Bu konuyu okuyanlar

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Aiseesoft iPhone Unlocker 1.0.22 Free Giveaway Registration Code – Unlock Disabled iPhone – for Windows / Mac.

iPhone Unlocker - Engelli iPhone'un Kilidini Açın

Parolayı silerek iPhone iPad ve iPod'un kilidini açın. Apple Kimliğinizi veya parolanızı unuttuysanız Apple Kimliğini kaldırın. Veri kaybı olmadan Ekran Süresi şifresini kurtarın ve kaldırın.

Ekran Süresi Atlama
iPhone Ekranı Kilitlendi mi? İPhone Parolasını Anında Silin
İPhone için bir parola oluşturmak gizliliğinizi koruyabilir. Ancak kilit ekranı şifresinin kontrolünü kaybetmenizin çeşitli nedenleri vardır. Kilitli bir iPhone'a nasıl girilir? Aiseesoft iPhone Unlocker, 4 basamaklı, 6 basamaklı, Dokunmatik Kimlik ve Yüz Kimliğinden çeşitli kilit ekranı şifresini kaldıracak ve kilitli iPhone'un kilidini kolayca açacaktır.

aiseesoft-iphone-unlocker-giveaway-registration-code.jpg

iPhone Parolasını Unuttum
İPhone şifrenizi sık sık değiştirin ve unuttunuz mu? Eski bir iPhone bulun, ancak bellekteki şifre ile kilidini açamıyor musunuz? Elinizdeki birçok cihaz için parolayı mı karıştırıyorsunuz? Aiseesoft iPhone Unlocker, iPhone ekran şifresini kolayca kaldırabilir.

Apple Kimliğinizi veya Parolanızı mı unuttunuz? Saniyeler İçinde Apple Kimliğini Kaldır
Apple Kimliği, App Store, Apple Music, iCloud, iMessage, FaceTime ve daha fazlasına erişim için bir geçiştir. Apple Kimliğini veya parolasını unuttuysanız, birçok Apple hizmetine erişiminizi kaybedersiniz. Güvenlik sorularını ve kurtarma e-postalarını iForgot'ta deniyor, ancak yine de şifreyi kurtaramıyorsanız, iPhone Unlocker'ı denemelisiniz. Unutulan Apple Kimliğini kaldırabilir ve iPhone'unuzu etkinleştirmek için yeni bir Apple Kimliği hesabını değiştirmenize izin verebilir.

Unutulmuş Apple Kimliğini Kaldırdıktan sonra şunları yapacaksınız:

Herhangi bir sınırlama olmaksızın iPhone'u tamamen kontrol edin.
Apple Kimliği özelliklerine ve iCloud ayarlarına erişin.
Eski Apple Kimliği girişinden rahatsız olmayın.
Eski Apple Kimliği tarafından izlenemez veya bulunamaz.
Eski Apple Kimliği ile uzaktan Silinemez.
İPhone'u iTunes ile iCloud veya bilgisayar aracılığıyla yedekleyin.

Ekran Süresi Parolanızı mı unuttunuz? Kısıtlamaları Kurtar / Kaldır
iPhone'unuzda XX sınırınıza ulaştığınız mesaj açılır penceresinden rahatsız olurken, ayarları değiştirmek için Ekran Süresi şifresini girmelisiniz. Ancak, kısıtlama şifresini unuttuğunuzda utanç verici olacaktır. Aiseesoft iPhone Unlocker, iPhone ve iPad'de veri kaybı olmadan parolayı kurtarmanıza ve parolayı kaldırmanıza yardımcı olabilir.
Dikkat: Kısıtlama parolasını kurtarmak veya kaldırmak için aygıtınızda iPhone'umu / iPad'imi Bul'u kapatmalısınız.

Kısıtlama Parolasını Kurtar
Herhangi bir veri kaybetmeden kısıtlama şifresini kurtarın.

Ekran Süresi Parolasını Kaldır
Ekran Süresi parolasını doğrudan iPhone ve iPad'den kaldırın.

3 Adımda bir iPhone'un kilidini açın

Şifreyi Sil

Adım 1. iPhone'u bilgisayara USB kablosuyla bağlayın.
Adım 2. iPhone bilgilerinizi onaylayın ve aygıt yazılımını indirin.
Adım 3. Başlat'a tıklayın ve ekran kilitli iPhone'unuzun kilidi açılacaktır.

