Ak Partiye Neden Oy Verilmemeli? Nedenleri? Sebebleri?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
CHP ile AKP arasında fazla fark göremiyorum. Tek fark, birinin Atatürk'ü, diğerinin dini arkasına alması. Bu durum yönetimde küçük farklar ortaya çıkaracaktır. Büyük mevzularda ise takındıkları tavır aynı.
Biri açılım-saçılımla terör örgütüne göz yumdu, başkanlık sistemini parlatarak aslında yerel yönetimleri güçlendirerek parçalanmayı hızlandırmaya çalıştı,
diğeri özerklik vereceğiz; operasyon yapan polise, askere soruşturma açılsın diyerek pkk sözcülüğüne kalkıştı. İki partide de pkk yanlısı onlarca vekil var.
CHP'ye oy vermeyi istiyorum ama bunları görüp, hatırlayınca tiksiniyorum.

Türkiye'de terörist ve terörist yandaşı baş tacı olmuştur. Yıllarca sayısız insan öldü bu ülkede (Reyhanlı, Soma, Polis-Asker şehitleri) ama Ankara'da terör örgütünün siyasi kanadının partizanları öldü diye yas ilan ettik. Gördük apolu, paçavra bayraklarıyla cenazelerini. Yazık bu ülkeye.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Birilerini diktatörlükle suclamadan önce diktatörlügün anlamini iyice ögrenmeniz lazim. Diktatör arayan Kim Jong Un'a bir göz atsin, bakalim gercek anlamda diktatör kimmis? Camur at izi kalsin mantigi ile bir yere varilmaz.

O kadar söylenip de hdp ile ittifak yapan adamlara degil oy, cehenneme girecegimi bilsemde en büyük günahimi vermem. Cumhuriyetcilik buysa ben cumhuriyetci degilim arkadas.

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Birilerini diktatörlükle suclamadan önce diktatörlügün anlamini iyice ögrenmeniz lazim. Diktatör arayan Kim Jong Un'a bir göz atsin, bakalim gercek anlamda diktatör kimmis? Camur at izi kalsin mantigi ile bir yere varilmaz.

O kadar söylenip de hdp ile ittifak yapan adamlara degil oy, cehenneme girecegimi bilsemde en büyük günahimi vermem. Cumhuriyetcilik buysa ben cumhuriyetci degilim arkadas.

+++

Beğenme tuşunu niye kaldırdılar ki :)

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14

"Terörist ile görüşen şerefsizdir" dedikten 2 ay sonra kendi talimatıyla görüşüldüğü ortaya çıkanlara, terörü sıfırdan alıp en güçlü nokasına getirerek çözüm süreci altında ihanet ve bölünme süreci gerçekleştirenlere de bir sözün var mı? Gündemde geri kalmışsın. Artık diktatörlüğün olup olmadığı değil, vatana ihanetin nasıl cezalandırılacağı konuşuluyor.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
terörü sıfırdan alıp en güçlü nokasına getirerek

Terör hicbir zaman sifira inmemisti. Buna inanmak icin gercekten asiri derecede bilgisiz ve konuya uzak olmak lazim. Vatana ihanet edenler su an köse bucak kacisanlar, ülke disina cikmaya calisanlarin ta kendileridir.

Cözüm sürecinde bir sans tanindi ve bu sansi geri teptiler. Bu sürec icinde seninde dedigin gibi pkk güc depoladi ve simdi sıkıntısını cekiyoruz.

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Git tedavi et o zaman hocam zaten ben bunu chp ye diyorum bugün yeni yerli otomobil tanıtılırken adam geçenlerde yine bir put heykel açılışına gitti ve halen chp ve mantık kelimesini bir arada kullanıyorsun
Biri yerli otomobilmi dedi? galiba bu haberi okumadın resmen halkla alay ediyorlar.En başta ben isterim milli otomobili ama yapmadan oy malzemesi yapıyorlar sonra ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar.

Yerli otomobil: Milli değil devşirme! Yerli otomobil: Milli değil devşirme!

