ACİL PLS

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KuzeyTekinoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Şuan pc'ye PES 2015 kuruyorum (OYUN İNDİR CLUBTAN)
oyunu indirdim kurulumundayım şuan ama 29 dk'dır kuruluyor hala 54'te? internetim yavaşta değil? PES 2015in bukadar yavaş inmesi normal mi? ve kurulumu nasıl hızlandırabilirim?

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
internetinizin hızı kaç ve oyun kaç gb? Ayrıca bazen indirme durup o sırada diske yazma işlemi gerçekleştirilebilir. Sabırla beklemeniz gerek. Ayrıca başlığı düzeltin forum kurallarına uygun olarak.

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
Şuan pc'ye PES 2015 kuruyorum (OYUN İNDİR CLUBTAN)
oyunu indirdim kurulumundayım şuan ama 29 dk'dır kuruluyor hala 54'te? internetim yavaşta değil? PES 2015in bukadar yavaş inmesi normal mi? ve kurulumu nasıl hızlandırabilirim?
konu başlığını küçük harf yap ve acil lafını da kardırın. yoksa konuyu kapatacaklar.

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
Forum kurallarına aykırı olan her şey tek bir konuda toplanmış xd .

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
4-) Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması gerekmektedir. "Yardım", "İmdat", "Acil yardım edin" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir. Başlık ne kadar açıklayıcı olur ise o kadar ulaşılabilir olacağını unutmayınız.
6-) Mesaj içeriğinin tamamı ya da tamamına yakın bir bölümü büyük/kalın harflerle ve/veya renkli yazılmamalıdır. Mesajlarda gereğinden fazla ifade -kullanmanız o konuyu kirleteceğinden dolayı önermiyoruz.
12-) Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...