Apple kimliğini kaldır
Adım 2. iPhone'da Güven'e dokunun ve ekran şifresini girin.
Adım 3. Apple kimliğini silmek ve cihazdan kaldırmak için Başlat'a tıklayın.

Ekran Süresini Kaldır
Adım 2. iPhone bilgilerinizi seçin ve aygıt yazılımını indirin.
Adım 3. Ekran Süresi parolasını kurtarmak veya kaldırmak için Başlat'ı tıklayın.

Dikkat: iPhone'da ekran kilitli şifre kaldırılırken tüm veriler ve ayarlar silinecektir.

1. iPhone'daki Apple Kimliği kaldırıldıktan sonra tüm veriler ve ayarlar silinecektir.
2. iOS 11.4 ve sonraki sürümlerde çalışan iOS aygıtlarından Apple Kimliğini kaldırmak için iPhone / iPad'imi Bul'un devre dışı bırakıldığından emin olmalısınız.
3. Apple Kimliğinizi kaldırırken Tüm İçeriği ve Ayarları Sil özelliğini veya iTunes'u kullanarak iPhone'u Geri Yükle özelliğini kullanmayın, çünkü bu eski Apple Kimliğinize bağlanır ve iCloud aktivasyonunda takılır.

Kampanya sayfası: Aiseesoft iPhone Unlocker

Kaynak: Aiseesoft iPhone Unlocker Giveaway Registration Key Code

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Aiseesoft iPhone Unlocker 1.0.22 Free Giveaway Registration Code – Unlock Disabled iPhone – for Windows / Mac.

iPhone Unlocker - Engelli iPhone'un Kilidini Açın

Parolayı silerek iPhone iPad ve iPod'un kilidini açın. Apple Kimliğinizi veya parolanızı unuttuysanız Apple Kimliğini kaldırın. Veri kaybı olmadan Ekran Süresi şifresini kurtarın ve kaldırın.

Ekran Süresi Atlama
iPhone Ekranı Kilitlendi mi? İPhone Parolasını Anında Silin
İPhone için bir parola oluşturmak gizliliğinizi koruyabilir. Ancak kilit ekranı şifresinin kontrolünü kaybetmenizin çeşitli nedenleri vardır. Kilitli bir iPhone'a nasıl girilir? Aiseesoft iPhone Unlocker, 4 basamaklı, 6 basamaklı, Dokunmatik Kimlik ve Yüz Kimliğinden çeşitli kilit ekranı şifresini kaldıracak ve kilitli iPhone'un kilidini kolayca açacaktır.

aiseesoft-iphone-unlocker-giveaway-registration-code.jpg

iPhone Parolasını Unuttum
İPhone şifrenizi sık sık değiştirin ve unuttunuz mu? Eski bir iPhone bulun, ancak bellekteki şifre ile kilidini açamıyor musunuz? Elinizdeki birçok cihaz için parolayı mı karıştırıyorsunuz? Aiseesoft iPhone Unlocker, iPhone ekran şifresini kolayca kaldırabilir.

Apple Kimliğinizi veya Parolanızı mı unuttunuz? Saniyeler İçinde Apple Kimliğini Kaldır
Apple Kimliği, App Store, Apple Music, iCloud, iMessage, FaceTime ve daha fazlasına erişim için bir geçiştir. Apple Kimliğini veya parolasını unuttuysanız, birçok Apple hizmetine erişiminizi kaybedersiniz. Güvenlik sorularını ve kurtarma e-postalarını iForgot'ta deniyor, ancak yine de şifreyi kurtaramıyorsanız, iPhone Unlocker'ı denemelisiniz. Unutulan Apple Kimliğini kaldırabilir ve iPhone'unuzu etkinleştirmek için yeni bir Apple Kimliği hesabını değiştirmenize izin verebilir.

Unutulmuş Apple Kimliğini Kaldırdıktan sonra şunları yapacaksınız:

Herhangi bir sınırlama olmaksızın iPhone'u tamamen kontrol edin.
Apple Kimliği özelliklerine ve iCloud ayarlarına erişin.
Eski Apple Kimliği girişinden rahatsız olmayın.
Eski Apple Kimliği tarafından izlenemez veya bulunamaz.
Eski Apple Kimliği ile uzaktan Silinemez.
İPhone'u iTunes ile iCloud veya bilgisayar aracılığıyla yedekleyin.

