Adobe Indesing bugatti çizimim

Bu konuyu okuyanlar

ryhkaw

Öğrenci
Bazı efektleri de Photoshop'ta yaptm, fikriniz almak istedim sadece. Üstteki dragon çizimi de bana ait sağdaki değil. Dragon'u illustrator'de çizdim bu arada.

Şöyle de çizim aşamalarını kaydettiğim bir video var, başa da animasyon vari bir şey yaptım:) İlgilenenler varsa fikirleri için teşekkürler şimdiden.

Ekli dosyalar

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    114.2 KB · Görüntüleme: 11

The Punisher

Asistan
Özel başlık
Welcome Home
Bazı efektleri de Photoshop'ta yaptm, fikriniz almak istedim sadece. Üstteki dragon çizimi de bana ait sağdaki değil. Dragon'u illustrator'de çizdim bu arada.

Şöyle de çizim aşamalarını kaydettiğim bir video var, başa da animasyon vari bir şey yaptım:) İlgilenenler varsa fikirleri için teşekkürler şimdiden.

Çok güzel bir tasarım olmuş, daha da geliştirebilirsin.
Videoda İngilizce dil kullanman hiç hoş olmamış.

ryhkaw

Öğrenci
Evet öyle atarsan sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bir de ilk tekerlekteki jantın sağ tarafı ileriye dönükmüş gibi gözüküyor orayı düzeltirseniz daha güzel gözükür bence.
Hocam arşivde bu çizimin psd dosyaları o kadar fazla ve karışık ki anca bunu bulabildim:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dosya ekle
Çok güzel bir tasarım olmuş, daha da geliştirebilirsin.
Videoda İngilizce dil kullanman hiç hoş olmamış.
Teşekkürler mouse ile anca bu kadar yapabildim geliştirmeye çalışıyorum tabi ama işte mouse ile bir yere kadar oluyor. Öneren arkadaş da koyarsan ingilizce koy dedi onun kurbanı olduk artık.

SDN Son Haberler