Adam olacak çocuklar...

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
7_243000_adamolacak1302_414_232.jpg

2002'de Galatasaray'ın altyapısında top koşturan isimler, şimdilerde Türk futbolunun en fazla takdir edilen yıldızları oldular.

Yıl 2002... Galatasaray’ın altyapı takımları, gençler liginde fırtına gibi esiyor.

Sarı-Kırmızılı ekibi kupadan kupaya koşturan isimler kim mi dersiniz... İşte size birkaç örnek isim; Arda Turan, Uğur Uçar, Aydın Yılmaz, Mehmet Güven, Özgürcan Özcan ve Ferhat Öztorun...

Onlar, o günlerde bir gün Galatasaray’da A takım formasını giyebilmenin hayaliyle yaşıyordu. Ve şimdilerde Türk futbolunun en fazla takdir edilen yıldızları oldular...

KAYNAK

PRoMeTuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Türkiyede en iyi altyapı hatta altyapı denecek tek altyapı GS' de. Bu konuda avrupada bile sayılı klüp arasında.

Gelecek Galatasaray için elbet Güzel Gelecek..

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Türkiyede en iyi altyapı hatta altyapı denecek tek altyapı GS' de. Bu konuda avrupada bile sayılı klüp arasında.

Gelecek Galatasaray için elbet Güzel Gelecek..
Aynen öyle vallahi.

Bu resmi görüp de duygulanmayan bir Galatasaraylı olamaz. Çalıştılar, çabaladılar ve başardılar. Daha kimler gelecek kimler. Ne kadar gurur duysak azdır.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Sadece galatasaray değil artık geleceğin futbolcuları arasında TÜRKlerinde olucağı şüphesiz..

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Bu forumda futbol konuşmak bize haram :) Ortalık Galatasaraylı kaynıyor.

Ne yapsak acaba 20-25 tane nick mi açsak... :D

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Alia sana bir tavsiyede bulunsam..Bence sen avatarını değiştir...yine futbolla ilgili olsun ama tarafsız olsun...Ve her klüple ilgili haberleri yayınla..Tabiki açtıgın başlığın altına yorumunu da yap....

içimden geldi söyledim..:)

düzenleme:Yani SDN nin futbol elçisi yapalım seni..GS li olman sorun olmaz hakemlerin bile tuttukları bit takım var:D

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Alia sana bir tavsiyede bulunsam..Bence sen avatarını değiştir...yine futbolla ilgili olsun ama tarafsız olsun...Ve her klüple ilgili haberleri yayınla..Tabiki açtıgın başlığın altına yorumunu da yap....

içimden geldi söyledim..:)

düzenleme:Yani SDN nin futbol elçisi yapalım seni..GS li olman sorun olmaz hakemlerin bile tuttukları bit takım var:D
Her telden haber koymaya çalışıyorum zaten. Ama avatar konusunda bir şey diyemem. Canım o benim. :D:D:D

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Yokyok sen yine de düşün bu teklifimi şimdi her telden yayınladıgın haberlerde sana gelen eleştiilerin sebebinin avatarın oldugunu düşündün mü hiç...yine gs yanlısı yorum yap ama avatarın farklı olursa gelen tepkilerin yönü sen olmazsı n arkadaşım...

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Yokyok sen yine de düşün bu teklifimi şimdi her telden yayınladıgın haberlerde sana gelen eleştiilerin sebebinin avatarın oldugunu düşündün mü hiç...yine gs yanlısı yorum yap ama avatarın farklı olursa gelen tepkilerin yönü sen olmazsı n arkadaşım...
Evet biliyorum ama benim de yaptığım yorumlar ortada. Gelen tepki olsun saygılı olduğu sürece. :D

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Anlaşıldı sen geçmezssin bu avatardan..Tüh yaa bizans entrikaları da işe yaramadı...:D

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Hepsine helal olsun valla...

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
olan ugura oldu.Türkiyedeki en iyi sağbek futbolculardandı Valla.