Advanced SystemCare 7 Final!

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Advanced SystemCare 7.0.5.360 – Final

Diller: English, Arabic, Belarusian, Bulgarian, ChineseSimp, ChineseTrad, Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Polish, Portuguese (PT-BR), Portuguese (PT-PT), Russian, Serbian (cyrillic), Serbian (latin), Slovenian, Spanish, Swedish, Türkçe, Vietnamese.

Desteklenen işletim sistemleri: Windows 2000, XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 (32bit and 64bit).

Advanced SystemCare 7 'de neler yeni:

+ Added Support for Windows 8.1 RTM
+ Brand new user interface for easier and smoother use.
+ AutoClean is available in FREE edition now for intelligent privacy protection and system cleaning.
+ New Surfing Protection technology supports real-time database update and parent control for safer surfing for both parents and kids.
+ New Homepage Protection function protects homepage and search engine against malicious modification.
+ New Program Deactivator tool for retrieving more available system resource by disabling running programs.
+ New Skip-UAC function for faster and easier loading of the program.
* Fully upgraded Cloned Files Scanner supports removing duplicates in just one-click.
* Expanded Malware Removal database for better protection against latest malware threats.
* Enhanced Registry Fix and Vulnerability Fix for faster scanning speed and stable performance.
* Enhanced Shortcut Fixer provides faster scanning speed and richer functions.
* Improved Junk Files Clean fully supports the cleaning of Windows 8 Metro (Modern) Apps.
* Improved Disk Explorer supports removing useless downloaded files by scanning download directories.
* Improved Turbo Boost gives you more stable performance and advanced custom configuration.
* And more to be discovered by you.

Web – http://www.iobit.com

Boyut: 32.0 MB

Advanced SystemCare 7

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ekran Görüntüleri

ixvAIuczWSn7S.jpg

inNKUfDMCfUn3.jpg

ibblkUxNTM1yKs.jpg

ibaKkAxLbxz9jY.jpg

ibsJbcQjdXczt9.jpg
iLZruWMR7tx0H.jpg
ibf6huy2u0gfkv.jpg
iZPKO6ZDD4ks6.jpg
iCzAN4fShOd7W.jpg

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bende 6.4 var check for updates deyince güncelleme çıkmıyor.

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Programı uninstall yapınca, silmeyesiniz diye 90 gün deneme süresi seçeneği çıkıyor. Hediye lisansları kabul etmediği için 90 gün yeter.

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
çok iyi ya. yeni bi sürü şey eklemişler. hele benim gibi nexus 4 kullananlar için samsung kies veya itunes gibi pc yazılımı olmayanlar için süper bişey eklemişler. telefonunun pc den kontrol edebiliyorsun. lisans kampanyası da yaptı mı tadından yenmez.

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Güncellemeleri kontrol et diyince çıkmıyor ama site 7.0.5 download linki var. İndirelim bakalım.

KaptaPrism

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kullanmıyorum ama tasarım fazla değişmemiş.6'dan farklı sadece bir iki rengi değiştirmişler.

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
keşke arayüzdede biraz değişikliğe gidilseydi çoktandır aynı arayüzü kullanıyor

murat25

Asistan
Reaksiyon puanı
4
ben de 6.4 pro kurulu.229 gün var.sadece yeni sürümle ilgili bildiri var ama güncelleme kontroluünden çıkmıyor.kaldırıp 7 kursak olurmu onu da bilmiyorum.

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
ben de 6.4 pro kurulu.229 gün var.sadece yeni sürümle ilgili bildiri var ama güncelleme kontroluünden çıkmıyor.kaldırıp 7 kursak olurmu onu da bilmiyorum.
asc 7 için 6 aylık lisans C5381-80DD2-B0C44-CD9B4 . 6 yı kaldırıp 7 yi kur. güncellemede çıkmıyor sanırım

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
advanced system care mobile i öneririm android için hiç şarj yemiyo ve antivirüs gibi görevi var bir sürü ekstra özellik geliyo dosya inince tarıyo biri ararsa rehbere ekle falan diye menü geliyo çok iyi indirin tavsiye ederim

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Laptopumda vaz geçilmezim şu an 6.4 var güncellerim

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
bu ultimate sürümünü şimdi güncelledim halen 6.1 de. Sitesine baktım o da 6.1 de... Daha gelişmiş versiyon olması güncellemeyi de beraberinde getirmesi gerekiyordu.

murat25

Asistan
Reaksiyon puanı
4
6.4 sürümünde benim 229 günlük lisansım vardı.bugünle sayarsak 227 gün kalacaktı.ancak bugün programı açtığımda 6.4 free olarak görünüyor.PRO versiyona yükseltin uyarısı çıkıyor.üstelik lisansım firmanın kendi düzenlediği kampanyadan kazandığım bir lisanstı.bu nasıl oluyor? resmen lisansımı iptal etmişler.

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
advanced system care mobile i öneririm android için hiç şarj yemiyo ve antivirüs gibi görevi var bir sürü ekstra özellik geliyo dosya inince tarıyo biri ararsa rehbere ekle falan diye menü geliyo çok iyi indirin tavsiye ederim

programın altındaki yorumlar pek de öyle demiyor dostum :)
senin yorumunu görünce araştırdım da pek de mantıklı gelmedi.

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
programın altındaki yorumlar pek de öyle demiyor dostum :)
senin yorumunu görünce araştırdım da pek de mantıklı gelmedi.
aynen. bende kurdum o kadar başaralı değil. clean master tavsiye ederim. işini layığıyla yapıyor.

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
aynen. bende kurdum o kadar başaralı değil. clean master tavsiye ederim. işini layığıyla yapıyor.

kesinlikle clean master.. bir de ayarlardan "ekran kapatınca otomatik sonlandır" seçeneğini seçtin mi şarj gerçekten farkediyor.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14

kesinlikle clean master.. bir de ayarlardan "ekran kapatınca otomatik sonlandır" seçeneğini seçtin mi şarj gerçekten farkediyor.

Yalnız bu SystemCarenin PC sürümü. :) Androidde Clean Master Türkçe çevirisini bıraktım gibi birşey. Son zamanlarda saçma sapan Türkçe tercümeler çıkabilir. Bu forumdan yardım eden olursa tekrar çeviriyi düzenleyebiliriz.

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>A.SystmCrPr 7.0.6.364 kullanan varmı?
>>Bu proğramın son versiyonu fakat pc de çoğu alanda sağ kliğin altındaki gönderi bozuyor..
>>Yani göndere gelince alt menü normalde hemen açılır (herkesin bildiği gibi) fakat göndere tıklamadan alt menü açılmıyor çok ilginç olmuş...
>>Bence son sürümlerde problem var...

BozkurTeam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarınızın eski performansını özlediyseniz aradığınız program bu arkadaşlar cidden çok işe yarıyor