AIMP v2.51 Build 330 Final Türkçe

Bu konuyu okuyanlar

visualize

Asistan
Reaksiyon puanı
0
56184_mundoimg__aimp2.png

Winamp'tan sıkılanlar için alternatif bir program ama winamptan daha üstün özellikleri var.

Listenizdeki şarkıları direk olarak cd yazdırabilirsiniz.
Elinizdeki Audio CD leri mp3 yapabilirsiniz.
Ses Kayıt özelliği - MP3 Taglarını değiştirebilirsiniz
Özel PlayListler oluşturabilirsiniz.

Diyelim ki şarkı çalıyor ve siz programı kapattınız, tekrar açtığınızda hangi şarkı çalmakta iken kapattıysanız o şarkı kaldığı yerden devam ediyor. İnternet üzerinden müzik dinlemenize ve dinlediğiniz müzikleri kolayca mp3 olarak kaydedebilmenize olanak sağlıyor.Gelişmiş Equrlizer'i sayesinde müzikleri hızlı çalabilir, Classic, Club, Dance, Full Bass gibi efektler verebilirsiniz.
Winamp'ın playlistlerini kabul ediyor ve çoğu zaman winamp'ın skinlerini de kullanabiliyorsunuz. Bilirsiniz çoğu şarkıda taglar vardır (genelde mp3 sitelerinden indirilen müziklerin altında şeffaf yazı yazar) bu programla onları silebilir veya değiştirebilirsiniz. Bazılarınız ben zaten bilgisayardan değiştirebiliyorum diyebilir ama bazılarıda korumalı olarak geldiğinden ancak böyle programlarla silinir.

Programla ister DATA CD (yani mp3) isterseniz Audio Cd yazabilirsiniz.Playlist'teki şarkıları kopyalayabilirsiniz. İstediğiniz zaman bilgisayarı otomatik kapatabilirsiniz. (İsterseniz şarkı listesi bitince kapansın da diyebiliyorsunuz.)
Program MP3, Wave, Ogg gibi sesleri kendi aralarıda convert edebiliyor.Ayrıca ses kaydedici özelliği var. (Mikrofondan kayıt yapabilir ve istediğinizi ses dosyası olarak kaydedebilirsiniz.)

Program herşeyden önemlisi çok hızlı ve boyutuda çok küçük.

http://rapidshare.com/files/178520453/AIMP.v2.51.Build.330.Final.dellopos.rar.html

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Jet audio herzaman..:)

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
aimp cidden sağlam bir alternatif.. Hatta winamp onun alternatifi olabilir o derece :D

CompTeach

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aimp kullandım bir süre sonra tekrar Winamp a döndüm.Winamptan vazgeçilmiyor kolay kolay:D