Acil yardım

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Lg ile ilgili bi programı açarken bu hatayı veriyor direk yazıcam

Windows Script Host

kod:
C:\users\win7\desktop\LG_KDZ_FW-Update_OfflineFix\AutomaticOffline Procedure.vbs
Satır:71
Karakter:2
Hata:İzin verilmedi
Kod:800A0046
Kaynak:Microsoft VBScript çalışma hatası

Nasıl çözebilirim çözmezsem telefon servise gitmek zorunda olacak

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Tam olarak anlamadım siz yapmam gerekenleri anlatır mısınız bu hata çözülmezse telefon sakata gelecek [MENTION=425956]Mustafa.Demiral[/MENTION]

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Tam olarak anlamadım siz yapmam gerekenleri anlatır mısınız bu hata çözülmezse telefon sakata gelecek @Mustafa.Demiral
Belirtilen dosyada [C:\users\win7\desktop\LG_KDZ_FW-Update_OfflineFix\AutomaticOffline Procedure.vbs] bir kodlama hatası bu çözümü ise belirtilen vb dosyasının olduğu klasöre izin verilmesi bu uyarı genelde geliştiricilerin yaptığı kodlama hatası sonucu gelen bir uyarıdır. Yani her ne kuruyor veya çalıştırıyorsan bu galiba "LG_KDZ_FW-Update_OfflineFix" bunu başka biryerdende kurmayı dene birde net framework gücellemeleri yüklü olsun "net framework 3.5 SP1, net framework 4.5" 4.0 'da kurulu olsun. Sadece 4.5'in kurulu olmasının yeterli olduğunu söylerler aslında öyledir fakat bazı programlarda benim başımada geldi 3.5 sp1'i yüklemeden olmuyor :)

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=425956]Mustafa.Demiral[/MENTION] tictoc tan baka rmısınız ordan direk konuşsak çünkü pek birşey anlamadım 3ünü de kuruyorum şuan

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
@Mustafa.Demiral tictoc tan baka rmısınız ordan direk konuşsak çünkü pek birşey anlamadım 3ünü de kuruyorum şuan

Yani diyor ki LG_KDZ_FW-Update_OfflineFix benim sana indirttiğim programı başka yerden kurmayı dene diyor.

Ayiriyetten
net framework 3.5 SP1, net framework 4.5" 4.0 'da kurulu olsun diyor bunları google'da araştırıp kurucaksınız bu kadar basit.

Eğer hala olmuyorsa başka pc bulun.

Not: O hata çoğu pcde veriyor başka yerden offlinefix indirsen bile düzeleceğini sanmıyorum.

Fark ettiysen indirirken virüs programı durdurdu ve düzgün çalışmasını engelliyor.

Virüs programını bilgisayardan tamamen sil, güvenlik duvarlarını tamamen kapat tekrar indir '' tekrar indir buraya dikkat '' sonra dene eğer hala sorun varsa servis yolu gözüküyor.

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
@Mustafa.Demiral tictoc tan baka rmısınız ordan direk konuşsak çünkü pek birşey anlamadım 3ünü de kuruyorum şuan

Tictoc kurulu değil telefonumda şu an zaten birebir konuşsakta öyle çözülecek bir sorun değil buradan dediklerimi yaparsanız daha iyi olur.
Belirteyim sorun sizden kaynaklanmıyor ne çalıştırmaya çalışıyorsanız geliştirici tarafından kodlanan vb dosyasında olan bir hatadan dolayı sizde bu hatayı alıyorsunuz. Visual Basic diline hakim olan bir arkadaşımız varsa belki vb dosyasında gerekli yetkiyi verebilecek kodları ekleyebilir. Siz aynı programı veya herneyse başka yerlerden indirip deneyin.

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yani diyor ki LG_KDZ_FW-Update_OfflineFix benim sana indirttiğim programı başka yerden kurmayı dene diyor.

Ayiriyetten
net framework 3.5 SP1, net framework 4.5" 4.0 'da kurulu olsun diyor bunları google'da araştırıp kurucaksınız bu kadar basit.

Eğer hala olmuyorsa başka pc bulun.

Not: O hata çoğu pcde veriyor başka yerden offlinefix indirsen bile düzeleceğini sanmıyorum.

Fark ettiysen indirirken virüs programı durdurdu ve düzgün çalışmasını engelliyor.

Virüs programını bilgisayardan tamamen sil, güvenlik duvarlarını tamamen kapat tekrar indir '' tekrar indir buraya dikkat '' sonra dene eğer hala sorun varsa servis yolu gözüküyor.

Abi oluyor ben sana şifreyi yolladım tekrar bağlanır mısın? o hata gitti artık