Ekran Süresi Parolanızı mı unuttunuz? Kısıtlamaları Kurtar / Kaldır
iPhone'unuzda XX sınırınıza ulaştığınız mesaj açılır penceresinden rahatsız olurken, ayarları değiştirmek için Ekran Süresi şifresini girmelisiniz. Ancak, kısıtlama şifresini unuttuğunuzda utanç verici olacaktır. Aiseesoft iPhone Unlocker, iPhone ve iPad'de veri kaybı olmadan parolayı kurtarmanıza ve parolayı kaldırmanıza yardımcı olabilir.
Dikkat: Kısıtlama parolasını kurtarmak veya kaldırmak için aygıtınızda iPhone'umu / iPad'imi Bul'u kapatmalısınız.

Kısıtlama Parolasını Kurtar
Herhangi bir veri kaybetmeden kısıtlama şifresini kurtarın.

Ekran Süresi Parolasını Kaldır
Ekran Süresi parolasını doğrudan iPhone ve iPad'den kaldırın.

3 Adımda bir iPhone'un kilidini açın

Şifreyi Sil

Adım 2. iPhone bilgilerinizi onaylayın ve aygıt yazılımını indirin.
Adım 3. Başlat'a tıklayın ve ekran kilitli iPhone'unuzun kilidi açılacaktır.

Apple kimliğini kaldır
Adım 2. iPhone'da Güven'e dokunun ve ekran şifresini girin.
Adım 3. Apple kimliğini silmek ve cihazdan kaldırmak için Başlat'a tıklayın.

Ekran Süresini Kaldır
Adım 2. iPhone bilgilerinizi seçin ve aygıt yazılımını indirin.
Adım 3. Ekran Süresi parolasını kurtarmak veya kaldırmak için Başlat'ı tıklayın.

Dikkat: iPhone'da ekran kilitli şifre kaldırılırken tüm veriler ve ayarlar silinecektir.

1. iPhone'daki Apple Kimliği kaldırıldıktan sonra tüm veriler ve ayarlar silinecektir.
2. iOS 11.4 ve sonraki sürümlerde çalışan iOS aygıtlarından Apple Kimliğini kaldırmak için iPhone / iPad'imi Bul'un devre dışı bırakıldığından emin olmalısınız.
3. Apple Kimliğinizi kaldırırken Tüm İçeriği ve Ayarları Sil özelliğini veya iTunes'u kullanarak iPhone'u Geri Yükle özelliğini kullanmayın, çünkü bu eski Apple Kimliğinize bağlanır ve iCloud aktivasyonunda takılır.

Kampanya sayfası: Aiseesoft iPhone Unlocker

Kaynak: Aiseesoft iPhone Unlocker Giveaway Registration Key Code
Reklam.
işe yarıyor mu?

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Reklam olsa moderatörler gereğini çoktan yapardı. Ne zamandan beri böyle yazılım veya programları paylaşıyor ücretsiz verilince falan. Böylece korsana da karşı geliyoruz.

Bir de lütfen tartışma yapmayalım. Gerek yok. İyi günler ve forumlar. ?

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Reklam olsa moderatörler gereğini çoktan yapardı. Ne zamandan beri böyle yazılım veya programları paylaşıyor ücretsiz verilince falan. Böylece korsana da karşı geliyoruz.
Bosver kardesim aciklama yapma. Foruma katkisi olmayan bos bos yorum yazan kisiler. Forumda katkisi olmayacak üye arkadaslar gurubu!

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Konu reklam değildir ve uygun bölüme açılmıştır. Kişi indirime giren/ücretsiz olan bir programın tanımını yapmış ki bu kurallarımıza uygundur. Gerek konu sahibi gerek yorum yazan üyeler lütfen üsluplara dikkat edelim.

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Burada paylasilan yazilimlar, giveaway of the day gibi paylasilan programin günlük veya kisa süreligine ücretsiz lisans anahtarinin verildigini duyurmaktir! Paylasilan program hakkinda bilginiz varsa, arti veya eksilerini konu altinda yazarsiniz ve bu tür programa ihtiyaci olan kisi/kisiler konuyu okudugu zaman programin ihtiyacini karsilayip karsilamadigi konusunda bilgi sahibi olur. Paylasimin reklam olup olmadigini linkleri kontrol ederek ögrenirsin ve gereksiz yorum yazmamis olursun! Bu paylasim reklam mi? Reklam yapiyorsun gibi gereksiz yorumlarin kimseye faydasi yoktur ve forumda gereksiz bilgi kirliligine sebeb oluyor!

