Ajda Pekkan ve Hakan Altun sevgili!

Bu konuyu okuyanlar

KRZMNİTK

Profesör
Reaksiyon puanı
1,067
bi yayıncı
Ekran Alıntısı.JPGefsfe.JPG

Ecomanya

Profesör
Reaksiyon puanı
658
Herkesin kendi hayatı saygı duymaktan başka birşey gelmez elden. Uygun mu diye sorarsanız benim anlayışıma ve benim yaşayışıma göre kesinlikle hayır!

KRZMNİTK

Profesör
Reaksiyon puanı
1,067
Ne yayıncısı ya. Oyun oynayarak milletten para dileniyor benim gözümde dilenci bunun gibileri. Emek yok bir şey yok oturdukları yerden oyun oynayarak abuk subuk laflar kelimeler ile milletten para ( donate ) dileniyorlar.
benimde izlediğim biri değil sadece tipini biliyorum

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
benimde izlediğim biri değil sadece tipini biliyorum

Ya yok dün yine girdim kanalına abuk subuk diyaloglar konuşmalar espri sıfır a desen gülüyorlar falan çok yapmacıklar eskiden fena değildi de işte bunlar böyle 2-3 kuruş para görünce değişen tipler adam parayı bulunca hareketleri bile değişmiş. O değil en çok sevmediğim tarafı da şu. Bu galiba yeni evlendi sürekli eşini ön plana atıyor abuk subuk yayınlar yapıyor gizlilikte kalmamış millette. Kadın mutfakta mesela oradan açmışlar yayını saçma sapan şeylere gülüyorlar falan hiç samimi değil artık kendileri. İzlemiyorum zaten öylesine baktım iyiki de izlemiyorum dedim. Takipçileri zaten müptezel gibi çoğunun iq seviyesi çok düşük yorumlardan da görebilirsiniz.

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
Ya yok dün yine girdim kanalına abuk subuk diyaloglar konuşmalar espri sıfır a desen gülüyorlar falan çok yapmacıklar eskiden fena değildi de işte bunlar böyle 2-3 kuruş para görünce değişen tipler adam parayı bulunca hareketleri bile değişmiş. O değil en çok sevmediğim tarafı da şu. Bu galiba yeni evlendi sürekli eşini ön plana atıyor abuk subuk yayınlar yapıyor gizlilikte kalmamış millette. Kadın mutfakta mesela oradan açmışlar yayını saçma sapan şeylere gülüyorlar falan hiç samimi değil artık kendileri. İzlemiyorum zaten öylesine baktım iyiki de izlemiyorum dedim. Takipçileri zaten müptezel gibi çoğunun iq seviyesi çok düşük yorumlardan da görebilirsiniz.
her kimse çok sinirlendirmiş seni...