Acil Yazıcı Sorunu !!!

Bu konuyu okuyanlar

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
arkadaşlar benim hp deskjet 1050a yazıcım vardı kartuşu bitti kartüşü doldurttum ama dolu olmasına rağmen yazdırmıyor ve bitik olarak gözüküyor adam gözümün önünde doldurdu kartuşu ama hem yazdırmıyor hemde pc de bitik gösteriyor mürekkep donması da yok
acaba ne yapabilirim yarına kardeşimin ödevi varmış performans acil yardımlarınızı bekliyorum.

--- Mesaj Güncellendi ---

yardım eden yok mu ??

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Başka bir kartuş denediniz mi?

Bazen dolumdan sonra, kartuş yok hatası alınabiliniyor.

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Yazıcının yazılımını kaldır. Sadece yazıcı sürücüleri kalsın.

hilter

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ben de az önce hp 2050 ile uğraşıyorum kartüş kurumuş çıktı vermiyor,nedir bu kartüşlülerden çektiğimiz arkadaş...

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
yaziciya reset atman gerekiyo. sanirim acma dugmesine basili tutarak yapiliyo tabi bazi yazicilar chipli o acidan kartus chiplerinin de resetlenmesi gerekebiliyo :p

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
şimdide yazdırıyor ama mürekkep yok diyor :) neyse bakalım böyle de işe yarar

kam turalı

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Kartuş çipinin resetlenmesi gerekiyor gibi sanki. Otomatik resetleme yapan katuşlardan almanı tavsiye ederim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya benim yazıcımda çalışmıyo markası HP Deskjet 1050A fotokopi çekiyo ama yazdırmıyo yardım edin

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Ya benim yazıcımda çalışmıyo markası HP Deskjet 1050A fotokopi çekiyo ama yazdırmıyo yardım edin

Usb kablosunu kontrol edin varsa başka bir kablo ile deneyin ayrıca bilgisayarınızda yazıcının düzgün yüklü olup olmadığını kontrol edin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı yazıcı bende de var. Kartuşları yeni değiştirdim ve orijinal aldım. Buna rağmen renkli olan dolu gözükse de siyah boş gözüküyor ve çıktı alamıyorum. Nasıl çözebilirim?