Her seçimde oy kullandım ama artık bu seçimde ve diğer seçimlerde ömrüm olursa oy kullanmıyacağım. Ne halleri varsa görsünler. Akepe'ye niye oy verilmeyeceğini yazmaya kalksam klavyem eskir yazık olur. Daha yeni 60TL'ye aldım :D
Oy kullanmayarak akp ye oy vermiş oluyorsun unutma.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Biri yerli otomobilmi dedi? galiba bu haberi okumadın resmen halkla alay ediyorlar.En başta ben isterim milli otomobili ama yapmadan oy malzemesi yapıyorlar sonra ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar.

Oy kullanmayarak akp ye oy vermiş oluyorsun unutma.

Bana hurriyet gazetesinin haberini atıyorsun banane bundan ve hala içinde nerden bir malzeme çıkarma derdindesiniz.Ve o arkadaşa yapılan yorumun akp düşmanlığı yaptığın bariz başkalarının oylarınada müdehale ediyorsun bu kadar alçaldık mı bu milletin evladı olarak

erhandenizz

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar her zaman hükümetlerin belirledikleri ve belirlemiş oldukları siyasi yol haritaları vardır. Ak Parti hükümetinin belirlemiş olduğu siyasi kararlarda da oluşan doğrular ve yanlışlar vardır. Fakat siyaseti bir bütün olarak değerlendirmek lazım. Eksilerini artılarını iyi düşünmek lazım.

Sonuç olarak kim hangi partiye oy verirse versin, düşünerek versin. Medyanın belirlediği konular üzerinden değerlendirmek hata olur. Medya üzerine üniversite okuyan arkadaşlar bilirler, medyanın propaganda yaptığını ve bilinçaltı mesaj verdiğini bilirler. Toplumu günümüzde medya yönlendirir.

Oy verirken ülke için en doğrusunu yapın...

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Bana hurriyet gazetesinin haberini atıyorsun banane bundan ve hala içinde nerden bir malzeme çıkarma derdindesiniz.Ve o arkadaşa yapılan yorumun akp düşmanlığı yaptığın bariz başkalarının oylarınada müdehale ediyorsun bu kadar alçaldık mı bu milletin evladı olarak
Sana milletin gözünün içine baka baka yalan dolan haber yazan, iftira atan, sarayın emrinde yandaş gazete haberlerimi vereyim, ben halkım ve herşeyi görebiliyorum ne akp, nede akpli düşmanıyım, ama şunu çok iyi biliyorum akp nin başına hiç güvenmiyorum.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Sana milletin gözünün içine baka baka yalan dolan haber yazan, iftira atan, sarayın emrinde yandaş gazete haberlerimi vereyim, ben halkım ve herşeyi görebiliyorum ne akp, nede akpli düşmanıyım, ama şunu çok iyi biliyorum akp nin başına hiç güvenmiyorum.

Beğenirsin beğenmezsin mesele bu değil elbet yanlışlar da vardır ama çoğunluk doğruyken sen sürekli yanlışı arıyorsan sorun sendedir.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Konu tekrar canlanmışken belirtmek isterim ki, ikili tartışmalara girmeyeceğim.

Mesaj yazdığım son iki arkadaşın fikirlerini almak isterim tabii ki ama, bundan sonraki alıntılara cevap vermeyeceğim. Sizin de bildiğiniz üzere bu yazışmaların sonu gelmiyor. Ne benim ne de sizin huzurunuz kaçsın.

H

hakkıbulut

SDN Okuru
26 yaşındayım 1 sene önce askerden geldim ve iş arıyorum. Bu dönemde hastanelere sadece iş başvurusu için uğradım ve GSS borcum 500 tl çıktı. İtiraz etmeye gittim. Müdür beyefendi ailenle yaşadığın için onların gelirinden bu borç çıktı ve seve seve ödeyeceksin itiraz etsende değişmez dedi. Ben bu paranın yarısı kira yarısı faturalara gidiyor dedim, beyefendi o beni ilgilendirmez dedi. Ben faiz gelsede kullanmadığım sağlık hizmetinin bu borcunu ödemem!
Hastane de çalışmak için iş başvurusu yapmaya gittim. Memur hanım oranın kadrosu doldu. Zaten giremezdiniz oraya diye torpil durumunu üstü kapalı izah etti. Cv'mizi alıp ümitlenmeyin gibisinden konuştu teşekkür edip çıktık. Daha çok başıma geldi bu tür olaylar ama ben artık sıkıldım oy kullanmayan bir kişi olarak bu olaylardan sonra Mhp yada Chp'ye vereceğim oyumu... Tabi Pkk olayları, İstenmeyen Başkanlık sistemi(şu an ki yönetim şeklimiz.), Asgari ücret artmaz deyip 1300 tl yapacağız denmesi, Torpil olayları, Sınav skandalları ... gibi birçok mesele var.

