AirPods Pro alınır mı?

Hakkı Alkan

Rektör
Yönetici
Reaksiyon puanı
2,166
Merhaba arkadaşlar. Az önce AirPods Pro elime geçti. İlk karşılaşma anımı da aşağıdaki videoda paylaştım. Kulaklık, gerçekten çok başarılı. Fiyatı biraz fazla ama kesinlikle fiyatını hak ediyor. Hem kalitesi, hem teknolojisi hem de bataryası ile kesinlikle çok başarılı. İlk dakikalar olduğu için heyecanlı da olabilirim ama ilerleyen günlerde de bu deneyimimi sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Sizin de görüşleriniz önemli. Siz ne dersiniz?

TRTURKEYTR

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,374
iPhone'u olan alır.Android'de iPhone'da olduğu kadar performans vermiyormuş.Ama biraz fiyat dediğiniz gibi yüksek.Bu fiyata gayet güzel kulaküstü'lerde var.

The Commander

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Fiyatı çok pahalı. Bu fiyatlara çıkılabiliyorsa da benim tercihim Sennheiser Momentum olurdu, bunu tercih etmem.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Abi fiyat performans orantısız bi kulaklık bazı şeylerden ödün verip Galaxy buds alırım hadi o olmadı Redmi earbuds alırım ? 200 TL nere 1900 TL nere

TRTURKEYTR

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,374
Abi fiyat performans orantısız bi kulaklık bazı şeylerden ödün verip Galaxy buds alırım hadi o olmadı Redmi earbuds alırım ? 200 TL nere 1900 TL nere
Bence bu kişiden kişiye değişir.Tabi bu bana göre kulaklık için geçerli.

stinghardyzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Merhaba arkadaşlar. Az önce AirPods Pro elime geçti. İlk karşılaşma anımı da aşağıdaki videoda paylaştım. Kulaklık, gerçekten çok başarılı. Fiyatı biraz fazla ama kesinlikle fiyatını hak ediyor. Hem kalitesi, hem teknolojisi hem de bataryası ile kesinlikle çok başarılı. İlk dakikalar olduğu için heyecanlı da olabilirim ama ilerleyen günlerde de bu deneyimimi sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Sizin de görüşleriniz önemli. Siz ne dersiniz?

bence alinir airpods sevmezdim pro olmuş