acronis yedek dvd nasıl yazdırılır

eskehacettepe

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
108
geri nasıl dönebiliriz kılıçbalığı bey onunla ilgili videosu varmı acaba

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Üç farklı şekilde sistem görüntüsünü kurtarabilirsin. Bunlardan bir yolu şu şekilde:
BIOS'da önyükleme önceliğini DVD-ROM'a veriyorsun.
Windows 7 yükleme DVD’si veya Kurtarma CD'sini (sistem onarım diskini) sürücüye takıyorsun.
Bilgisayarı yeniden başlatıyorsun.
İstendiğinde, bilgisayarı yükleme diskinden veya sistem onarım diskinden başlatmak için herhangi bir tuşa basıyorsun.
Dil ve Klavye seçimi
İleri
Bilgisayarınızı onarın
Sistem görüntüsü kurtarma

Diğer iki yol açıklamalı bir şekilde (görsel destekli ve kısmen video olarak) şu sayfada yer alıyor.

Artık hangi yol kolayına geliyorsa, onu kullanabilirsin. :)

eskehacettepe

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
108
kılıçbalığı abi dili seçtikten sonra ne yapabilirim ayrıntılı şekilde anlatirmisin abi geri donmeyi

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
kılıçbalığı abi dili seçtikten sonra ne yapabilirim ayrıntılı şekilde anlatirmisin abi geri donmeyi
Gelen menüleri tam hatırlamıyorum ama işlemler kolay, inan ki.
Eğer takıldığın yer olursa, yine konu açarsın, bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım. Yedeğini aldıysan sorun yok, halletmişsin işte. İyi forumlar. ;)

554950

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
5,865
windowsta sıkıntı olur ise windows kurtarma flash ı mı yapmak istiyorsun şimdi ?

eskehacettepe

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
108
kılıçbaliği abi acronisi lisans anahtarı nasıl bulabiliriz harddiskim farklı abi
Mesaj otomatik birleştirildi:

kasa bilgisayarda nasıl yapabiliriz abi

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
kılıçbaliği abi acronisi lisans anahtarı nasıl bulabiliriz harddiskim farklı abi

kasa bilgisayarda nasıl yapabiliriz abi
Acronis kullanabilmek için ya ürün anahtarı satın alacaksın ya da yeni bir Seagate, Maxtor veya Western Digital marka bir SSD/HDD alacaksın (çünkü bu markalar için Acronis'in bir sürümü ücretsiz)

Yasal olmayan yollardan lisans paylaşımı veya yöntemi sunmak forumda yasak, ki bilgisayarın için güvenli de değil.

Üstelik Windows sistem görüntüsünün bir yedeğini de aldın. Niye bu Acronis tutkun devam ediyor, anlamış değilim.

eskehacettepe

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
108
acronis daha kolay abi yedek almak için kasa bilgisayarım vardı ama markası exper

eskehacettepe

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
108
kılıçbalığı abi aomei backupdan geri nasıl dönebilirim abi ben tam olarak bilmiyorumda resimle gösterirmisin

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
kılıçbalığı abi aomei backupdan geri nasıl dönebilirim abi ben tam olarak bilmiyorumda resimle gösterirmisin
Programın güncel sürümüne ilişkin video var mı, çok bakamadım ama arama motorlarından kullanım videoları bulabilirsin. Mesela bir tanesi şu:

Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=uZX_ldIVci8

umitarabaci

Asistan
Reaksiyon puanı
89
acronis daha kolay abi yedek almak için kasa bilgisayarım vardı ama markası exper
Acronisin hiçbişeyini bilmiyorsun neye göre kolay diyorsun.Sana dedim yapmak istediğin olmaz alcağın imajı farklı bilgisayara yükleyemezsin yüklesende sen daha imajı alamadın o sorunlardan hiç anlamazsın,yedekle uğraşcana şimdiye kadar o bilgisayara 100 kere format atmıştın.

eskehacettepe

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
108
windows bulamadım umit abi her yere baktım yok sinirlerim bozuldu abi benim

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Windows olmadan bu konudaki yazılanları hangi sistem üzerinde yaptın peki? Bak bu kadar zamandır konu üzerinde yazıştık ettik. Boşuna mıydı yani?
windows bulamadım umit abi her yere baktım yok sinirlerim bozuldu abi benim

eskehacettepe

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
108
kılıçbalığı abi yedekde olmadı abi d diski sürücüne yetmedi yapayım dedim olmadı süresi etmedi team atayımmı abi

yedekte alırken kılıçbalığı abi proğramlar olmasın abi ben sonradan yüklerim

eskehacettepe

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
108
arkadaşlar ya bir tane format klaörü buldumda dosya eksik diyor format atmak için iso kalıbı hazırlamasını biliyormusunuz dosya boyutu büyük olduğu için gönderemiyorum kimse bana yardım etmiyor arkadaşlar