Adsense onayı ve yazar alımı hakkında !

Bu konuyu okuyanlar

Beritankorkusuz

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Merhaba dostlar,

Forumda Yeniyim ,çünkü önceki forumun yöneticileri ile çok ciddi sıkıntılar yaşadım.Ayrıca forumu çok sevdim ,tebrik ederim buradan yöneticileri.
Soru -1

Dostlar yaklaşık 2 3 hafta önce öğrenci arkadaşlar olarak ek kazanç sağlamak amaçlı Teknoloji haber sitesi oluşturduk ve şuan Korkusuz Medya haber sitesini Web aramalarında geçiyor. Adsense %90 onaylanacak herhangi bir sıkıntı yok ,haftalık 1000 1300 kişi ziyaret ediyor ve aktif olarak* 60 üye var.

Yalnız sitemizin sosyal medya hesaplarıyla ilgilenecek ve tasarım bilgisi olacak bir arkadaş lazım ,aynı zamanda yazarda. Ve yazarlar için kullanıcı sözleşmesi gibi bir şartname oluşturacağım ,sizce nasıl bir şartname oluşturabilirim ? Yardımlarınızı bekliyorum.

Soru -2

Bu arada web sitemde ki Adsense onayı baya uzadı 1 haftayı geçti hala yanıt yok ,incelemede. Ancak bizden önce başvuran kişiler red de olsa cevap aldı ama onay alan görmedim. Sizce neden olabilir ;
Web sitem :
-Gizlilik politikası
-Kullanıcı Sözleşmesi
-İletişim forumu
-48 içerik ve hergün en az 5 6 içerik
-Ortalama günlük 190 200 gösterim
-%100* özgün içerikler
-Özgün alan adı
-SSL sertifikası

Gibi bir çok şeye sahip.
Bahsedilen site: korkusuzmedia.com

Şimdiden Teşekkürler !

Bu konu önceki ile aynıdır fakat öncekine herhangi bir şekilde cevap yazılmadığından açılmıştır !