Acronis True Image v10.0

ProJest

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar, sizlere acronis true image v10 programını tavsiye ediyorum. Önceden ayda iki-üç defa format atardım bilgisayarıma, ama 6 aydır acronis kullanıyorum, format atmayı unuttum diyebilirim :) Çok başarılı bir program, http://disk-imaging-software-review.toptenreviews.com/ ve http://softex.meganet.lt/news.php?readmore=3494 (www.acronis.com)dan gereken bilgiyi alabilirsiniz, siz değerli SDN seven arkadaşlarıma faydalı olabildiysem ne mutlu bana. iyi çalışmalar arkadaşlar. :)

Reaksiyon puanı
0
Norton ghost daha iyi. Hem 1.6 mb. Hemde cd den boot oluyor. Gerçi buda oluyor ama olsun. Benim gönlüm nortondan yana. Normalde 15 günde bir format atardım artık atmıyorum. Teşekkürler paylaşım için.

vlk4n

Asistan
Reaksiyon puanı
0
norton vistada sorun çıkartıyor ama acronis sorun çıkarmıyor bide image alırken high
seçeneğini seçerseniz dosyanız bayağı sıkıştırılıyor benim 16 gb vista 3 gb düştü

bende bir zamanlar norton ghost diyodum ama ntfs den sonra tahtını kaybetti
geçiş süresini çok uzattı

seakar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Valla norton mu acronis mi kafam karıştı.

Turks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acronis daha ii bende onu kullanıyorum hem daha basit kafan karışmasın diğerini kullanmadım ama acronisin kullanımı basit

seakar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Turks dedi ki:
acronis daha ii bende onu kullanıyorum hem daha basit kafan karışmasın diğerini kullanmadım ama acronisin kullanımı basit

O zaman deneyelim acronisi

wwhirlwind

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ben neredeyse 5-6 senedir ghost kullaniyorum ama acroniste gercekten iyidir :)

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ben hepsini denedim ama hiçbirini kullanmıyorum..Hepsi hayallerimi yıktı.Paragon drive backup ile imajı geri alınca pc mavi ekran verip açılmadı acroniste imajı bile geri alamadım açılışta fare işlem yapmıyodu ayrıca son imaj almaya çalışmamda(en az 80 defa denedim) d diskimin içeriğini silmişti o%o disk imagede ise hafıza açığı olduğu için c ve d de 19gblik temp dosyası oluşturuyodu o yüzden denemeden direk kaldırdım norton ghostu ise kullanamadım çok karışık...

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Chip'in verdiği Paragon Drive backup 2006 tam sürüm kullanıyorum Sorunsuz bir şekilde...

Efe Zoroğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Acronis True İmage.Atın DVD'ye bir backup tojon mış spam mış,spayware,phising miş olsun hepsi birer harab :p

idiris_26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acronis 11 i kullanarak yedeğimi aldım. ama boot cd si oluştur diyorum . ama acronis hata veriyo. hatanın nedeninide söylemiyo. yani acronisin bootable rescue media builder ini seçiyorum. ileri ileri ama sonuçta hata veriyo. her türlüsünü denedim. ama olmadı. bilen arkadaş varsa. tşk

egm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bu programı merakediyorum nasıl bulabilirim?
Anladın sen onu:))))))

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Program çok hızlı yedek alıyor ve gayet başarılı sıkıştırma yapıyor. Bende kullanıyorum. Tavsiye ederim. ;)
Paylaşım için teşekkürler.

kudigun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bu saydığınız prgların hepsini kullandım, bence norton gostun son sürümlerini kullanırsanız hiç bir sorun çıkmıyor,ister xp ister vista olsun fark etmiyor, ancak bu brogramın cd olanı kullanmanız gerekiyor.

azelea

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
idiris_26 dedi ki:
acronis 11 i kullanarak yedeğimi aldım. ama boot cd si oluştur diyorum . ama acronis hata veriyo. hatanın nedeninide söylemiyo. yani acronisin bootable rescue media builder ini seçiyorum. ileri ileri ama sonuçta hata veriyo. her türlüsünü denedim. ama olmadı. bilen arkadaş varsa. tşk

arkadaşım boot disk yapman için ilk önce denetim masasından varsayılan dili EN yani ingilizceye getir ondan sonra boot disk yapmaya çalış.

azelea

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acronis bencede norton'a 10 basar,

1- sistemi yedeklemek için "boot cd"den başlatıp yedek alıp; geri yükleyebiliyorsunuz. ACRONIS daha başarılı ve kolay,
2- Ayrıca N.Ghost Boot CD'den açarken bayaaaaaaaaa uzun bir zamanda açıyor; Acronis daha KISAAAAAAAAA zamanda açıyor.
3- Arayüz yani kullanış durumu ACRONIS'de daha başarılı ve kullanışlı.
4- Mesela 5GB'lık bir harddisk'i yedek aldığınız zaman (rakamlar kıyas için verilmiştir.) N.Ghost 4.8gb yapıyor; ACRONIS 3GB yapıyor. Yani acronis daha fazla sıkıştırıyor.
5- BENCE ACRONIS.ACRONIS.ACRONIS.ACRONIS.ACRONIS.ACRONIS.ACRONIS.