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Terör hicbir zaman sifira inmemisti. Buna inanmak icin gercekten asiri derecede bilgisiz ve konuya uzak olmak lazim. Vatana ihanet edenler su an köse bucak kacisanlar, ülke disina cikmaya calisanlarin ta kendileridir.

Cözüm sürecinde bir sans tanindi ve bu sansi geri teptiler. Bu sürec icinde seninde dedigin gibi pkk güc depoladi ve simdi sıkıntısını cekiyoruz.

Pkk'nın kendini lav ettiği bir dönemde terör nasıl sıfıra inmemişti diyebiliyorsun? Pkk ismini bile kendi kendine değiştirerek yok olma noktasına gelmişti. O zamanlar ile bugünü karşılaştıran at gözlüğü takmamış herkes bunun böyle olduğunu açıkça görebilir. Vatana ihanet edenler, en yüksek makamları işgal ederek ihanetlerine devam ediyorlar. Dünyanın hiç bir demokratik ülkesinde bu kadar açıkça yapılan ihanetler cezasız kalmaz. Bizde tam tersine körü körüne desteklenerek ödüllendiriliyor. Daha bugün cemil çiçek benzeri bir açıklamayı kendisi yaptı. Ülkeyi demokrasi yolundan çıkararak terör yuvası haline getirenler bu vatana en büyük ihaneti yapanlardır.

Çözüm süreci dediğin dünkü olay değil. Kürt açılımı, demokratik açılım, milli birlik kardeşlik projesi, barış süreci, çözüm süreci derken 8 yılda pkk tarihinde görülmemiş bir güce kavuşturuldu. Devlet olanaklarını kullanan yöneticilerin kandırılma lüksü yok. Devletin her türlü imkanına sahip olanlar kandırılamazlar. Bu uzun süreç, sonuçları bilinerek tamamen kasıtla yapıldı ve bgünkü haline getirldi. Hiç kimseye, hatta kendinize bile olmasa da, bari yitirilen şehitlere biraz saygınız olsun.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
bundan öncekiler ülkeye bir çivi daha çakmadılar.bunların yaptığı icraatleri görmezden gelmek nankörlük olmaz mı?bence daha iyisi çıkana kadar en iyisi bunlar

real_sinan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
iki tane mi medya var Türkiyede.
ya doğan medyasına ne demeli, ya da amerikan köpeği fox tv mi desem. yok olmadı himmet medyası mı acaba. chp uşağı halk tv yi hesaba katmadım daha...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

evet TRT atv gibi kanallar tam bi AKP düşmanı
iki tane mi medya var Türkiyede.
ya doğan medyasına ne demeli, ya da amerikan köpeği fox tv mi desem. yok olmadı himmet medyası mı acaba. chp uşağı halk tv yi hesaba katmadım daha...

çünkü o kanallar doğruyu söylüyor yandaş medyaya göre iyi herşey akp den kötü herşeye bi bahane var paralel yapı gibi
Allah Allah. Mantığa bakar mısın ya. çünkü o medyalar doğruyu söylüyorlarmış yandaş medyaya göre :D Ya varya, bu kafaya gülsem mi, ağlasam mı bilemiyorum bazen biliyor musunuz. Ama olsun ya sizler de nihayetinde bir renksiniz. insanların farkının farkedilmesi için sen gibilere ihtiyaç var aslında :)

yalan haber onlar yok öyle birşey o düzelti batık verdiler şuan da batırıyorlar.
mesela nasıl bir düzeltme yaptılar lütfen paylaşım ya da link vs verir misin?

