Acil Kingston 4gb data traveler sürücüsü lazım

Bu konuyu okuyanlar

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Vista kullanıyorum.Önceden kingston 2gb data traveler flash diskim vardı o kaybolmuştu.Bende yanlışlıkla bunun driverini kadırmıştım.Geçen gün internetten kingston 4 gb data traveler siparişi verdim az önce geldi.Ama driveri olmadığı için bi türlü windowsa tanıtamıyorum ve vista sürücüsünü arıyorum.Sitesine baktım ama 98 sürücüsünü bulabildim.Bu sürücüyü nereden temin edebilirim? Elinde olan varmı?

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Flash disklerin tek ve kullan özelliklerini tek tanımayan işletim sistemi wind98dir.98 ve yukarısı sürücü gerekmeksizin tüm diskleri tanır ve kullanabilirsiniz.Bunlar için 98 dışında sürücü geliştirilmez.Hele vistada hiç.Taktığınız an kullanmanız gerekir.Bu durumda flash disk yada işletimi sisteminiz sorunlu.

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Sürücü yüklemeye çalışırken kaynak olarak C:\Windows\System32 klasörünü göster.Bir süre cebelleştikten sonra sürücüleri kuracaktır(duruma göre 30sn ile 15dk arasında değiştiği olmuştur :S ).

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
TuningMert dedi ki:
Flash disklerin tek ve kullan özelliklerini tek tanımayan işletim sistemi wind98dir.98 ve yukarısı sürücü gerekmeksizin tüm diskleri tanır ve kullanabilirsiniz.Bunlar için 98 dışında sürücü geliştirilmez.Hele vistada hiç.Taktığınız an kullanmanız gerekir.Bu durumda flash disk yada işletimi sisteminiz sorunlu.
Yazdığım yazının tamamını okumadın heralde.Şuan format atıp vista kursam sorunsuz tanıyacak zaten.Ama işletim sistemlerinin windows klasörlerinde driver klasörü var ve bu sayede tak ve kullan oluyor yani bilgisayara flash diski ilk taktığında sürücü yüklendiğini sonrada ürün kullanıma hazır yazdığını görürsün.Ama ben yanlışlıkla bu driver klasöründeki kingston driverini sildim o yüzden tanımıyor.Windows updatedende bulamıyor.Bi driver için format atmak istemiyorum.O yüzden arıyorum..

uyumlu olmayabilr dostum
Dostum ürün vista ile uyumlu.Daha önceden zaten 2gbsini kullanıyodum.Yanlışlıkla driveri sildim o yüzden çalışmıyor..

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Sen silmiştim dediğin zaman benim aklıma başka bir kaynaktan indirip kurduğun sürücüyü sildin diye anladım hemen patlama öyle.

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
m1903 dedi ki:
Sürücü yüklemeye çalışırken kaynak olarak C:\Windows\System32 klasörünü göster.Bir süre cebelleştikten sonra sürücüleri kuracaktır(duruma göre 30sn ile 15dk arasında değiştiği olmuştur :S ).
Maalesef dediğin olmadı.Windows aygıtınızın sürücü yazılımını buldu ancak yüklemeye çalışırken bir hata oluştu: Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor... Hatası çıkıyor.Dediğim gibi driveri yanlışlıkla silmiştim.

Sen silmiştim dediğin zaman benim aklıma başka bir kaynaktan indirip kurduğun sürücüyü sildin diye anladım hemen patlama öyle.
Patlamıyorum.Eğer bi kaynaktan bulsaydım zaten yine ordan bulurdum ama internette bi türlü bulamadım

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
blogger bende datatraveller 2gb var, muhtemelen ayni driveri kullanıyolardır, eer bana dosyanın ismini söleyebilirsen gönderebilirim sana tabi işe yararsa ^^

ya bide 98driverini yüklemeyi denesene, belki işe yarar

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
aslında windows xp falan olsa cd sini tak ordan arat diyecektim ama vista dvd bu işleme uygun değil sanırsam :S

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Oh be çok şükür sorunum çözüldü.En baştada dediğim gibi sorun vistada driveri yanlışlıkla silmiştim ondan kaynaklanıyomuş.Az vista dvdsinde sorun çıktı yükleye yükleye çizilmiş heralde :D bende mecburen xp yükledim.Şuan flash diskimi sorunsuz kullanıyorum.Bi yerde şu vista imajını dvdye yazdırdığım an vistaya geri dönücem..

erdemgazetesi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Ey bre Gazi
Kuşatmalarla Alamadığın Yeri Fetihler düzenleyek almaya çalış o da
Olmadı Sisteme format at. :) :) iyi olmuş.