Soru Ailemi bilgisayar almakta nasil ikna ederim

Bu konuyu okuyanlar

fatiwh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Ailemi bilgidayar almakta nasil ikna ederim bilgisiyar almayi gectim dogum gunum veya kwrne hediyesi olarak fln ben istemeden surpriz hic bisey almadilar istedigimdede buyuk bisey almadilar gecen sene biktim hediye verin dedin cikti tarak almista gelmis onun disinda illa yatili yurda git (bende seni yaslandiginda huzur evine gonderiyim) bi laptopum var 15dkda isiniyo gosterdim 15 dkda isinmasini yeni bilgisayar alirsak oda isinir diyo 4 yildir ayni telefonu kullaniyorum 2. El bide biktim su Türk ailelerinden

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
alma kardeşim oyun oynamak ne katıcak ki sana boş iş? yaşın küçükse belediyenin ücretsiz spor aktivitelerine katıl hem vücudun gelişir hem zihnin.

jelibonlu makarna

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
46
alma kardeşim oyun oynamak ne katıcak ki sana boş iş? yaşın küçükse belediyenin ücretsiz spor aktivitelerine katıl hem vücudun gelişir hem zihnin.
Öyle demeyin bazı oyunların gerçekten faydası oluyor ama abartmamak lazım

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
İnsanların hobileri değişebilir ve bu kimseyi ilgilendirmez. Birisi bilgisayar oyunu oynamaktan zevk alıyorsa ve hobisi buysa bu hobi sana bir şey katmıyor diyemezsiniz. Hobiler illa bireye bir şeyler katmak zorunda değil. Hobiler kafa dağıtmak eğlenmek içindir.

jelibonlu makarna

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
46
zaten yuzmeye gidiyorum bu yetmezmi deme
Yüzmeyi asla bırakmayın gerçekten çok iyi bir spor eğer aileniz almıyorsa siz kendiniz para biriktirin ebay de stoksuz e ticaret yapabilirsiniz şirket kurmak gerekmiyor oynamadığınız oyuncak kullanmadığınız eşya varsa satın ve bence paranızı tl olarak değil dolar euro olarak tutun ama iyi takip etmeniz gerekiyor

mel25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ailenin maddi durumu nasıl bir bilgisayar kaç lira olmuş haberin var mı? Elbette bilgisayar senin gibi her gencin hakkıdır... ama herkesin el vermiyor bilgisayar almasına. Aileni ders eğitim ile ikna et bence bak bilgisayar olsa şu eğitimlere katılırım online şunu yaparım vs diye.

fatiwh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Ailenin maddi durumu nasıl bir bilgisayar kaç lira olmuş haberin var mı? Elbette bilgisayar senin gibi her gencin hakkıdır... ama herkesin el vermiyor bilgisayar almasına. Aileni ders eğitim ile ikna et bence bak bilgisayar olsa şu eğitimlere katılırım online şunu yaparım vs diye.
Bursluluk sınavına giricem bu yıl kazanırsam alırlar inşallah

mel25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bursluluk sınavına giricem bu yıl kazanırsam alırlar inşallah
İnşallah ama sana tavsiye 2.el bilgisayar alma. Dediğiyim gibi gayret edersen alırlar. Özellikle eğitim okul hayatın iyiyse alırlar ancak böyle ikna edersin. E tabi durumları el vermezse anlayışla karşıla.

AzuL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Ailemi bilgidayar almakta nasil ikna ederim bilgisiyar almayi gectim dogum gunum veya kwrne hediyesi olarak fln ben istemeden surpriz hic bisey almadilar istedigimdede buyuk bisey almadilar gecen sene biktim hediye verin dedin cikti tarak almista gelmis onun disinda illa yatili yurda git (bende seni yaslandiginda huzur evine gonderiyim) bi laptopum var 15dkda isiniyo gosterdim 15 dkda isinmasini yeni bilgisayar alirsak oda isinir diyo 4 yildir ayni telefonu kullaniyorum 2. El bide biktim su Türk ailelerinden
kendin çalış kendin al en mantıklısı en iyisii