Acer. P612G25 Yardım

emresan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Bu Note Book Fiyatı 630 Lira 12 Taksitle Almayı Düşünüyorum

Metin2 Kngiht Nfs Carbon -- tarzı Oyunları Oynamam Mümkünmü Sizde

Bide Bu Bilgisayar Bnm Masaüstünden İyimidir

masaüstü özellikler .. Pentium 4 ...... 1.43 ram 256 on board ekran kartı

LAPTOP ACER..... 630 Lira.. CEVABINIZI BEKLİYORUM

• işlemci ÜreticisiIntel®
  • İşlemci ModeliCore™ Duo
  • İşlemci NumarasıP6100
  • İşlemci Hızı2 GHz
  • Ekran Boyutu15,6 "
  • Ekran Çözünürlüğü1366 x 768 px
  • Bellek2 GB
  • Sabit Disk TipiSATA
  • Disk Kapasitesi250 GB
  • Disk Dönüş Hızı5400 rpm
  • Ekran Kartı Belleği512 MB
  • Ekran Kartı512 MB ATI Mobility Radeon™ HD 5470 DirectX® 11 destekli harici ekran kartı
  • İşletim SistemiWindows 7 Starter
  • Ağırlık2,60 kg
  • Bellek Hızı1066 MHz
  • Ön Bellek (L2 Cache)3 MB

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
HD5470 saydığınız oyunları oynatır

emresan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HD5470 saydığınız oyunları oynatır

teşekkürler peki bnm masaüstü pcden hızlımıdır makina masaüstüm açıyodu bu oyunları nette falan gezinirken iyimidir bnm masaüstünden alcağım laptop

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
teşekkürler peki bnm masaüstü pcden hızlımıdır makina masaüstüm açıyodu bu oyunları nette falan gezinirken iyimidir bnm masaüstünden alcağım laptop

Daha iyi, yalnız 2 GB ram daha ekleyin aldıktan sonra... Windows 7 yüklü cihaz 2 GB ram ile problemsiz çalışır fakat 4 GB akıcı kullanım adına size fayda sağlar... (Windows 7 için ram standardı şahsi kanaatim 4 GB)

--- Mesaj Güncellendi ---

Şu ürünü : http://www.bimeks.com.tr/urun/115656/acer-as5742g-p612g25-lx-r5a08-001-.aspx

FreeDos olarak bulabilirseniz fiyat 100 lira daha oynayabilir, eğer formattır vs. bu işlerden anlamıyorsanız Windows 7 li olarak alın...

emresan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha iyi, yalnız 2 GB ram daha ekleyin aldıktan sonra... Windows 7 yüklü cihaz 2 GB ram ile problemsiz çalışır fakat 4 GB akıcı kullanım adına size fayda sağlar... (Windows 7 için ram standardı şahsi kanaatim 4 GB)

--- Mesaj Güncellendi ---

Şu ürünü : http://www.bimeks.com.tr/urun/115656/acer-as5742g-p612g25-lx-r5a08-001-.aspx

FreeDos olarak bulabilirseniz fiyat 100 lira daha oynayabilir, eğer formattır vs. bu işlerden anlamıyorsanız Windows 7 li olarak alın...

Kardeş teşekkür ederim yanlız ben istanbulda oturuyorum makina sadece izmitte varmıs

siteden siparişte verilmiyor bimeks sitesinden telefonla arasam yollarlarmı sence eve ?

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Kardeş teşekkür ederim yanlız ben istanbulda oturuyorum makina sadece izmitte varmıs

siteden siparişte verilmiyor bimeks sitesinden telefonla arasam yollarlarmı sence eve ?

Bimeks ten alışveriş yapmadım hiç onun için bilgim yok, müşteri hizmetlerini arayın zaten yönlendirir onlar sizi... Ayrıca cihaz teşhir ya da kusurlu ürün mü onu sorun... Dikkat ederseniz öyle bir not düşülmüş, seri sonu ise elde kalan ürünleri çıkarıyorlardır sorun olmaz fakat teşhir-kusur olayı varsa bimeks ten almayın...

emresan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi

gold vatan cmptr

bimeks tekno mrkt

elektro world bunlara baktım başka önerceğin bi yer varmı ama 600 tl geçmesin

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
abi

gold vatan cmptr

bimeks tekno mrkt

elektro world bunlara baktım başka önerceğin bi yer varmı ama 600 tl geçmesin

O ürünün 623 olması zaten şu sebepten "Seri sonu, teşhir veya kusurlu ürün." 600-650 TL gibi rakamları temiz ürün için bulmanız zor, 900-1100 arası geziyor bu cihaz... Yukarıda da bahsettiğim gibi arayın sorun seri sonu ise alın, teşhir vs. li ürünse almaya değmez...

berinark

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Ben İzmitte oturuyorum. Evim bimekse 5 dakika ve yolumun üstünde. İstersen bi bilgisayara bakayım. En azından dış görünüşünde falan bi sorun var mı ona bakarım. Ama sen arayıp ayrıntılı bilgi al muhakkak. Özellikle bakmamı istediğin bişey varsa da yazabilirsin burdan :)

berinark

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dostum az önce gittim baktım bimekse. O bilgisayar ellerinde yokmuş, bir hata var stokta görünüyo ama elimizde yok hiçte gelmedi diyolar. Ayrıca sabahtan beri en az 5 kişi sormuş. Son olarak datrye, bimekse ve gold bilgisayara baktım o ayar ve o fiyatta başka bilgisayar yok.