AGP DRİVER SORUNU

Bu konuyu okuyanlar

naczu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
meraba arkadaşlar. benim pc de p4v8x-xanakar var ve 1024 ram var vista 32 bit kurdum. her şey güzel bütün puanlamalar iyi ama ekran kartı dışında. ekran kartım asus A9550 var. vistayı kurdum ekran kartının en son sürümünü asusun sitesinden indirdim. vista uyumlu aynı zamanda. her neyse aygıt yöneticisinde sistems de VIA CPU TO AGP controller da ünlem işareti var. ve dolayısıyla benim bu son sürüm driveri yüklemeye çalıştığım zaman standart bir vga driver yükleyin diyo. ne yaptıysam olmuyo. xp dede böyle bi sorun vardı ama agp driver yükleyince sorun ortadan kalkmıştı şimdi vista için olan agp driverını bulamayorum lütfen bi yardım arkadaşlar şimdiden teşekkürler

naczu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şu anda radeon 9550 vista sürücüsünü indiriyorum ama sorunun pek çözüleceğini sanıyorum çünki ordaki ünlem işareti kalkmadıkça yani aygıt çalışmadıkça yüklemiyor. onun için agp driveri lazım ama ne yaptıysam nereye baktıysam bulamadım bulduklarımda vista uyumlu değildi

naczu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaaa kimse yokmu bu sorunu çözebilecek

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
anakartının agp köprü sürücüsünü yüklemelisin.ekran kartınla ilgili bi sorunun yok ;)