Aile Paylaşımı Bütün Oyunlar Gelmedi

Bu konuyu okuyanlar

Antilop14_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Aile paylaşımını açtım,onla ilgili bir sorun yok.Kuzenimin 30'a yakın da oyunu var 20'si de geldi.Ama 10 tanesi falan gelmedi neden?Mesela onun kütüphanesinden Witcher 3,Just Cause 3,Friday the 13th,The Forest,House Flipper,ETS2,NBA2K20 falan geldi ama Arma 3 ile Tomb Raider gelmemiş örneğin.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
"Aile modu, televizyonlardaki çocuk kilidi gibidir. Yani aile modunu aktif ettiğinde senin izin verdiğin oyunlar Steam'de gözükür, senin izin verdiğin yerlere girebilir Steam'de. (Store, Community Market, Profil vs.)

Ayarlar > Aile > Aile Görünümünü Yönet kısmından burayı istediğin gibi özelleştirebilirsin."

Antilop14_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Aile paylaşımı geçen sene pek hatırlamıyorum oyunu online ya da offline oynayabildim mi,steamda aile paylaşımından oyunları veren kişi oyunda değilse bir oyunu oynayabiliyor muyduk online???

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Aile paylaşımı geçen sene pek hatırlamıyorum oyunu online ya da offline oynayabildim mi,steamda aile paylaşımından oyunları veren kişi oyunda değilse bir oyunu oynayabiliyor muyduk online???
Evet,oyunun sahibi oynamıyorsa oynayabilirsiniz,iyi günler dilerim.

Antilop14_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
"Aile modu, televizyonlardaki çocuk kilidi gibidir. Yani aile modunu aktif ettiğinde senin izin verdiğin oyunlar Steam'de gözükür, senin izin verdiğin yerlere girebilir Steam'de. (Store, Community Market, Profil vs.)

Ayarlar > Aile > Aile Görünümünü Yönet kısmından burayı istediğin gibi özelleştirebilirsin."
çok teşekkürler ya kardeşim de oynuyo denk geliyo diye kapatmıştım galiba onları çok sağ ol
Mesaj otomatik birleştirildi:

aga onla alakası yok galiba açtım sadece sağ üstte basınca aktif ve inaktif olan buton geldi,gelmeyen oyunlar gelmedi ama olması gerek dediğin mantıklı geldi neden olmuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aile paylaşımı online oynama bilgin varsa buraya da bakabilir misin

Son düzenleme:

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,377
aynı konudan iki tane açmışsınız

Antilop14_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
aynı konudan iki tane açmışsınız
hocam bug olmuştur 2 tane açmadım,galiba dün ya da dünden önce aile paylaşımıyla ilgili bir şey sormuştum yine ama o bu değildi onla karıştırıyor olabilirsin

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,377
hocam bug olmuştur 2 tane açmadım,galiba dün ya da dünden önce aile paylaşımıyla ilgili bir şey sormuştum yine ama o bu değildi onla karıştırıyor olabilirsin
listede iki konu vardı büyük ihtimal kapatılmıştır şuan önemli değil ama dikkat edin