Adobe Indesing bugatti çizimim

Bu konuyu okuyanlar

ryhkaw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Bazı efektleri de Photoshop'ta yaptm, fikriniz almak istedim sadece. Üstteki dragon çizimi de bana ait sağdaki değil. Dragon'u illustrator'de çizdim bu arada.

Şöyle de çizim aşamalarını kaydettiğim bir video var, başa da animasyon vari bir şey yaptım:) İlgilenenler varsa fikirleri için teşekkürler şimdiden.

Ekli dosyalar

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    114.2 KB · Görüntüleme: 23

phanmetal

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,089
Büyük bir yetenek iste de, ben arka plan ve renkleri sevmedim.

Reaksiyon puanı
904
Teşekkürler yorumunuz için alevsiz ve ejderhasız bir şekilde mi atayım?
Evet öyle atarsan sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bir de ilk tekerlekteki jantın sağ tarafı ileriye dönükmüş gibi gözüküyor orayı düzeltirseniz daha güzel gözükür bence.

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
635
Bazı efektleri de Photoshop'ta yaptm, fikriniz almak istedim sadece. Üstteki dragon çizimi de bana ait sağdaki değil. Dragon'u illustrator'de çizdim bu arada.

Şöyle de çizim aşamalarını kaydettiğim bir video var, başa da animasyon vari bir şey yaptım:) İlgilenenler varsa fikirleri için teşekkürler şimdiden.

Çok güzel bir tasarım olmuş, daha da geliştirebilirsin.
Videoda İngilizce dil kullanman hiç hoş olmamış.

ryhkaw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Evet öyle atarsan sevinirim.

Hocam bir de ilk tekerlekteki jantın sağ tarafı ileriye dönükmüş gibi gözüküyor orayı düzeltirseniz daha güzel gözükür bence.
Hocam arşivde bu çizimin psd dosyaları o kadar fazla ve karışık ki anca bunu bulabildim:)

Dosya ekle
Çok güzel bir tasarım olmuş, daha da geliştirebilirsin.
Videoda İngilizce dil kullanman hiç hoş olmamış.
Teşekkürler mouse ile anca bu kadar yapabildim geliştirmeye çalışıyorum tabi ama işte mouse ile bir yere kadar oluyor. Öneren arkadaş da koyarsan ingilizce koy dedi onun kurbanı olduk artık.

Son mesajlar