birader çok haklısın. nasıl da bir gözlem yapmışsın seni takdir etmemek mümkün değil. ya da nasıl da bir takım medyanın uçuk gözlemlerini düşünemeden paylaşmışsın helal be sana. doğru ya yerli otomobil dediler ama 4 tekerleği var. bir de direksiyon yapmamışlar mı aynısı cadillacda da var. ışığı da aynen bmv gibi yolu aydınlatıyor. bunlar kopyacı resmen değil mi. afferim sana.
not: kopya mopya (ki dedikleri gibi asla değil) aslında her şey bir birinin bir çeşit kopyası değil midir. apple bile samsung ile yıllardır patent davası güderken bildiğin bir otomobilin diğerini andırıyor olmasının nesi garip. bu gün fazla benzer yarın başkaları sana benzer. ama bir yerden başlamak gereklidir değil mi. birilerine düşmanlığınız torunlarınıza bırakacaklarınıza engel olmamalı. biraz akl-ı selim düşünün...

halil48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu başlığı açan arkadaş yanlış açmış daha doğrusu yanlış sormuş AKPARTİ ye neden oy verilmeli diye sorması gerekirdi.AKPARTİ nin dışındaki hangi partiye oy versin bu millet de kendisine hizmet beklesin varmı bir ümit varmı bir ışıltı!Hatasıyla sevapıyla 13 yıldır bu memlekete ellerinden geldiği kadar hizmet etmişlerdir.Diğerleri ne yaptı herşeye HAYIR demekle karşı çıkmakla memleket yönetilimez.İnşallah yine tek başına iktidara gelir de hizmetlerine kaldığı yerden devam eder.

emregenco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Türkiye haritası üzerinde yaşayan herkes kardeştir. Benim uğrunda öleceğim Kürt kardeşlerim de var Türk kardeşlerim de. Bakın öncelikle oyumu Ak partiye vereceğim. Neden diye soracak olursanız. Ülkemiz son 5 yıl da o kadar gelişti ki düşünün kendi ürettiğimiz Anka'ların (insansız hava aracı) yakıtını benzinden bora dönüştürüp 3 kat fazla havada kalmasını sağlamak. Askeri personel olduğum için bunları yakından takip edebiliyorum. Verdiğimiz binlerce şehidimizin acısı, kini, nefreti var içimizde. Bu ülke de binlerce aile şehit verdi ve vermeye devam ediyor. Biz şehitlerimize ağlarken bunlara sebep olan kişiler sebep olanları savunuyor (hdp ve yandaşları) Bunlara göz yumuyoruz. Biz göz yumdukça bunlar üzerimize üzerimize oynuyorlar. Sonuç ne mi onları destekleyenlere şu an terörist gözüyle bakıyoruz. Lütfen bu sese kulak verin...

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296

birader çok haklısın. nasıl da bir gözlem yapmışsın seni takdir etmemek mümkün değil. ya da nasıl da bir takım medyanın uçuk gözlemlerini düşünemeden paylaşmışsın helal be sana. doğru ya yerli otomobil dediler ama 4 tekerleği var. bir de direksiyon yapmamışlar mı aynısı cadillacda da var. ışığı da aynen bmv gibi yolu aydınlatıyor. bunlar kopyacı resmen değil mi. afferim sana.
not: kopya mopya (ki dedikleri gibi asla değil) aslında her şey bir birinin bir çeşit kopyası değil midir. apple bile samsung ile yıllardır patent davası güderken bildiğin bir otomobilin diğerini andırıyor olmasının nesi garip. bu gün fazla benzer yarın başkaları sana benzer. ama bir yerden başlamak gereklidir değil mi. birilerine düşmanlığınız torunlarınıza bırakacaklarınıza engel olmamalı. biraz akl-ı selim düşünün...
Gayet aklı selim düşünüyorum herşey ortada.

monofotcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu konuyu açanda açtiranda akp düşmanidir. Bu kesin işinize geldiği gibi davranmayi çok iyi biliyorsunuz. 80 yil boyunca taş üstüne taş koymayan hukumetlerde gördü bu ülke 13 senede çağ atlatip avrupada söz hakki sahibine geldi bu ülke. Elleri önde bağli değil elleri arkasinda dik duruş gördü bu ülke. Yok neymiş pkk varmiş o varmiş bu varmiş sanki yillardir yoktu ülkede pkk. Bariş sürecini eleştirenler şimdide operasyonlari eleştriyorlar. Siz nasil mahluklarsiniz anlamiş değilim. Isteyen istediği partiye verir ama ortada bir gerçek var 13 yilda bu ülke bildiğin çağ atladi taş devrinden günümüz çağina yetişti. Herşey zamanla olur sadece ülkede istikrar olmasi lazim istikrarin olmadiği yerde sizin gibi troller meydana gelir ve ülkeyi kariştirmaya çalişir. Birakin güvenin şu hukümete görelim neyin ne olduğunu. Bu arada hdpye oy verenlerin allah belasini versin...

