Adsense blogu artık yayında

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
adsenseparawl1.gif

Google Adsenseye kayıt olmaya karar verdiniz ama ne nasıl kayıt olacağını biliyosunuz ne ne yapacağınızı biliyosunuz ne de adsense hakkında bir bilginiz var.

Eğer sitenizden/forumunuzdan/blogunuzdan para kazanmak istiyorsanız güvenilir bir reklam firması ile anlaşma yapıp reklam bannerlerini sitenizde/forumunuzda/blogunuzda yayınlamak gerekir.Ben size Google Adsenseyi öneriyorum.

-Google Adsense nedir
-Nasıl kayıt olunur
-Reklamlar nasıl yerleştirilir
-Kurallar nelerdir
-İpuçları nelerdir ve nasıl uygulanır
-Adsenseden daha fazla nasıl kazanılır

Kısaca Google Adsense hakkında herşey aşağıdaki adsense blogumda.Belirli aralıklarla blogu güncelleyip yeni yazılar ve yeni ipuçlarını sizlere aktarıcam..

Buyrun burdan yakın: http://adsenseciyiz.blogspot.com

alperveli

Profesör
Reaksiyon puanı
48
Yakında bende "HTML" kodları hakkında bir yazım olacak.
Formlar, tablolar, şablonlar ve daha birçok sunum hakkında yazı dizisi şeklinde olacak ama askerden gelmemi beklemeniz gerekecek. Hem zaten kodları oluşturmak büyük bir önem, özen ve sabır istiyor o yüzden biraz bekleyeceksiniz. Çok güzel olacak.
Adsense olayı gayet güzel benimde hoşuma giti. Yakın zamanda hem görsel hem de içeriği dolu bir blogum olacak.

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
alperveli dedi ki:
Yakında bende "HTML" kodları hakkında bir yazım olacak.
Formlar, tablolar, şablonlar ve daha birçok sunum hakkında yazı dizisi şeklinde olacak ama askerden gelmemi beklemeniz gerekecek. Hem zaten kodları oluşturmak büyük bir önem, özen ve sabır istiyor o yüzden biraz bekleyeceksiniz. Çok güzel olacak.
Adsense olayı gayet güzel benimde hoşuma giti. Yakın zamanda hem görsel hem de içeriği dolu bir blogum olacak.

Kod Adı HTML buymuş hımm ;)

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Evet blog hakkında yorumlarınızı bekliyorum...