Adalet küçük böceklerin takılıp, büyüklerin ise delip geçtiği bir örümcek ağı mı?

new_order

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bugun forumdaki hararetli tartısmadan sıvıstırılmaya calısılan 0reis0 adlı kişinin durumu nedir? yazdıgı cümle gercekten terbiyesizlikten baska bir şey deil ve neyi hak ediyosa bunun uygulanmasını rica ediyorum. 11sayfa yazı yazılmıs defalarca kez 0reis0 hakkında ne yapılcagı sorulmus ama BİR KEZ bile cevap verilmemis umarım burda verilir.

gerçekten bir yerde haksızlık gördüğüm zaman sinirlerime hakim olamıyorum!

By-Chost

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Örümcekleride hiç sevmem he :D

Başlığı ilginç bulup girdim :scared: konuyla bağlantısını bulamadım :D kompozisyondan 0 veriyorum :)

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Hangi konu acaba? Ona göre karar verelim. Adı geçen şahıs moderatör, bir güzellik yapılmış olabilir.

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Kesinlikle cezasız kalmamalı.O 11 sayfanın tamamını okudum.Konudan haberdarım yani.Üyeleri aşağılayan bir moderatör kesinlikle moderatörlükten atılmalı.

karcx

Profesör
Reaksiyon puanı
39
Hatasız kul olmaz..
Modlarda hata yapabilir..
Uzatmaya gerek yok....Keyfinize bakın:D:D
Ha bu arada en sevdiğim üyelerden ALMİ nerelerde?
ALMI olmayınca eksiklik oluyor...Windows bölümü öksüz kaldı...
Nerdesin dostum?
Ayrıca başlık biraz tahrik edici olmuş!!

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Hatasız kul olmaz..
Modlarda hata yapabilir..
Uzatmaya gerek yok....Keyfinize bakın:D:D
Ha bu arada en sevdiğim üyelerden ALMİ nerelerde?
ALMI olmayınca eksiklik oluyor...Windows bölümü öksüz kaldı...
Nerdesin dostum?
Ayrıca başlık biraz tahrik edici olmuş!!

ALMİ banlanmıştı sanırım süresiz :) Belki yanlış hatırlıyor olabilirim.

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Başkalarına "Boş Adam" diyen bir moderatör ve bu moderatörün ceza almaması tahrik edici değil de, bu başlık mı tahrik edici?
Uzatılması gereken bir konu.Eğer uzatılmazsa herkes birbirine "Boş Adam" şeklinde hitap edebilir.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Emu, Pesi, Amesfa, Troy. Chimera, AliA çok iyi niyetli insanlardır. Hata belki yapılmış olabilir. Konuyu uzatmanın, bu boyutlara getirmenin alemi yok. Bulunduğu konum büyük gelen mod, hatta admin var burada. Yapacak bir şey yok. Burası sadece bir forum, dünyanız olmasın.

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
jequares banlanmış :D

bu gidişle topluca herkez banlanacak.

Yetkililer açıklama yaparken gerekli açıklamayı tam yapmıyorki sanki başından savıyo milleti. kimse niye ceza aldığının açıklamasını TAM alamıyo bu yüzdende konular uzuyor gidiyor ve böyle giderse uzamayacak gibide değil.

Ayrıca "Boş Adam" lafını diyen arkadaşada kesinlikle cezası verilmeli ama baktım yeni hala yeşil!

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Mod arkadaşlarında insan olduğunu unutmasak

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
Mod arkadaşlarında insan olduğunu unutmasak

Evet ama her durumda sakinliklerini korumaları gerekir.
Neyse arkadaşlar olmuş bir olay bundan sonra yetkili arkadaşlarımız dahil kimsenin birbirine boş adam diyip duracağını sanmıyorum o yüzden boşuna uzatmaya gerek yok bence.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Yaptığı bir hatadan ötürü herkes hemen cezalandırılsaydı dünyada hüküm giymemiş insan kalmazdı. Allah bile hemen vermiyor cezasını, günah işleyen kulunun. Biz niye hemen kellesini istiyoruz anlamıyorum.

