Airpods 2 vs Airpods Pro

egeuludag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Merhaba. Bu iki kulaklik arasindaki fiyat farki verilerek Pro alinir mi? Yoksa degmez mi? Yorumlarinizi bekliyorum, tesekkurler :)

hasanalicelennn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
42
2500 değil de şu an indirimlerle 1700-1800 gibi fiyattan bulursanız kesinlikle pro öneririm

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Airpods pro ile 2. nesil bence tamamen farklı kulaklıklar. Öncelikle slikonlu kulaklık mı tercih edersin yoksa slikonsuz mu ona karar vermelisin. Buna ek olarak Airpods Pronun ortam sesi dinleme ve gürültü engelmme özelliği çok başarılı. Şuanda hepsiburada 1799 TL den satılıyor eğer şu sıralar almayı planlıyorsanız bence daha iyi bir fiyat bulamazsınız.

egeuludag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
2500 değil de şu an indirimlerle 1700-1800 gibi fiyattan bulursanız kesinlikle pro öneririm
1800 hali indirimsiz hali diye biliyorum ben. Dediginiz gibi 2500 apple store fiyati ancak bu fiyatin altinda gidiyor genelde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Airpods pro ile 2. nesil bence tamamen farklı kulaklıklar. Öncelikle slikonlu kulaklık mı tercih edersin yoksa slikonsuz mu ona karar vermelisin. Buna ek olarak Airpods Pronun ortam sesi dinleme ve gürültü engelmme özelliği çok başarılı. Şuanda hepsiburada 1799 TL den satılıyor eğer şu sıralar almayı planlıyorsanız bence daha iyi bir fiyat bulamazsınız.
Acikcasi silikonsuz tercih ederim ancak dediginiz gibi gurultu engelleme benim yasadigim ve calistigim ortamda isime yarayacaktir kesinlikle. Ancak daha once hic boyle bir kulaklik kullanmadigim icin emin olamiyorum memnun olup olmayacagimdan. Akakce'den izledigim uzere genelde zaten 1800TL bandinda satiliyor gibi goruyorum, yanlisim olabilir tabii ki.

Son mesajlar