Adsense 200 Tl Altı Para Çekimi

Bu konuyu okuyanlar

enesergel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar merhaba, Adsense onay sürecim boyunca birçok yorum ve makale okudum. Konuyla alakalı en çok merak edilen ve muammaya dönen konulardan birinin Adsense'te 200 tl altında para çekilmesi olduğunu gördüm. Bunu şans eseri, eski adsense hesabımı kapatırken öğrendim ve sizinle paylaşmak istedim. Gelen mailde (görmek isteyen arkadaşlar için resim olarak yükledim) eğer Adsense'te 20 tl'nin üzerinde bir tutarda birikmişiniz varsa hesabınızı kapatmanız halinde bunun size iade edileceği yazıyor.

Birçok kişi bu yola büyük umutlarla çıkıyor ve 200 tl eşiğini göremeden hevesi kırılarak bırakıyor. Bu nedenle tamamen vazgeçenler için bir faydası olacağını düşündüm. Bir öğrenci kardeşiniz olarak 20 tl demek 1 haftalık yemek parası oluyor nihayetinde. Geçtiğimiz günlerde ben de adsense onayı aldım ve reklam yayınlamasına başladım. Güncel konularla alakalı bir şey sormak isteyen olursa yardımcı olmayı isterim. Aynı şekilde sitemle alakalı bana yardımcı olmak isteyen biri olursa dinlemeye hazırım.

Herkese iyi günler
www.gorselhafiza.com

Ekli dosyalar

• görsel hafıza adsense.png
    görsel hafıza adsense.png
    18.9 KB · Görüntüleme: 278

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Soru mu sordun para mı istedin hiçbir şey anlamadım. Ama ben sana birkaç tavsiye vereyim. Bu reklam yerleşimi ile para kazanamazsın siteden. Oldu da para kazandın Maliye Bakanlığı banka dekontunda "Google Irleand" ibaresini gördüğü an listeye alır seni. Eskisi gibi kolay değil bu işler.

enesergel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Soru mu sordun para mı istedin hiçbir şey anlamadım. Ama ben sana birkaç tavsiye vereyim. Bu reklam yerleşimi ile para kazanamazsın siteden. Oldu da para kazandın Maliye Bakanlığı banka dekontunda "Google Irleand" ibaresini gördüğü an listeye alır seni. Eskisi gibi kolay değil bu işler.
Para niye isteyeyim yahu :) Teşekkür ederim tavsiye için. 200 liraya gelmeden içerde parası kalanlar için yazdım bu yazıyı, çekilebileceğini göstermek için çünkü çok kişi sıkılıp bırakıyor içerde parası kalıyor. 30-40 demeyin çekin madem böyle bir imkan var demek istedim yani. Yanlış anlaşılma olmasın

Son mesajlar