Bir modun taşıması gereken ağırlığın henüz farkında değil belki de arkadaş. Ya da gergin bir anına geldi, boş bulundu ve yazdı. Hemen rengini değiştirmek çözüm de değil. Hatalar tekerrür ederse kalıcı bir ceza verilmeli. Eminim yönetim de gerekli uyarıyı yapmıştır.

2008'den beri forumdayım ama ne hikmetse son dönemde gerek süper mod, gerekse modlara karşı üyelerin bir tepkisi artmaya başladı. Bu kadar önemli mi yani mod olmak? ya da olamamak bu kadar sorun mu? Sıkıntının kaynağı bence bu. Sonu hayır olur inşallah

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
normal bir üyenin ceza alacağı durumlarda mod'lar da ceza almalı..dünyanın sonu değil ya..3 gün giremesin yeter..duruma göre 1 gün bile yeter ceza olarak..Veya uyarılmıştır türünden bir mesaj da geçilebilir..
ama kesinlikle bir karşılığı olmalı ..

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Yaptığı bir hatadan ötürü herkes hemen cezalandırılsaydı dünyada hüküm giymemiş insan kalmazdı. Allah bile hemen vermiyor cezasını, günah işleyen kulunun. Biz niye hemen kellesini istiyoruz anlamıyorum.

Bir modun taşıması gereken ağırlığın henüz farkında değil belki de arkadaş. Ya da gergin bir anına geldi, boş bulundu ve yazdı. Hemen rengini değiştirmek çözüm de değil. Hatalar tekerrür ederse kalıcı bir ceza verilmeli. Eminim yönetim de gerekli uyarıyı yapmıştır.

2008'den beri forumdayım ama ne hikmetse son dönemde gerek süper mod, gerekse modlara karşı üyelerin bir tepkisi artmaya başladı. Bu kadar önemli mi yani mod olmak? ya da olamamak bu kadar sorun mu? Sıkıntının kaynağı bence bu. Sonu hayır olur inşallah

:thumbup1:
3 puan ceza aldım diye ansiklopedi dolduracak kadar yazı yazmanın, yaygara yapmanın alemi yok.

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Başka üyeye hakaret etmemesi gerekir ne olursa olsun, inşallah bir daha olmaz böyle bir durum. Uyarı cezasıda verileceğine eminim, modluğu alınması biraz ağır kaçar. Ceza puanı verilirsede modluk yapamaz sanırım :D Yada ben bilmiyorum çünkü mod başvurusunda ceza puanı istemiyorlardı :D

SmiLey

Profesör
Reaksiyon puanı
55
Jeaquares süresiz banlanmadı. Daha önce 23 ceza puanına 2 puan daha geldi ve 1 hafta banlandı. Zaten "Uçuşan Üyeler" başlığında bu bilgi var. :)

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Jeaquares süresiz banlanmadı. Daha önce 23 ceza puanına 2 puan daha geldi ve 1 hafta banlandı. Zaten "Uçuşan Üyeler" başlığında bu bilgi var. :)

İnceledim ben oraları, biliyorum ne olduğunu. :flowers:

new_order

Asistan
Reaksiyon puanı
5
benim konuyu açmamın nedeni sadece eşitlikti, insandır yapar demeyi bende biliyorumda eşit mi davranmış oluyoruz öle deyince bi düşünmek gerek? modlar insansa üyelerde insan o zmn üyeler yaptığı zamanda insandır sinirlenmiştir deyip geçelim

gezegen

Profesör
Reaksiyon puanı
37
benim konuyu açmamın nedeni sadece eşitlikti, insandır yapar demeyi bende biliyorumda eşit mi davranmış oluyoruz öle deyince bi düşünmek gerek? modlar insansa üyelerde insan o zmn üyeler yaptığı zamanda insandır sinirlenmiştir deyip geçelim

eşitlik demokrasilerde olur sence biz demokrasiylemi yönetiliyoruz ?