Advanced SystemCare 6.0.8.170

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
HM5C.png

Advanced SystemCare 6.0.8.170

Microsoft® Windows® 8
Microsoft® Windows® 7 (32-bit and 64-bit) Starter/ Home Basic/Home Premium/Professional/Ultimate
Microsoft® Windows® Vista (32-bit and 64-bit) Starter/Home Basic/Home Premium/Business /Ultimate
Microsoft® Windows® XP (32-bit and 64-bit) with SP2/SP3 or Home/Professional/Media Center
Microsoft® Windows® 2000

What's new in Advanced SystemCare 6:

v6.0
+ Added Full Support for Windows 8
+ Added More Language Support
+ Updated Database for Surfing Protection
+ Updated Database for Driver Manager
+ Updated Database for Privacy Sweep
+ Improved User Interface
+ Fixed General Bugs

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
6 bu ise benim beta olarak kullandığım 6 neydi? Yenisinin görüntüsü farklıydı da betada. :)
Yoksa betadaki daha sonra mı çıkıcak. Ya da sen eski resmi mi koydun.
advanced-system-care-6-beta-550x373.jpg

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7
6 bu ise benim beta olarak kullandığım 6 neydi? Yenisinin görüntüsü farklıydı da betada. :)
Yoksa betadaki daha sonra mı çıkıcak. Ya da sen eski resmi mi koydun.
advanced-system-care-6-beta-550x373.jpg
Evet görseldeki gibi program kurdum ben driver güncelleme vs. bir kaç özellik daha eklenmiş en iyisi bu zaten sistem bakım programları arasında version 5 serialimide kabul etti 1 yıllık kullanıyoruz bakalım :)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Evet görseldeki gibi program kurdum ben driver güncelleme vs. bir kaç özellik daha eklenmiş en iyisi bu zaten sistem bakım programları arasında version 5 serialimide kabul etti 1 yıllık kullanıyoruz bakalım :)

İlk görseldeki gibi mi? Bende de var zaten orjinal serial ama benim gösterdiğim resimdeki kabul etmedi. ..:)

Y!LM@Z

Profesör
Reaksiyon puanı
45
İlk mesajdaki görsel eski sürüme ait, 6.sürüm aşağıdaki şekilde görünüyor.

sla4L.png

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
5.4'ten 6'ya hızlı bir geçiş olmuş. Eset kesti bağlantıyı; ama Militarist'e güvenip indirelim. :)

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
5 lisansımı kabul etmedi. Tekrar 5' e geri döndüm.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Ben hallettim lisansı. Bu programı en çok akıllı ram ve otomatik temizleme olduğu için seviyorum.

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Görüntüsü çok güzel.Sistem temizleme çok hızlanmış.Birkaç yeni özellik daha eklenmiş.Windows 8 de kullanıyorum şimdilik başarılı.

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
internet optimizer halen gelişme olmamış..mozilla ve chromeyi mahvediyor..

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
internet optimizer halen gelişme olmamış..mozilla ve chromeyi mahvediyor..

"Kurtarma Merkezi"ne "İnternet Güçlendirmeyi Kurtarma" diye bir seçenek eklemişler. Eski hâline geliyor kolayca. Bu yönden bir gelişme olmuş. :)

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
"Kurtarma Merkezi"ne "İnternet Güçlendirmeyi Kurtarma" diye bir seçenek eklemişler. Eski hâline geliyor kolayca. Bu yönden bir gelişme olmuş. :)

denedim bir işe yaramıyor ilk çıktığından belli kullandığım programdan vazgeçtim artık herşeyiyle..tüm kurduğum bütün pclerden kaldırdım yaklaşık 20 kadar pc..programı mahvetmişler..ıobit firmasını protesto ediyorum hiçbir yazılımını kullanmayacağım artık..

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
çok çok büyük bi değişiklik varmı acaba? bunun orjinal antivirüslü olanını kullanıyorum acaba ondaki serialimi bu kabul edermi arkadaşlar

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
kişisel fikrim hala windows 98 xp döneminin ekmeğini yiyor bu gibi programlar. yıllardır sadece elle silmekten üşendiğime ccleaner kullanırım. haricinde başka bir şey kurulu değil sistemimde. daha çalışmaz hale ya da inanılmaz seviyede yavaşlığa düşmedi sistemim. tavsiyem bu gibi programlara aşırı derecede güvenmeyin.

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Bu firmanın antivürüs konusunda sicili temiz değil. Başka bir firmadan araklamıştı zamanında. Son durum nedir, bilmiyorum.

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Kusura Bakmaynda Bu Program'a Güvenmeyin Pek Derim..Wise Care 365,Aulogics Boost Speed Programları Varken Bunun Esamesi Okunmaz..

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bilgisaray hızlandırıcı programlara gerek duymam ama gerek duysam bunu seçerdim :)