Soru Açık öğretim lisesi 4 yıllık yazıyor

Bu konuyu okuyanlar

Roy Ackerman

Asistan
Reaksiyon puanı
157
Merhaba, 12.sınıfa geçtim ve 12'yi açıktan okuyacağım kayıt yaptırdım fakat siteye girdiğim zaman açık öğretim lisesi 4 yıllık yazıyor, 1 yıllık yazması gerekmiyor mu? 12. sınıf olmama rağmen 4 yıl boyunca mı okuyacağım? yoksa anlamadığım bir şey mi var? yardımcı olabilir mi tecrübesi olan arkadaşlar.

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Merhaba, 12.sınıfa geçtim ve 12'yi açıktan okuyacağım kayıt yaptırdım fakat siteye girdiğim zaman açık öğretim lisesi 4 yıllık yazıyor, 1 yıllık yazması gerekmiyor mu? 12. sınıf olmama rağmen 4 yıl boyunca mı okuyacağım? yoksa anlamadığım bir şey mi var? yardımcı olabilir mi tecrübesi olan arkadaşlar.
aöfde krediye baglı o galiba kac kredin var bir kredi limiti var o dolunca mezun oluyorsun.kredin kac?

Roy Ackerman

Asistan
Reaksiyon puanı
157
iyimiş derleslerin yanında hangi numara yazıyor
Son bir sorum var hocam size, şimdi benim kredim 144 ve mezun olmak için 170 kredi istiyor. 8 tane ders seçtim, bu dersler bana eğer başarılı olursam 26 kredi vereceğini söylüyor ve bu şekilde kredim 170'e tamamlanıyor. Bu şekilde yaparsam bir sorun olur mu? yoksa 35 kredilik dersler mi seçmek zorundayım? ayrıca sınav tarihleri vs. ne zaman nereden açıklanıyor?

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Son bir sorum var hocam size, şimdi benim kredim 144 ve mezun olmak için 170 kredi istiyor. 8 tane ders seçtim, bu dersler bana eğer başarılı olursam 26 kredi vereceğini söylüyor ve bu şekilde kredim 170'e tamamlanıyor. Bu şekilde yaparsam bir sorun olur mu? yoksa 35 kredilik dersler mi seçmek zorundayım? ayrıca sınav tarihleri vs. ne zaman nereden açıklanıyor?
Mobil uygulamasını indirirsen yaklaşınca haber veriyor diye biliyorum ama sınavlar gene sitesinden giricen ders isimlerinin yanında kaç yazıyor 1,2,3,4...kac yazıyor?

Roy Ackerman

Asistan
Reaksiyon puanı
157
Mobil uygulamasını indirirsen yaklaşınca haber veriyor diye biliyorum ama sınavlar gene sitesinden giricen ders isimlerinin yanında kaç yazıyor 1,2,3,4...kac yazıyor?
resim_2022-09-12_160515789.png

Roy Ackerman

Asistan
Reaksiyon puanı
157
hocam allah izin verirse 7leri 8 yapınca mezun olacksınız onları tamamladıktan sonra e devletten mezun sorgulama yazark ulaşabilirsiniz.
Çok uzun sürer mi hocam? ve çok zorlanır mıyım sizce mezun olurken? biraz tedirgin ve endişeliyim rahatlamaya ihtiyacım var açıkçası.

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Yook Türk Dil edebiyatindan kalma sakın din kültürü ve yabancı dil var zaten sıksan%50sini tuturursun .ins online olur daha iyi olur senin için 3ders zor değil bence hepsine 2ser saat çalışsan geçersin

Son mesajlar