Ahmet MARANKİ yi Samimi Buluyor musunuz?

Ahmet MARANKİ yi Samimi Buluyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    23

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Arkadaşlar yazdığı kitaplar satış rekorları kıran,çıktığı programlar raiting rekorları kıran A.MARANKİ size samimi ve inandırıcı geliyor mu?

Akciğer kanseri olan bir tanıdığımız Maranki nin ofisine uğruyor.Kalabalık yüzünden saatlerce bekliyorlar sıra kendilerine geldiğinde hepsi bitki ve bitki karışımından oluşan bir reçete yazıyor ve toplam fiyat 1200 tl civarı oluyor.

Ben medya desteğiyle multimilyarder yapılan Maranki ye ve samimiyetine inanmıyorum.İnsanların çaresizliğinden yararlanıyor.İnsanlar da son bir umut deyip ondan medet umuyor.

Adam iyi niyetli olsa 3 parça otu 1200 TL ye satmazdı.

İşin garibi bu gibi şifalı bitkiler tavsiye eden kişileri gizli kameralarla çekip deşifre eden BASIN MARANKİ ye sıra gelince programlarına konuk etmek için sıraya giriyorlar.

Görün bakın MARANKİ kısa sürede ülkenin en zengin adam(!)larından birisi olacak.

extra_terrestre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Adam hic durmadan kendisinin, sitesinin ve ilaclarinin reklamlarini yapiyor.

Herseyi biliyor masallah? ne yani kim bu adam nereden almis diplomasini?

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Adam hic durmadan kendisinin, sitesinin ve ilaclarinin reklamlarini yapiyor.

Herseyi biliyor masallah? ne yani kim bu adam nereden almis diplomasini?

Aldığı diplomanın Türkiyede geçerli bir diploma olmadığını biliyorum.Daha doğrusu az önce haber sitesinde okudum.

Karsak

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Tanımıyorum bence bu ankette gereksiz olmuş

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Tanımıyorum bence bu ankette gereksiz olmuş

Tanımadığın bir adam söz konusu ve sen bilmediğin bir konuya gereksiz diyebiliyorsun.

Sana okkalı bir cevap verirdim ama bu kez gerçekten GEREKSİZ..:)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Tanıyorum bu adamı. Her zaman televizyonlarda oluyor. Sanmıyorum yararlı bir iş yapsın. Var mıymış derdine derman olduğu insanlar?

anarchst

Profesör
Reaksiyon puanı
4
bende tanımam etmem. ayrıca arkadaşa katılıyorum anket gerçektende gereksiz. konuya gereksiz demiyorum. anket açılması gereksiz.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Ankete gereksiz diyen arkadaşlar:Anket açmak için herhangi bir ücret vermiyoruz.Okuduğunuz konuya yazılan yorumlar zaten bir anket niteliği taşıyacaktır.Sizler tüm yorumları tek tek okuyup eğilimin ne yönde olduğunu anlayabileceğiniz gibi,anket sonuclarına bakarak insanların nasıl düşündüğü konusunda fikir edinebilirsiniz.

Ayrıca anketi gereksiz buluyorsanız oy kullanmayıverin.

Son olarak tekrar söylüyorum:Konuya ya da ankete gereksiz diyenler ilgili şahsı(maranki)tanımadıklarını söylüyorlar.Gerçekten ilginç...

Konularla birlikte konuya dair anketlerin açılmasının daha ilgi çekici olduğunu düşünüyorum.Ayrıca konu hakkında SDN üyelerinin eğilimlerini en sağlıklı şekilde anketten öğrenebiliriz.

anarchst

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Ankete gereksiz diyen arkadaşlar:Anket açmak için herhangi bir ücret vermiyoruz.Okuduğunuz konuya yazılan yorumlar zaten bir anket niteliği taşıyacaktır.Sizler tüm yorumları tek tek okuyup eğilimin ne yönde olduğunu anlayabileceğiniz gibi,anket sonuclarına bakarak insanların nasıl düşündüğü konusunda fikir edinebilirsiniz.

Ayrıca anketi gereksiz buluyorsanız oy kullanmayıverin.

