Admin doğmuş, koşun!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu gün 10 kasım hala başlasın şenlikler diyip iyi doğdunlar felan. her neyse. öyle işte. yayınlamayın bu yorumu.

Alnair Alsad

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Hayırlı, hayırlı ve illâ da hayırlı gıcır gıcır yaşlara kavuşun efem. Yeni yaşınız kutlu olsun!

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
503
3411312388_05617f5586_o.jpg

:D:D

Her mum hayatinin ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yasamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun.

Umutcuğum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam 32 yaşından sonra da evlenmek çok zor olur, insan büyüdükçe daha seçici olur işin zor :D

Doğum günün kutlu olsun.. :)

Reaksiyon puanı
10,325
İlan-ı aşk gibi oldu cidden.

bi sorun var yalnız,
adı "Davut"muş arkadaşın!:laugh:

bir o kadar daha yaşadığında bugünkü benden 10 yaş büyük olacaksın...
al sana bilmece.

ve daha nice yaş günleri, hayırlı uzun ömürler diliyorum.
Allaha yakın, şeytandan uzak! :)

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Süpermiş bu :D

İlan-ı aşk gibi oldu cidden.

Aman Adminim :D Yanlış Anlaşılmasın seviliyosun yani onu vurgulamaya çalıştım :)

bi sorun var yalnız,
adı "Davut"muş arkadaşın!:laugh:

bir o kadar daha yaşadığında bugünkü benden 10 yaş büyük olacaksın...
al sana bilmece.

ve daha nice yaş günleri, hayırlı uzun ömürler diliyorum.
Allaha yakın, şeytandan uzak! :)

Aman Seyyah Üstad yanlış anlaşılmasın sadece sevildiğini vurgulamaya çalıştım herhangi biri gibi :D

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Bu şarkıyı sizin için yaptırdım [MENTION=2]Troy[/MENTION] :D Teknoloji hakkında bilgileri edinmek isteyen binlerce insana kaynak olduğun, bunu yaparken de aile ortamındaymış hissi ile paylaşıma ön ayak olduğun için sana; kendi adıma binlerce teşekkür ederim. Sitede adlarını sayamayacağım kadar insanın sayesinde, sorunlara çözüm buldum. Yenilikleri takip ettim. Bu senin en baştaki "hadi insanlara bir şeyler paylaşalım" demenle oldu.

Nice senelere, hep birlikte paylaşma dileği ile. İyi ki doğdun.. :) (kötü mü yazdım biraz; olsun hatıra :) )

http://www.youtube.com/watch?v=GyrYC_DO6G8

[video=youtube;GyrYC_DO6G8]http://www.youtube.com/watch?v=GyrYC_DO6G8[/video]

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
Daha geçsin ya yolun yarısına var abi öyle büyüdük evlenemedik falan acelen ne hepsi olur Allah'ın izniyle.Nice Mutlu forumlu,takipçi saysının hergün arttığı bir site sahibi daha olman dileğiyle :D

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Allah uzun ve hayırlı ömürler ve hayırlı bir eş nasip eder inşallah. İyi ki Doğdun :)

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Nice mutlu yaşlar diler en içten dileklerimle kutlarım. :)

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
yaş 32 oldu ve evlenmeyi düşünmüyorsun entresan. mitoz bölünmeyle çoğalmayı düşünmüyorsun umarım :D şaka bi yana olmuyor bende 27 yaşındayım bilişim işi ve eğlence sektörüyle uğraşıyorum ama akşam eve gidince muhabbet edeceğim bir eş arıyorum şahsen ve bunun yokluğunu inanılmaz hissediyorum :) ha rahatım iyi mi iyi elbet ama işte eksikliğini hissediyorsun elbet :) bu arada hayırlı doğum günlerine :)

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
Hakkı abi,inşallah daha nice senelere sen ve bizler burada olacağız,bu forumu seven sevmeyen herkes adına bu site için teşekkürler.. [MENTION=2]Troy[/MENTION]

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Birkaç yıl kadar önce arabam serviste uzun bir aradan sonra ilk kez dolmuşa bineceğim neyse 2 araba kaçırdıktan sonra 3.süne nihayet binebildim ( unutmuşuz işte ) şöförün yanındaki koltuğun arkasında ayakta duruyordum hafta sonu saç sakal birbirine girmiş durumda hemen yanımdaki koltukta 10-12 yaşlarında sevimli bir kız çocuğu oturuyor. bir süre gittikten sonra bir an göz göze geldik tam kafamı çevirirken pat diye ne söylese beğenirsiniz " AMCA BUYRUN SİZ OTURUN " ANAA dünyam başıma yıkıldı kızcağıza teşekkür ettim gerek olmadığını belirttim, ama içim içimi yiyor AMCA dedi ilk kez yaşlandığımı o zaman anladım :D evet o gün 27. yaş günümdü. Demek ki kaderde AMCA olmak ta varmış :D şimdi size de amca yaşına gelmiş biri olarak Mutlu, huzurlu, dertsiz, kedersiz seneler diliyorum Troy AMCA :D

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
beyaz bir güvercin gönderiyorum sana kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi karbeyaz tüylerinde dostluk kıçında b*k var mutlu yıllar...

Private-B

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Dogum Gunun Kutlu Olsun Troy evlilik vakti gelmis bence artik coluk cocuk felan derken siteyede giremessin :D

temren

Asistan
Reaksiyon puanı
3
doğum günün kutlu olsun
güzel bir ömrün olsun

DeepLune

Asistan
Reaksiyon puanı
1
32 yaşına gelmişin daha doğum günümü kutlayacaksın ama içimizdeki çocuk daha ölmediği için doğum günün kutlu ve mutlu olsun @Troy :)

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Minareden atlarım doğum gününü kutlarım :D
troll.jpg

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
amca denecek yaşa gelmedim daha yahu :D niittiniz geşlerr :D

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
@Troy abi bak altın günündeki teyzelere haber uçuruyorum evlendirecez seni bu arada doğum günün kutlu olsun :D @Troy