açık öğretim

yusufstinson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
merhaba arkadaşlar çok merak ettiğim bir konu var yardımcı olursanız sevinirim şimdi ben meslek okulunda 11. sınıftayım 12. sınıfı açıktan okumak istiyorum açığa geçersen açık öğretimde de staj görür müyüm yoksa düz açıktan okur muyum. teşekkürler şimdiden.

Taha K.

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,001
merhaba arkadaşlar çok merak ettiğim bir konu var yardımcı olursanız sevinirim şimdi ben meslek okulunda 11. sınıftayım 12. sınıfı açıktan okumak istiyorum açığa geçersen açık öğretimde de staj görür müyüm yoksa düz açıktan okur muyum. teşekkürler şimdiden.
Öncelikle açığa geçmeni önermiyorum eğer düz meslek lisesi değilsen yani teknik anadolu okuyorsan. Onun dışında eğer geçersen maöl'e geçiceksin büyük ihtimal okula gideceksin gittiğin için staj göreceksin.

yusufstinson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle açığa geçmeni önermiyorum eğer düz meslek lisesi değilsen yani teknik anadolu okuyorsan. Onun dışında eğer geçersen maöl'e geçiceksin büyük ihtimal okula gideceksin gittiğin için staj göreceksin.
düz meslekte okuyorum yine açığa geçersem staj görür müyüm.

Taha K.

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,001
düz meslekte okuyorum yine açığa geçersem staj görür müyüm.
Maöl'e geçeceksen okula gidersin 2-3 gün görürsün ki kesinlikle tavsiye ediyorum , düz açığa geçersen staj görmez okula gitmezsin ki gereksiz bana göre.