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Sakin ol şampiyon.

Reaksiyon puanı
16,118
verme demiyor vermemelisin diyor düşmanlık yok sen hiç düşmanlık görmemişsin...

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Bu konuyu açanda açtiranda akp düşmanidir. Bu kesin işinize geldiği gibi davranmayi çok iyi biliyorsunuz. 80 yil boyunca taş üstüne taş koymayan hukumetlerde gördü bu ülke 13 senede çağ atlatip avrupada söz hakki sahibine geldi bu ülke. Elleri önde bağli değil elleri arkasinda dik duruş gördü bu ülke. Yok neymiş pkk varmiş o varmiş bu varmiş sanki yillardir yoktu ülkede pkk. Bariş sürecini eleştirenler şimdide operasyonlari eleştriyorlar. Siz nasil mahluklarsiniz anlamiş değilim. Isteyen istediği partiye verir ama ortada bir gerçek var 13 yilda bu ülke bildiğin çağ atladi taş devrinden günümüz çağina yetişti. Herşey zamanla olur sadece ülkede istikrar olmasi lazim istikrarin olmadiği yerde sizin gibi troller meydana gelir ve ülkeyi kariştirmaya çalişir. Birakin güvenin şu hukümete görelim neyin ne olduğunu. Bu arada hdpye oy verenlerin allah belasini versin...

Ne akp nede akpli düşmanıyım, güvenecek hiç bir yanı kalmamış tarihin en karanlık sayfalarında yerini alacak bir partiye oy vermeyeceğim hepsi bu.
hdp ye oy verenlere bela okuyorsun ne farkı var sizin başkanın onlardan çokmu iyi, çokmu düşünceli, çokmu güvenilir, çokmu masum, ikisi arasında tercih yapmam gerekse, direksiyon hakimiyetini kaybetmiş birini değil hdp yi seçerdim size göre şimdi ben vatan hayiniyim dimi, gerçeklerin ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır bekleyelim görelim.

Dün başbakan Sayın Davutoğlu diyorki işte intahar saldırısı yapacakların listesi var ama eylem yapmadan müdahale yapamıyoruz diyor, halkı aptal yerine koymaya kimsenin hakkı yok, makul şüpheyi siz çıkardınız kreşlere TEM polisleriyle baskınlar yaparken hiç eylem yapmışmı yapmamışmı bakmıyordu halk gerçekleri görüyor biliyor ama birazda korkuyor inşallah sandıkta görüşeceğiz.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
ailem chplidir büyük bir zaman diliminden itibaren, ama mhp'ye oy kullanacaklar.
ben ise mhp'ye daha sempatik bakıyordum ancak bir parti mensubu değilim.
ancak oyumu bende akp'ye vercem. [MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION] :) geçmişten gelen muhabbeti hatırlarsın umarım hocam.

bu arada eklemek isterim ki yazılara yalana dolana inanmadan araştırıp kişilere itafen yazılan yazılarda bu bunu demiş mi yapmış mı mantığını kullanmak gerek.
şartlar böyle olunca da verilecek en uygun parti olarak gördüğüm için vermeyi düşünüyorum.

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Şu konu içerisinde karşılıklı saygı ve sevgiyi yitirmeden, birbirimizi kırmadan fikirlerimizi belirtelim. Unutmayın ki, siyaset konuları her zaman kırıcı sonuçlara gebedir.

