladığında, itunes ve iclouddan yedek geri yüklediğinde bir türlü saati eşleştiremiyorsun. Çözümü ise telefonu sıfırlayıp yeni bir cihaz gibi kurmak. Bu problemi epey araştırdım. Samsung topu Apple desteğe atıyor. Apple destek, Samsung desteğe atıyor ve bir çözümü şuan için yok. Bu sorun herkestemi yada bazılarında mı oluyor belirsiz.

Ancak; Gündelik kullanımı bence çok fazla etkilemiyor. uzun zamandır iphone ile galaxy gear s2 classic kullandım. Ve daha sonra galaxy watch'a geçtim. Bahsettiğim durumlar sorunlar zannediyorum ki ekosistem farklılığı nedeniyle hala devam etmekte. Gündelik yaşantında çokta sorun yaşamıyorsun. Ama bahsettiğim ve aklıma gelmeyen bazı özelliklerde dahil olmak üzere, olsaydı iyi olurdu diyorsun. Akıllı saat bence telefon gibi değil telefondan daha uzun gidiyor. 3-4 yıl belki. Daha sonra Android'e geçerim dersen al derim. Onun dışında iphone ile kullanacaksan belirttiğim durumları göz önüne alarak bir seçim yapmalısın.

- Saat arayüzlerini değiştirebiliyor, yenilerini ekleyebiliyor, sağlık verilerine erişebiliyorsun. Kısacası bazı özelliklerini kullanamıyorsun sadece. Onun dışında gündelik yaşamında idare ediyor. Ben Samsung'un akıllı saat görünüşlerini beğeniyorum. Bu yüzden de Apple Watch'a geçmedim hiç. Beğenmiyorum bu tamamen renkler zevklerle alakalı bir durum tabi.

Son düzenleyen moderatör:

Son mesajlar