Age Of Empires III - En baştan şehir kurmak, savaşmak için

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Merhaba arkadaşlar, Age Of Empires 3 oyununda yeni oyuna başladığımda direk adamlarla savaşıyor. Diğer seçenekten ırk seçip başladığımda ise savaş yok herkes iç içe, maviler yani ben ve kırmızılar iç içe kimse kimseye karışmıyor. Neyse oyunda daha yeniyim, henüz bilmiyorum bu yüzden size soruyorum arkadaşlar, acaba nasıl oyuna baştan başlarım?İşçilerle birşeyler elde edip asker üretip başka yerlere saldırabilirim, kendimi nasıl 0'dan geliştirebilirim. Birde şu kamera daha uzağı gitmiyor mu? Daha çok alan göstermesi için. WASD Klavye tuşları ile kamerayı nasıl kontrol ederim(az kurcaliyim)? İyi forumlar, iyi oyunlar.

BLacK+

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
18
skirmish bölümünden istediğin ayarları verip ırklarla sıfırdan gelişip savaşıyorsun. Oyunu kolay açtıysan son seviyeye kadar savaş çıkmayabılır. zorda yada mediumda dene. Birde dostluk anlaşması gibi bir şey yaptıysan oda olabılır. Oyunu oynayalı 8 sene oldu tam hatırlayamıyorum

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar bugün torrent'den Age of Empires III'ü indirdim türçe yama yaptım da ymada ne yama :D ingilizceden bir farkı neyse oyunun başında ilk önce maltada osmanlılara karşı savnuyoruzda ben savunamadım :( sonra başka bir yer açtım orada köy filan kuruyorsun koloni kuruyorsun onu sevdim işte :) köyülüleri filan çalıştırıyorum da nufus 40 oldu ve daha fazla kişi çalıştıramıyorum neden acaba ? birde imparatorluk kampanyası varmı bu oyunda gerçi ben köy kurmak isityorum diğer köylere filan saldırmak isitorumda nasıl olucak o iş yardımlarınızı bekliyorum :)

justlive4life

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Ev yaparsan daha çok işci ya da asker üretebilirsin hatırladığım kadarıyla.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

oyunun turtorial kısmını oynamanı tavsiye ederim.