Ailemi laptop almak yerine toplama almaya nasıl ikna edebilirim

azizdzgn59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese iyi akşamlar bişey soracaktım ben pc alacam Allah izn verirse ama ailem laptop alcaz alırsak diyor üniversiteye gideceğin zaman lazm olur ozaman Bi daha almayalım diyor ben toplama sistem istiyorum masaüstünü biyere götüremezsin diyor ve daha lise 1 e geçtim arkadaşlar tavsiye verin de babamı ikna edeym

KovboyBey

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,001
Herkese iyi akşamlar bişey soracaktım ben pc alacam Allah izn verirse ama ailem laptop alcaz alırsak diyor üniversiteye gideceğin zaman lazm olur ozaman Bi daha almayalım diyor ben toplama sistem istiyorum masaüstünü biyere götüremezsin diyor ve daha lise 1 e geçtim arkadaşlar tavsiye verin de babamı ikna edeym
Hemen dostum simdi laptop aldıgında 1 oyun oynanmaz kasar sonra adaptor yanabılır batarya bılır masaustu daha mantıklı vatandan aldırt

azizdzgn59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hemen dostum simdi laptop aldıgında 1 oyun oynanmaz kasar sonra adaptor yanabılır batarya bılır masaustu daha mantıklı vatandan aldırt
Bizde önceden laptop vardı onda Bi sorun olmadı bunda da olmayacağını zannediyor

lucarth

Doçent
Reaksiyon puanı
131
5 bine alacagimiz laptop 2 binlik toplama pc parformansi vermeyecek de babana

ÜmiTR42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bence Performanslarından bahset alcaksanız en iyisini almalıyız aldıktan sonra bozulur sa hiç bir işe yaramaz. Ekonomi-Performans az anlatırsan ikna edebilirsin. Tabii çok uğraşman gerek. :D

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Haklısın ama üniversitede ne yapacaksın ? 4 yıl boyunca pc olmadan mı okuyacaksın ? Üniversitede laptop lazım oluyor. Masaüstü almalarını sağlamak yerine bütçeyi arttırmalarını istesen daha iyi olur.

Reaksiyon puanı
6,381
Bunu nasıl bilebiliriz?

Yani nasıl aileni ikna edebileceğini?

Babanın, annenin nasıl ikna olacağını nasıl bilebiliriz?

Optikiyaza

Profesör
Reaksiyon puanı
720
Mini ITX sanırım mATX diye geçiyor kasa toplayabilirsin.