Soru Adana'da yeni bir depremi kaldırabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,296
Arkadaşlar maalesef Adana'da yeni bir deprem bekleniyormuş. Sizce Adana bunu kaldırabilir mi?

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Aynen Celal ve Naci hoca bu bölge de bekliyor yeni depremi. Bence ülkemiz de hiç bir şehir güçlü bir depremi kaldırma konusunda güven vermiyor. Adana da dahil.

eren_e

Cezalı
Reaksiyon puanı
1,296
Aynen Celal ve Naci hoca bu bölge de bekliyor yeni depremi. Bence ülkemiz de hiç bir şehir güçlü bir depremi kaldırma konusunda güven vermiyor. Adana da dahil.
Zaten deprem Adana'yı tamamen etkilemiş değil. O halde durumlar çok kötü. Biz hiçbir zaman depreme hazır olamayacağız.

eren_e

Cezalı
Reaksiyon puanı
1,296
Kaldıramaz Süleyman Demirel ve Turgut Özal'ın yarısı ağır hasarlı. Deprem sağa sola değil alttan alttan vurdu bizzat kendim hissettim.
Evet. Videolardan bile belli oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiçbirimiz yeni bir depremi kaldıramayız.
Hiçbirimiz hazır değiliz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece adana değil Türkiye'deki hiçbir şehir güçlü depremi kaldıramaz maalesef.
Bizim halkımız önemsiyor fakat devletin umrunda değil. Bak Haluk Levent deprem alanına gitti orada yardım etti şimdi Soylu stüdyodan konuşuyor. Aynı şekilde Haluk Levent 98 depreminde askerdeyken de enkazdan insanlar kurtarmış. Belki o gün internette görmüşsündür Deli Mi Ne? enkazdan arkadaşının annesini kurtarmış. Şimdi bizim belediye pazarının orada Mustafa Özarslan insanlarla beraber yardım topluyor. İşte yemek, kıyafet, ayakkabı vb. Ama devlet sadece oturduğu yerden konuşsun. Cumhurbaşkanı'da sahalara çıkmıyor. Devletin umrunda değil. AFAD ekipleri boş.

Cemilirift

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Zorr. Uzak bir yerdeki deprem arkadaşım çaprazlarindaki evleri yıktı. Kendi evleri ve bildiğim bir sürü evde şuan mühürlendi. Allah yaşatmasın tekrar