Adsense kullananlar günlük kaç para kazanıyorsunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar hakkını veren alır bişeyler. Bizde alıyoz. Ama emek var para var. Kopya yok. site adresi adsense reklam anlaşmasına ters olduğundan site adresi beklemek yanlış. Kimse vermez.

seydigenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aylık 20-30 lira kazanıyorum. 10 ayda bir 200-250 lira gibi para yatıyor. Günlük kendi cümlelerinizle 2-3 yazı ekleseniz 1 yıl içerisinde en az bin lira hesabınıza yatar. Tabi reklam konumları, sitenizin durumu, eklediğiniz yazılar çok önemli. Benim sitemde 200 kadar makalem var. 10 ay içerisinde 237 lira geldi. Bu demek oluyor ki eklediğiniz bir yazı yıl içerisinde en az 1 lira olarak geri dönüyor. Bir yazıdan 15-20 lira kazandığınız da oluyor.

KptanKorrku

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar site günlük hit sayısı 25-30 bin (tekil değil) arası değişiyorsa aylık ortalama ne kadar kazanır adsenseyde

dark_streams

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adsense benim 250 dolarımı yedi ve ban attı hiçbir hata kusur olmamasına rağmen Türkiyeye karşı tutumu çok kötü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
en iyi youtube burak ayda 2.364 tl alıyormuş ve leafgaming ise ayda 391 dolar falan alıyomus vlogların da soylediler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende simdi 50 dolar falan alıyom su şişesi kanalımın ad bilirsiniz

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1

casama

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba arkadaslar. Uzun yillardir adsense ile ugrasiyorum ve zamanimi adsense den nasil nekadar kazanabilirim sorularini arastirmala gecirdim. hali hazirda adsense hesabiniz var ise bu iyi haber.

sonunda adsense sistemini cozdun ve ayda binlerce tl kazanabilirsiniz. ozelime mesaj atin sizinle irtibata geceyim. bu arada kontenjan 1000 kisi ile sinirli hicbir sekilde 1 kisi fazla alinmayacak. ulke ici ve disindan farketmez adsesne sistemine katilmak isteyenler ozel mesaj atsin

bugris66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
3 ayın sonunda toplam 8000 tl kazandım youtube dan