Ağ sürücüsü yok.

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Bilgisayara win7 yükledim ama ağ bağdaştırıcısı sürücüsü yok diyor. Nasıl internete bağlanabilirim? Telefona dosya indirip onu pcye atabilirim.

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Selamlar LX_,

Buraya tıklayarak dosyayı indirin, Dosyayı klasöre çıkartın. Aygıt Yöneticisi > Ethernet kartı diyerek Ünlem Simgesine Tıklayın > Sürücüyü Güncelleştir Diyin > Sürücü Yazılımı için Bilgisayarımı Tara Diyin > Gözat > L1C62x64.inf diyerek umarım yapabilirsin. Denedikten sonra sonucu bana bildirmeni bekliyorum.

Teşekkürler, İyi Forumlar

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Selamlar LX_,

Buraya tıklayarak dosyayı indirin, Dosyayı klasöre çıkartın. Aygıt Yöneticisi > Ethernet kartı ünlem işaretli olana tıkla > Sürücüyü Güncelleştir > Sürücü Yazılımı için Bilgisayarımı Tara > Gözat > L1C62x64.inf diyerek umarım yapabilirsin. Denedikten sonra sonucu bana bildirmeni bekliyorum.

Teşekkürler, İyi Forumlar
Ben bunu biryerden hat- Tama deniyorum.

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Donanım konusunda fazla bilgiye sahip değilim Soft Pedia'nın Driver dosyası üzerinden umarım gerçekleştirebilirsin. :(
Hocam yüklendi şimdi restart atıyorum umarım olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olmadı hocam sorunları gider kısmında kablo tak diyor.

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Hocam yüklendi şimdi restart atıyorum umarım olur.

Olmadı hocam sorunları gider kısmında kablo tak diyor.
WI-FI İnternetine Ethernet ile bağlanma gibi bir şansımız yok sanırım. :(

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Hocam bir de ağ denetleyicisi var onu düzeltirsem olcak galiba onun driverını bulabilirmisiniz ben de arıyorum.

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Driver konusunda bir araştırma yapalım. (Y)
Hocam kablolu bağlandım Aygıt Yöneticisinden çevrimiçi ara dedim ama çok kasıyor bilgisayar.

Aygıt Yöneticisi Bulamadı Driver Booster Tarama Yapıyor Sonra Güncelleye Tıklayınca Çöküyor Microsoftun Uygulaması Güncellemiyor Money Money Diyor. ufff
Acil Edit: Windows Update önemli güncellemeler için reset at diyo ben bi reset atayım geleyim.
Acil Editten Sonraki Edit: Bişey Olmadı Yine Kablosuz Bağlanmıyo.

@Batuhan Sertol Hocam Birşey Bulabildiniz mi?

Son düzenleyen moderatör:

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Hocam kablolu bağlandım Aygıt Yöneticisinden çevrimiçi ara dedim ama çok kasıyor bilgisayar.

Aygıt Yöneticisi Bulamadı Driver Booster Tarama Yapıyor Sonra Güncelleye Tıklayınca Çöküyor Microsoftun Uygulaması Güncellemiyor Money Money Diyor. ufff
Acil Edit: Windows Update önemli güncellemeler için reset at diyo ben bi reset atayım geleyim.
Acil Editten Sonraki Edit: Bişey Olmadı Yine Kablosuz Bağlanmıyo.

@Batuhan Sertol Hocam Birşey Bulabildiniz mi?
Driver üzerine araştırmalar yaptım fakat bulamadım, üzgünüm. :(

Reaksiyon puanı
16,118
7 desteği olmayan pcye 7 kurmak hata olur 10 kur ona ayrıca 7 destği bitti destek yok.

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
7 desteği olmayan pcye 7 kurmak hata olur 10 kur ona ayrıca 7 destği bitti destek yok.
hocam benim pcnin 10 desteği yok. tam tersi yani. orjinalde 7 home premium'du home premium kurdum yine. hakikisi bu.
1592250023093.png

3-4 Tane Driver Buldum 1 Tanesi AMD Radeon Graphics Aslında Onu da Hazır Bulmuşken Kurayım Dedim :D 3 Tane Wireless Driver Buldum Onları Kurup Yeniden Başlatcam Olmazsa G.O

Reaksiyon puanı
16,118

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
driver kimliğini bulmak için şunu yapabilirsin.

aygıt yöneticisini aç
ağ bağlantılarında driver ı yüklü olmayan ethernet kartınına iki kez tıkla, veya mümkünse ekran görüntüsünü yükle bakalım hangisi olduğunu söyleyelim,

daha sonra gelen menuden ayrıntılar sekmesine tıkla , gelen menude özellik kısmında seçenekler var oraya tıkla aşağı açılan menüden donanım kimlikleri seçeneğine tıkla

PCI\VEN_8086 8086 yerinde 8168 veya bir 4 lü rakam vardır. google üzerinde

VEN_xxxxx kısmını yaz yada buraya yaz ben sana win7 driverını gönderirim,

yada slim drivers indir kur kurarken dikkatli kur, extra uygulama kurmak ister decline tıkla sadece kendini kursun. o tüm driver larını kurabilir.

yada anydesk indir. bana özelden yaz :) bağlanıp yapiyim