Öneri Akıllı Saat Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

TarihciBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Akıllı saat lazım. Popüler markalar arasında Samsung, Apple, Xiaomi, Huawei tarzı olanlar.
Telefonum İphone 11 Pro Max.
Bütçem 7 bine kadar çıkıyor.

Omerkld06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim sana tavsiyem huawei samsung vb akıllı saat çok kullandım şimdi kenarda yatıyor. Bana göre akıllı saatte en önemli olay batarya süresi apple çabuk bitiyor samsung ve huawei ortalama kullanım ile 3-5 gün gidiyor. Ben gerçekten ihtiyacım olmadığına kanaat getirdim. Bu benim fikrim ama aman aman spor etkinliklerini kullanmıyorsanız vallahi gerekli bir alet değil. Alın bir tane g-shock yada pro-trek yıllarca kullanın. Bir sürü modu var saatin uyku takibi kan basıncı gibi çok mu gerekli gerçekten iyi bir teknoloji mi emin değilim gerçekten. Şahsi fikrim tabi illa alacaksanız şarj etmeyi unutma yada başka sıkıntı yaşamamak adına uzun batarya süresi olanlara bakın derim. Hatta huawei watch fit2 gibi akıllı bileklikleri de inceleyebilirsiniz.

TarihciBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Benim sana tavsiyem huawei samsung vb akıllı saat çok kullandım şimdi kenarda yatıyor. Bana göre akıllı saatte en önemli olay batarya süresi apple çabuk bitiyor samsung ve huawei ortalama kullanım ile 3-5 gün gidiyor. Ben gerçekten ihtiyacım olmadığına kanaat getirdim. Bu benim fikrim ama aman aman spor etkinliklerini kullanmıyorsanız vallahi gerekli bir alet değil. Alın bir tane g-shock yada pro-trek yıllarca kullanın. Bir sürü modu var saatin uyku takibi kan basıncı gibi çok mu gerekli gerçekten iyi bir teknoloji mi emin değilim gerçekten. Şahsi fikrim tabi illa alacaksanız şarj etmeyi unutma yada başka sıkıntı yaşamamak adına uzun batarya süresi olanlara bakın derim. Hatta huawei watch fit2 gibi akıllı bileklikleri de inceleyebilirsiniz.
Peki hocam sadece kolumda güzel dursun diyorum samsung watch 4 alayım diyorum.

Omerkld06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
46mm olan model şık bir tasarıma sahip kolunuz da sırıtmaz güzel durur. Sadece aklıma takılan Android ekosistemine ait bir cihaz apple ve ios ile ne orantıda düzgün çalışır bu konuda emin değilim. Bu konuyu araştırmanızı öneririm. Şimdi biraz baktım da apple desteği yok diyorlar. Belki güncellemeler ile bağlantı olabilir bilgi bulursam bende paylaşırım. Kolumda güzel dursun demişsiniz birde güzel durması için ortalama 4-5 bin TL arasında bir fiyata sahip cihaz. Genel anlamda yorumları iyi olan bir model

52 lik Genç

Doçent
Reaksiyon puanı
369
Al bi otomatik saat ömür boyu kullan. Akıllı saatlere verilen paralar çöp.