Ahmet Çakar anıracak mı?

12 Mart 2011
35,206
10,327
293
[h=1]Ahmet Çakar,Dediğini Yapıp Anıracak mı ?[/h]

Ahmet Çakar ve Ümit Özat, Galatasaray’ın Real Madrid’i mağlup etmesi ilgili girdiği iddialardan sonra sessiz kalmakta oldukça ısrarlı çıktı. Hafta içi yayınlanan programda Ahmet Çakar, Galatasaray’ın Real Madrid’i yenmesine yüzde üç ihtimal verirken Ümit Özat, ”Ben yüzde üç bile vermiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Eski hakem şimdi spor yorumculuğu yapan Ahmet Çakar 2008 yılında buna benzer bir iddiada bulunarak Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi’nde Sevilla’yı elemesi halinde bikini giyeceğini söylemiş fakat sonra bu sözünü yerine getirmemişti. Yaptıkları yorumlarla Galatasaraylı taraftarın hedefi haline gelen iki ünlü yorumcuya Twitter’da çok ilginç eleştiriler geldi.

İŞTE ÇAKAR VE ÖZAT’A GELEN O TWEETLER:

@yym__zz: Şimdi Galatasaray’ın galibiyetine 3,8 veren iddaa düşünsün… SinyorTerim01: ”Galatasaray Real Madrid’i Yensin Eşekler

Gibi Anırırım” diyen Ahmet Çakar’ı ANIRMAYA davet ediyorum.

TekYurek: Ahmet Çakar’dan EŞEK gibi anırmasını 30 milyon Galatasaraylı olarak bekliyoruz

[MENTION=78574]erdemde[/MENTION]stan: Galatasaray Real Madrid’i yensin EŞŞEK gibi bağırırım diyen Ahmet Çakar.. Galatasaray’ım görevini yaptı sıra sende..

kaynak

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Ahmet cakar ne zaman dedigini yapti ki simdi yapsin? Tükürdügünü yalayip duruyor zavalli.

IThelp

Profesör
11 Nisan 2011
4,314
19
0
Kendine bile saygısı olmayan adamdan ne beklenirki yine kendisinin kendine kullandığı lafın altında kalacak

diyeceği bu şimdi bakın beyler siz beni yanlış anladınız diye sacmalar

Elbruz46

Rektör
22 Şubat 2008
11,931
1,338
293
Ahmet Çakar'ı zerre kadar sevmem ama yiğidi öldürseniz de hakkını vereceksiniz. Bizim ülkemizde lafı çarpıtmayı çok severler.

Adam yenerse demedi ki turu geçerse dedi...

Tek maç olsa Galatasaray kazanabilir dedi.

Ama bu şekilde turu geçemez dedi.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
CAKAR_IC.jpg
esek.jpg

Bekliyoruz panpa :D

django

Doçent
28 Şubat 2013
588
0
16
o adam sürekli anırıyo televizyonda rasim ozan kütahyalı ve ahmet çakar aman Allahım nasıl insanlar bunlar

efekan258

Asistan
30 Aralık 2007
288
1
18
Bana bu iddaayı biri videoyla kanıtlayabilir mi? Lakin izlediğim programda Reali elerse muhabbeti dönüyordu orda da recep ivedik kılığına girme mevzusu vardı. Anırma lafı geçen videoyu kanıtlayacak var mı?