Bu arada;
Kendi fikrinize ters gelen mesajları raporlamayı bırakmalısınız. Her raporlanana işlem yapsak konuda mesaj kalmaz. Bırakın fikirler özgür kalsın :)

leanardo

Profesör
Reaksiyon puanı
9
@real_sinan ne oldu hoşuna gitmedi demi o kanallar yıkama yağlama yapmıyor değilmi? geçmişte kanka olduğunuz adını paralel yapı dediğiniz fethullah gülen'in kanallarıda hoşunuza gitmedi onlarıda yayın platformlarından kaldırtınız şimdi bura gelmiş konuşuyon boş yapıyon " garson boşları alsana " :)

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Akp gitsin de gerekirse darbe olsun diyen zihniyetler varken ülkede halen siz neyin kavgasını yapıyorsunuz ya? Ulan 10-12 sene öncesini hatırlamayan insanlar gelip yok akpye şundan dolayı oy vermem, yok akpye bundan dolayı oy vermem diyor ya insan çıldırıyor resmen. Bi kişi de çıksın "Kardeşim ben çok iyi hatırlıyorum akp olmadan önce ülkede refah yüksekti, en son teknoloji ülkemize ulaşıyordu, hastaneler olağanüstüydü, üniversiteler muhteşemdi" desin var ya ben Ak Parti'ye oy vermeyeceğim ya. Adam SSK'yı batırdı hala yok o rakamlar yalandı diyorlar. Bu adama ülke mi teslim edilir? Ya Bahçeli'ye ne demeli? Tek seçim propagandası hükümete salvolar atmak olan kişiden nasıl bir ülkeyi yönetmesini bekleyeceksin? Selo'ya hiç gelmiyorum çünkü bana göre o bir siyasetçi değildir. Terör örgütüyle kan bağı olan, siyaset yapmayıp kan akıtan bir insandan siyasetçi olmaz.

Kılıçdaroğlu için bir ek.

12109184_1162124513802497_6964810811736794002_n.jpg

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Bu ülkeye kim çivi çaktıysa hep aynı numaralarla önü kesilmiştir. Satılmış yerli medya ve dış destekleri Abdülhamid Han'dan başlayarak, Menderes, Özal ve Tayyip Erdoğan'a hep aynı oyunu oynadılar. Senaryo hiç değişmedi. Bila istisna hepsi hırsızlık, gayrı meşru ilişkiler ve de diktatörlükle suçlandılar. Gerçek hain ve diktatörleri de bu millete kahraman diye yutturdular yıllarca.

Aynı medya kasetle gelen KK'yı umut; PKK'nın kuklası Demirtaş'ı da barış güvercini diye pazarladı yakın zamanda.

Şu anda oynanan oyun Ak Parti ya da RTE meselesi değil, ülkeye diz çöktürüp 2. Lozan'ı imzalatma meselesidir. Başımızdaki dert, görünenden daha büyük aslında.

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Akp gitsin de gerekirse darbe olsun diyen zihniyetler varken ülkede halen siz neyin kavgasını yapıyorsunuz ya? Ulan 10-12 sene öncesini hatırlamayan insanlar gelip yok akpye şundan dolayı oy vermem, yok akpye bundan dolayı oy vermem diyor ya insan çıldırıyor resmen. Bi kişi de çıksın "Kardeşim ben çok iyi hatırlıyorum akp olmadan önce ülkede refah yüksekti, en son teknoloji ülkemize ulaşıyordu, hastaneler olağanüstüydü, üniversiteler muhteşemdi" desin var ya ben Ak Parti'ye oy vermeyeceğim ya. Adam SSK'yı batırdı hala yok o rakamlar yalandı diyorlar. Bu adama ülke mi teslim edilir? Ya Bahçeli'ye ne demeli? Tek seçim propagandası hükümete salvolar atmak olan kişiden nasıl bir ülkeyi yönetmesini bekleyeceksin? Selo'ya hiç gelmiyorum çünkü bana göre o bir siyasetçi değildir. Terör örgütüyle kan bağı olan, siyaset yapmayıp kan akıtan bir insandan siyasetçi olmaz.

Sgk şuan karmı ediyor sanıyorsunda boş boş konuşuyorsun o zamanlar 43 yaşında emekli maaşı veriyordu devlet, şimdi onun önü kesildi hiç hesap ettinmi emekli olmayı hak edipte emekli olamayanların devletten alacağı parayı nereye gitti bu paralar, ben Kılıçdaroğlunu savunmuyorum ama onunki akpnin yanında devede kulağın milyonda biri bile olmaz,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...