Adobe Premiere Pro CC 2020 Eğitim Seti

Bu konuyu okuyanlar

nickytr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar, size üzerinde titizlikle çalıştığım eğitim setimi tanıtmak istiyorum.

Öncelikle kendimi tanıtayım:
Yaklaşık 7 yıldır prodüksiyon ile uğraşıyorum. TRT, Disney gibi kanallara hizmetler verdim ve vermeye de devam ediyorum.
Kurgu tekniklerine ve Adobe Premiere Pro’ya tümüyle hakimim.Aynı zamanda Radyo Televizyon Sinema bölümü mezunuyum.
Yani aslında bu işin hem teorisini hem de pratiğini öğrenmiş ve uygulayan biri olarak
bilgilerimi ve tecrübelerimi bir eğitim seti haline getirdim ve kapsamlı bir Adobe Premiere Pro CC 2020 eğitimi hazırladım.

Kursun içerisinde bir kurgu operatörünün öğrenmesi gereken her şey var.

Neden benim eğitim setim ile öğrenmelisiniz?

Öncelikle 7 yıldır prodüksiyon sektöründeyim ve hala bu sektörde çalışmalarıma devam ediyorum. Kurgu tekniklerine ve Adobe Premiere Pro’ya tümüyle hakimim. Aynı zamanda Radyo Televizyon Sinema bölümü mezunuyum. Yani aslında bu işin hem teorisini hem de pratiğini öğrenmiş ve uygulayan biri olarak sizlerle bütün bilgilerimi ve tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Bunların yanı sıra;
  1. Programı kategorilere bölerek, anlaşılır ve sonradan bulunması kolay bir şekilde hazırladım. Yani düzenli bir eğitim seti sizi bekliyor.
  2. Bir kurgu operatörünün bilmesi gereken her şeyi özenle ayırdım ve titizlikle hazırladığım dersler ile sizlere sundum.
  3. Bütün bilgilerin yanında anlık uygulamalar ve özel ipuçları bulacaksınız.
  4. Kurs sonunda Youtube, Instagram, Twitter vb. sosyal mecralar için videolar üretebileceksiniz.
  5. Nasıl düzenli çalışılır ve nasıl daha hızlı kurgu yapılır gibi konular hakkında tecrübelerimi aktaracağım.
  6. Oluşabilecek problemler ve çözümleri için ayrı bir kategori hazırladım. Böylece oluşabilecek problemleri bu dersler sayesinde çözebileceksiniz.
  7. Benim de hala işlerimde kullandığım ve sizler için bir ara getirdiğim özel efekt paketlerine sahip olacaksınız.
  8. Bu kursu son çıkan Adobe Premiere Pro CC 2020 programı için tasarladım ancak sık sık güncellemeler yapacağım.

Kursa gitmek için tıklayın

Kursun ücreti 29,99 TL - Eğer bu ücreti göremeyen varsa indirim kuponu sağlayabilirim. İyi forumlar dilerim :)

The Commander

Profesör
Reaksiyon puanı
1,338
Merhaba,
Aynı bölümü okuyorum sizinle. Bilgisi olmayıp merakı olan arkadaşlar için faydalı olacaktır. Başarılar dilerim.

nickytr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yorumunuz için teşekkür ederim :)