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Sayın @Lisans Bul vermiş olduğunuz bilgi için teşekkür ederim hemen deneyeceğim.
Rica ederim, umarim bu tür bir programa ihtiyaciniz olmaz ama siz bilgi ve tecrübe amacli deneyin :)

Reklam falan değil Bu Tarz sıteler Yasal key sunan sıtelerdir ki Candır, Bılgı ıcın Tesekurler..
Aynen dediginiz gibi :) yasal lisans anahtarini yazilim sahibi kendi sitesinden dagitiyor. Bu tür paylasimlar cok faydali firsatlardir!

Translate ile çevrilmiş gibi. ?
Evet, yazilimin resmi sitesindeki beyanini ceviri ile konuya ekledim :)

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Rica ederim, umarim bu tür bir programa ihtiyaciniz olmaz ama siz bilgi ve tecrübe amacli deneyin :)

Aynen dediginiz gibi :) yasal lisans anahtarini yazilim sahibi kendi sitesinden dagitiyor. Bu tür paylasimlar cok faydali firsatlardir!

Evet, yazilimin resmi sitesindeki beyanini ceviri ile konuya ekledim :)
Hocam bu ve bunun gibi faydalı konuları daima paylaşırsanız çok iyi olur. İhtiyacı olan arkadaşlarda kullanır.

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Hocam bu ve bunun gibi faydalı konuları daima paylaşırsanız çok iyi olur. İhtiyacı olan arkadaşlarda kullanır.

Firsat buldukca paylasmaya deger olan yazilim kampanyalarini paylasiyoruz :) Umarim ihtiyaci olan veya birgün lazim olur diye firsatlari degerlendirerek alip kenara koyan kisiler konulari görüp faydalanirlar :)

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Firsat buldukca paylasmaya deger olan yazilim kampanyalarini paylasiyoruz :) Umarim ihtiyaci olan veya birgün lazim olur diye firsatlari degerlendirerek alip kenara koyan kisiler konulari görüp faydalanirlar :)
Bir şey soracağım;
Bende bir 6splus var. Teyzemin telefonu güncellemiş ama apple kimliğini bilmediği için açılmıyor. Bu uygulama işe yarar mı?

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Bir şey soracağım;
Bende bir 6splus var. Teyzemin telefonu güncellemiş ama apple kimliğini bilmediği için açılmıyor. Bu uygulama işe yarar mı?
Yazilimcinin resmi sitesindeki beyani asagidaki aciklamada.

Dikkat
1. iPhone'daki Apple Kimliği kaldırıldıktan sonra tüm veriler ve ayarlar silinecektir. Kisaca telefonu SIFIRLIYOR!

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Yazilimcinin resmi sitesindeki beyani asagidaki aciklamada.

Dikkat
1. iPhone'daki Apple Kimliği kaldırıldıktan sonra tüm veriler ve ayarlar silinecektir. Kisaca telefonu SIFIRLIYOR!

Yani oluyor mu? Veriler silinsin önemli değil.

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Yazilim firmasinin beyanina göre oluyor ama yapacaginiz deneme sonuclarindan [veri kaybi veya olusabilecek istisnai cihaz sorunlari vs] kendiniz sorumlusunuz!

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Yazilim firmasinin beyanina göre oluyor ama yapacaginiz deneme sonuclarindan [veri kaybi veya olusabilecek istisnai cihaz sorunlari vs] kendiniz sorumlusunuz!
Peki yanlışlıkla sildiğimiz resim/videoları geri getirmek için ücretsiz bir program var mıdır? Key falan?

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Peki yanlışlıkla sildiğimiz resim/videoları geri getirmek için ücretsiz bir program var mıdır? Key falan?
Tüm platformlardan silinen verileri kurtarmak icin yazilimlar mevcut ancak buradan veya özel mesaj ile lisans anahtari paylasmiyoruz. Hangi cihazdan kurtarmak istiyorsunuz? Android, iOS, Windows veya Mac?

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593

Simdi farkli bir android veri kurtarma programi paylasacagim, ihtiyaciniz varsa takipte kalin :)

Son düzenleme: