Ağlamak Istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Cs .1.6 var.Eğer steamdan alırsan daha çok tadı çıkar.Ha diyorsun ben 2D oyunlarla da haşır neşir olmak istiyorum.Al sana transformice ücretsiz bir fare oyunu.Online oynanıyor.Kitlesi kötü olsa da Eğlenceli bir oyun.
İlla maynnnnkıraftcıyım diyorsan.Çeşitli kanalların videolarından fikir edinebilirsin.
2B2T sunucusunu hiç duydun mu pekİ?
Gittin mi?
Gitmelisin acayip sarar.Arkadaşın olsun olmasın harika bir yer.
Hunger games gibi diğer oyunlara gir.Etraf oltacı mı kaynıyor ?
O halde olta ile alıştırmalar yap.Oltacıları dağıt.
Elinde minecraft gibi bir oyun onu kaldıracak pc var.Burada yakınıyorsun.Seni fırın küreğiyle döverim bak..
Lag olur mu 2b2t de?

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
"İlk defa savaş tarih temalı bir oyuna bakayım belki seversem alırım sistem de belki kaldırır dedim bu ne fiyat indirim gelse de benim istediğim 10-15 tl fiyat skalasına inmez"
Discord'da sunucu da yazmıştım ama yeri geldi buraya da yazıpta linç yiyeyim. :D
İndirimde 15 TL oluyor. Hatta tam tamına 14.75 TL oluyor :D

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Ben steamden aldimda bir farkini göremedim anlatirmisin ne farki var
Cs go oynuyorum, aldığımada pişman demiylimde zevk alamadim korsani ile ayni :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de misal git korsan indir arasında çok fark var.
Bana öğretmenin, kaç yıldır korsan oynuyodum ben steamden yeni aldim hic farkini goremedim sadece taba basinca takimin nakiti görüyon bide 2 tane ekstra oyun daha indirildi

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
konunun tam tersi hakkında sohbet etmekte iyiymiş..

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Lag olur mu 2b2t de?
Nasıl diyeyim SSD 1tb üstü ise rahat oynarsın xd
Sunucuyu söyle anlatayım.
Sunucu bir anarşi sunucusu.Herkes birbiri ile savasıyor.Arada iyi insanlarda var.Ama daha çok kötüler...
Misal sen bir yapı yapıyorsun.Birisi gelip burayı işgal ediyor yakıyor yağmalıyor.Elindeki her şeyi alıyor.Canını kurtarman gerek.Çünkü bazıları sadece adamları zevk için öldürüyor.
İstersen sende onlar gibi yapabilirsin.Ya da gizli yapılar yapıp içini kıymetli eşyalar ile doldurabilirsin.
Bazı yapıları bu kötü adamlar bile yıkmıyor.Gelen geçen buraya geldiğini göstermek için tabela koyup bir not bırakıyor.Kimisi 5 yıl önce kimisi 2 hafta önce burada bulunmuş diyebiliyorsun.Lakin içindeki eşyalardan da aşırıyorlar haaa :)
Bazı yerler var.Oyunun efsane yerleri.Lakin uzun zaman önce anarşiler(Kötü adamlar) tarafından yıkılmış.Buralara doğru gidebilirsin.Lakin dikkatli ol etrafta pusuya yatan oyuncular olabilir.
Burada anlaatıklarım yeterli olamaycaktır.Zaten yazasım yok kusuruma bakma.Sana bir youtube kanal linki vericem(Umarım serbesttir.)Burada bulabilirsin.Bütün bilgileri.Ben şahsen Doğru dürüst pcm olmadığı için maalesef giremedim.Ama çok kişi izledim.Çok şey duydum.Umarım yardımcı olmuşumdur.

Sunucu bir anarşi sunucusu.Herkes birbiri ile savasıyor.Arada iyi insanlarda var.Ama daha çok kötüler...
Misal sen bir yapı yapıyorsun.Birisi gelip burayı işgal ediyor yakıyor yağmalıyor.Elindeki her şeyi alıyor.Canını kurtarman gerek.Çünkü bazıları sadece adamları zevk için öldürüyor.
İstersen sende onlar gibi yapabilirsin.Ya da gizli yapılar yapıp içini kıymetli eşyalar ile doldurabilirsin.
Bazı yapıları bu kötü adamlar bile yıkmıyor.Gelen geçen buraya geldiğini göstermek için tabela koyup bir not bırakıyor.Kimisi 5 yıl önce kimisi 2 hafta önce burada bulunmuş diyebiliyorsun.Lakin içindeki eşyalardan da aşırıyorlar haaa :)
Bazı yerler var.Oyunun efsane yerleri.Lakin uzun zaman önce anarşiler(Kötü adamlar) tarafından yıkılmış.Buralara doğru gidebilirsin.Lakin dikkatli ol etrafta pusuya yatan oyuncular olabilir.
Burada anlaatıklarım yeterli olamaycaktır.Zaten yazasım yok kusuruma bakma.Sana bir youtube kanal linki vericem(Umarım serbesttir.)Burada bulabilirsin.Bütün bilgileri.Ben şahsen Doğru dürüst pcm olmadığı için maalesef giremedim.Ama çok kişi izledim.Çok şey duydum.Umarım yardımcı olmuşumdur.
Ha bu arada burası bir hayatta kalma sunucu lakin Sunucu kuruldu kurulalı en az bir kez sunucuya 300.000 kişi giriş yaptı.Yani adam var.

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Allah başka dert vermesin.
Şaka mısın sen ya?

Ha bu arada burası bir hayatta kalma sunucu lakin Sunucu kuruldu kurulalı en az bir kez sunucuya 300.000 kişi giriş yaptı.Yani adam var.
Giremem diyorsun o zaman? Zaten serverin içeriğini biliyorum ama cidden 1TB SSD mi lazım?

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Şaka mısın sen ya?

Giremem diyorsun o zaman? Zaten serverin içeriğini biliyorum ama cidden 1TB SSD mi lazım?
Minecraft dünyasının sınırları çok ama çok büyük biliyorsun.İnsanlar dünyanın orta yerinde swapn oluyor.Herkes birbirleriyle savas halinde iken yan yana duramazlar.Öyle 1-2 bin blok falan gitmiyorlar.Bazen 1 bazen 2 milyon blok gidiyorlar.Ve neredeyse o sunucunun bütün blokları gezildi.İnsanlar gezdikçe bu sunucunun hafızasına data ekleniyor.Datalar eklene eklene 1TB a kadar çıktı.Bu sunucu çok ama çok eski bir sunucu o günden bugüne bu kadar data olması normal.Eğer 1TB SSD alırsan bir gün.Arkadaşlarınla girmeni şiddetle tavsiye ederim.

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Minecraft dünyasının sınırları çok ama çok büyük biliyorsun.İnsanlar dünyanın orta yerinde swapn oluyor.Herkes birbirleriyle savas halinde iken yan yana duramazlar.Öyle 1-2 bin blok falan gitmiyorlar.Bazen 1 bazen 2 milyon blok gidiyorlar.Ve neredeyse o sunucunun bütün blokları gezildi.İnsanlar gezdikçe bu sunucunun hafızasına data ekleniyor.Datalar eklene eklene 1TB a kadar çıktı.Bu sunucu çok ama çok eski bir sunucu o günden bugüne bu kadar data olması normal.Eğer 1TB SSD alırsan bir gün.Arkadaşlarınla girmeni şiddetle tavsiye ederim.
Böbrek satmadan girilmiyor diyosun.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

Moğol İmparatorluğu bile bu kadar yağmalamamıştı be :D

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Artık yeter ama ya.. Ya Bedwars'da 20 maç girdim şaka gibi hepsinde de takım arkadaşım çıktı ve adamların bana 2v1 atmasını izledim... Skywars zaten olta makrosundan geçilmiyor.... The Bridge giriyorum takım arkadaşım bak tıklayamıyor ya tıklayamıyor... Ya cidden sıkıldım bunlardan ya.. Oyun oynayamaz oldum.. Hypixel gireyim diyorum Disconnected yiyorum... BlocksMC giriyorum ping var.. Ne yapacağımı şaşırdım... Ruh halini anlat deselerdi kesinlikle şu şarkıyı söylerdim:

Yani cidden bıktım ya. Çek tare hardcore başlayacağım fakat onda da tüm emeklerimin gitmesinden korkuyorum... Başka oyun oynayayım desem oynayacak oyun bulamıyorum...
İşte tek kişi kalınca Hardtry yapıp kazanmaya çalışacaksın. Ben ne maçlar kazandım tek başıma. :)

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
İşte tek kişi kalınca Hardtry yapıp kazanmaya çalışacaksın. Ben ne maçlar kazandım tek başıma. :)
Sonoyuncu oyuncuları çok sıkıntılı. İki kişi olunca attıkları combolardan geçilmiyor :(

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Sonoyuncu oyuncuları çok sıkıntılı. İki kişi olunca attıkları combolardan geçilmiyor :(
Bir sağa bir sola giderek vur. Rakibin hedef alması zorlaşır. İki parmağınla tıkla. Bu şekilde hem mouse üzerindeki hakimiyetin artar hemde daha yüksek CPS yapabilirsin. Taktik de önemli. Örneğin Hawai haritası hariç haritalarda 48 blokla, Hawai de ise 32 blokla direk saldır. Sonra ortaya git, zırh al, sonrasında gelişirsin zaten.

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Bir sağa bir sola giderek vur. Rakibin hedef alması zorlaşır. İki parmağınla tıkla. Bu şekilde hem mouse üzerindeki hakimiyetin artar hemde daha yüksek CPS yapabilirsin. Taktik de önemli. Örneğin Hawai haritası hariç haritalarda 48 blokla, Hawai de ise 32 blokla direk saldır. Sonra ortaya git, zırh al, sonrasında gelişirsin zaten.
Havada hareket mi etmemi istiyon (!)
Fare cüccük kadar :(
Haritaya bakmıyorum, zaten çift girdiğim için ilk yatağı koruma altına alıyorum. Diğerlerini zaten yapıyorum da hep disconnected yiyorum.

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Havada hareket mi etmemi istiyon (!)
Fare cüccük kadar :(
Haritaya bakmıyorum, zaten çift girdiğim için ilk yatağı koruma altına alıyorum. Diğerlerini zaten yapıyorum da hep disconnected yiyorum.
Benim Mouse:
TeoriV2-93292_large.jpg

Op adama tahta kılıçla rekt atmışlığım var.