Admin Paneline Erişme

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Merhaba arkadaşlar. Bir tane script kurdum tasarımı kendi istediğim gibi düzenleyecektim dreamweaver kullanarak ama scriptin yönetim paneli olduğu için uğraşmadan oradan yapmak istiyorum. Veritabanına Admin kullanıcı şifre ekliyorum ama kabul etmiyor panele giriş yaparken. Bir yerde yanlış yapıyorum ama bulamadım nerede yanlış yaptığımı.

Bir kaç ekran görüntüsü.

Veritabanı;

n7mVo5.jpg

Giriş ekranı;

n7mVa5.jpg

Bilgili olan arkadaşlar aydınlata bilirse sevinirim. :)

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Hata kodu varmı yoksa sifre ve ya kullanıcı adi mı yalnıs diyor

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Hata kodu varmı yoksa sifre ve ya kullanıcı adi mı yalnıs diyor

Kullanıcı adı şifreyi giriyorum, yanlış demeden veya bir hata vermeden aynı giriş ekranı açılıyor. Böyle olunca sadece görsel olarak mı var diye düşündüm ama scriptin dosyalarına baktım panel kodlanmış var yani.

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Veritabanında adminin şifresini değiştirip denedizmi iki kullanıcı görünüyor kendinizmi yaptınız o sekilde

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Veritabanında adminin şifresini değiştirip denedizmi iki kullanıcı görünüyor kendinizmi yaptınız o sekilde

qlortex diye yazan vardı zaten şifresini md5 çözücüyle çözdüm ne kadar doğru bilmiyorum ama bir rakamlar çıktı o rakamlar ve qlortex kullanıcı adı ile girmeye çalıştım olmadı. Sonra şifreyi kendi md5 kodumla değiştirdim şifre mustafaydı öyle denedim gene olmadı. Sonra admin yazanı ekledim şifreside admin oda girmedi anlamadım hiç birşey.

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
qlortex diye yazan vardı zaten şifresini md5 çözücüyle çözdüm ne kadar doğru bilmiyorum ama bir rakamlar çıktı o rakamlar ve qlortex kullanıcı adı ile girmeye çalıştım olmadı. Sonra şifreyi kendi md5 kodumla değiştirdim şifre mustafaydı öyle denedim gene olmadı. Sonra admin yazanı ekledim şifreside admin oda girmedi anlamadım hiç birşey.
Gecenlerde bi scriptle ugrasirken bende karşilaşmiştim aynı sıkıntıyla ama çözülmüştü scriptin kodlarından düzeltmiştim oyle hatırlıyorum siz kullanıcıyı teke indirip normal sifre yazın kullanıcı adını da farklı yapın oyle bi deneyin

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Gecenlerde bi scriptle ugrasirken bende karşilaşmiştim aynı sıkıntıyla ama çözülmüştü scriptin kodlarından düzeltmiştim oyle hatırlıyorum siz kullanıcıyı teke indirip normal sifre yazın kullanıcı adını da farklı yapın oyle bi deneyin

Kullanıcı adı şifreyi Veritabanın'ın başka bölümüne girmişler. Admin kısmına'da yanlış kullanıcı adı şifre verilmiş. Daha doğrusu orası etkisiz elemanmış bende orayla uğraşıp duruyorum. :) ayarlar dosyasında panel kullanıcı adı şifre için veritabanına gösterdiği yoldan fark ettim. giriş başarılı oldu. Teşekkür ederim sağol. :)

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Kullanıcı adı şifreyi Veritabanın'ın başka bölümüne girmişler. Admin kısmına'da yanlış kullanıcı adı şifre verilmiş. Daha doğrusu orası etkisiz elemanmış bende orayla uğraşıp duruyorum. :) ayarlar dosyasında panel kullanıcı adı şifre için veritabanına gösterdiği yoldan fark ettim. giriş başarılı oldu. Teşekkür ederim sağol. :)
Rica ederim çözümü kendin buldun yine :) bu hazır scriptleri düzenlemek yeni yazmaktan daha zor bazen hatayı bulmak günler aliyor :)

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Rica ederim bu hazır scriptleri düzenlemek yeni yazmaktan daha zor bazen hatayı bulmak günler aliyor :)
Öyle karışık geliyor biz yazmadığımız için. Ama iyi oldu Dreamweaver ile boğuşmaktan kurtuldum. :D