Acil fikirleriniz lazım rc model uzaktan kumandalı araba için

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
arkadaşlar bu aralar rc model uzaktan kumandalı arabalara merak sardım sahibinden de şöyle bi ilan buldum akşam 7 de adamla buluşup alıcam ama rc araçlarla ilgili hiç bi bilgim yok arkadaşlar bi bakarmısınız ilana gerçekten parasının hakkımı kep değişirmi alsam hayallerim yıklırmı acil fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar :unsure::unsure:

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...-rc-super-hizli-drift-arabasi-49438757/detay/

SeeYouInHell

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Çok ses çıkarıyor gibi. Ayrıca boyutlarını tam öğrenin çünkü gelince çok küçükmüş deyip şok olmayın diye. Ben olsam jeep modeli alırdım engelleri falan aşmaya çalışırdım veya rc helikopter alırdım :D

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
kafam karıştı valla ya :S

SeeYouInHell

Doçent
Reaksiyon puanı
3
yani diyeceğim izlemişsinizdir hoşunuza gitmiştir ama bir anlık hevestir, 5 dk kullanırsınız canınız sıkılır kardeşinize yeğeninize verirsiniz :D

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
vaz geçtim arkadaşlar zaten almaktan pilliymiş ya :( öyle büyük bişeyde değil tahminimce

whoobay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Küçücük birşeye benziyor o. Devamlı kullanmak istiyorsan yakıtlı rc'leri tavsiye ederim.

Xx_SeZeR_xX

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aslında RC güzel ama pahallı uğraş... Bide sen drift için bi araç istiyosan zaten hepsi pilli...

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Bu kalem pille çalışan arabala benziyor yav küçücük de birşey:D
Param olsa alacağım araba traxxas e revo olacak da peeh..
Rc forumlarına bakın bence, arabalar ve diğer rcler için rahatlıkla bilgi edinirsiniz.