Son olarak tekrar söylüyorum:Konuya ya da ankete gereksiz diyenler ilgili şahsı(maranki)tanımadıklarını söylüyorlar.Gerçekten ilginç...

Konularla birlikte konuya dair anketlerin açılmasının daha ilgi çekici olduğunu düşünüyorum.Ayrıca konu hakkında SDN üyelerinin eğilimlerini en sağlıklı şekilde anketten öğrenebiliriz.

bişe yazacaktımda vazgeçtim. seni sana bırakıyorum. kafana göre takıl :icon_:

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Ben de tanımıyorum ve gerçekten hiç sevmiyorum böylelerini. Televizyonda görmüşsem de ilgilenmemişimdir. Anketi de oylamıyorum.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Hayır insanların çaresizliğini paraya dönüştürüyor..

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Anketlerde 3. bir şık da "Bu konuda herhangi bir fikrim yok" olmalıdır.Benim gerçekten bu konuda bir fikrim yok.

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
ya bide bu adam kitabı en çok satanlar listesinde
bana bi gariplik avr gibi geliyor ..

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Hepimizin kökeninde temiz anadolu çocuğu olgusu varken daha bizi çok dolandırırlar.Bu olguyla biz ve bizim gibi düşünenler temizlik ve dürüstlüğe devam edeceğiz,varsın bize enayi desinler ve bizim sırtımızdan geçinsinler,ya sonra??????????????

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Kardeşim bu vatandaşı hayrına tanıtırmısın

ahmet maranki....

son bir yıldır sabah ve öğlen kuşağı programlarına çıkıp hangi sebzenin hangi bitkinin ,hangi hastalığa iyi geldiğini anlatıyor.Basının da desteklemesiyle çok fazla ön plana çıkmış birisi.Yazıhanesinde hergün yüzlerce hastanın hastalığına çare olacak bitkiyi öğrenmek için sıra beklediği,bitkilerle ilgili çıkardığı kitabı Türkiye de yok satan yazdığı reçetelere 1000 tl gibi fiyatlar biçen çeşitli alanlarda eğitim almış,eşi doktor olan bir vatandaştır.

Tabiki daha ayrıntılı bilgiyi goggle amcadan ve sicili bozuk youtub amcadan öğrenebilirsiniz.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Bende tanımıyorum Harbiden :)

Reaksiyon puanı
188
insanlarının umutların yasal yoldan sömüren kişi (yasal mı değil mi bilmiyorum ama)

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Bir kere denk geldi.Hangi bitki hangi hastalığın ilacı bunu anlatıyor.Alternatip tıp güzel yararlıda olabilir. Ama adamın yemeğin dediği şeyleri yemezsek açlıktan ölürüz bee.Bir kere seyrettim düşüncem bu:D

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Gündüzleri uyuduğun için olmasın:D

Ya da tv açmadığın için:)

İkisi de olabilir :D
Ama dur Bi gün okula gitmeden sabah kuşağında bi baayan programında görmüştüm herhal :mrgreen:
O anlamda yeniden düşünürsek bu adam bence tam bir OT :D

engnturker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İsmi geçen şahıs sabahları yayınlanan kadın programlarında, tabaklardaki sebze,meyve,tahıl vb. yiyecekleri tanıtıp, nelere iyi geldiğini anlatan bir şahıs.
Şimdi bitkilerde şifa olduğunu biliyoruz ancak;

*Bir süre sonra adamın kendi "Sağlık Köyleri"'nden bahsetmesi,
*Bu köylerde 1-2 hafta geçirenlerin sağlıklı bir yaşama kavuşacağını bağıra bağıra anlatması,
*Bir de Türk halkına değişik gelen "Ben Rusyadayken" ve "Kozmik Enerji" kelimelerinden etkilenenleri soyup soğana çevirmesi,

maddeleri sonucu adamın nasıl biri olduğuna siz karar verin diyorum.

Not: Sayın Marankinin "Bahar Temizliği" denilen kürünü uygulayan bir çok miğde hastası hastanelik olmuştur.

Bir Haber