Acer Nitro 5

AlperShal

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,553
Yurt dışına çıkıyorsanız daha az vergi ve yurt dışında bulunan modeller için orada bir ürün alın. O zaman f/p olur. Yurt dışı için nasıl araştırma yapabilirim bilmediğimden yardımcı olamıyorum ama f/p istiyorsanız kesinlikle yurt dışında almanız gerekiyor.

Gökhan Oğuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yurt dışına çıkıyorsanız daha az vergi ve yurt dışında bulunan modeller için orada bir ürün alın. O zaman f/p olur. Yurt dışı için nasıl araştırma yapabilirim bilmediğimden yardımcı olamıyorum ama f/p istiyorsanız kesinlikle yurt dışında almanız gerekiyor.
Haklısınız.Ben de düşünüp yurtdışı için araştırma yaptım fakat euro nun fırlamasından dolayı oradan almanın hiçbir anlamı kalmıyor,hatta bu gönderdiğim model türkiyede daha ucuz.Anlamadığım bir şekilde İtalya pc konusunda amerika ve diğer avrupa ülkelerinden daha pahalı.

AlperShal

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,553
Haklısınız.Ben de düşünüp yurtdışı için araştırma yaptım fakat euro nun fırlamasından dolayı oradan almanın hiçbir anlamı kalmıyor,hatta bu gönderdiğim model türkiyede daha ucuz.Anlamadığım bir şekilde İtalya pc konusunda amerika ve diğer avrupa ülkelerinden daha pahalı.
Hmm.. O zaman buradan almanız bizim önerdiğiniz laptop ucuz olacaksa daha mantıklı. Tam olarak bütçenizi belirtirseniz ona göre en uygun laptobu önerebiliriz. Bütçenize göre daha mantıklı bir bilgisayar var ise sizin verdiğiniz link ile sınırlı kalmış olmaz.

AlperShal

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,553
Hocam Hepsiburada üzerinden yaptığım araştırma sonucu sizin attığınız; oyunlar için hem işlemci hem ekran kartı, mühendislik için ise işlemci gayet iyi. Fiyatına göre en iyisi olarak gözüküyor.

Ayrıca Monster Notebook baktım. Sizin için uygun 2060 bulunduran bir laptop vardı. Sadece 200-300TL gibi bir ücret ile aşacaktı. Onu almanızı önerirdim ama maalesef stokları bitmiş. Eğer acil almayacaksanız SSD 512GB seçip bunu alabilirsiniz. (SSD arttırması ile biraz aşıyor bütçenizi 300 kadar) Tulpar T5 V19.2 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Eğer zamanınız yoksa kesinlikle sizin attığınız laptop.

Gökhan Oğuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam Hepsiburada üzerinden yaptığım araştırma sonucu sizin attığınız; oyunlar için hem işlemci hem ekran kartı, mühendislik için ise işlemci gayet iyi. Fiyatına göre en iyisi olarak gözüküyor.

Ayrıca Monster Notebook baktım. Sizin için uygun 2060 bulunduran bir laptop vardı. Sadece 200-300TL gibi bir ücret ile aşacaktı. Onu almanızı önerirdim ama maalesef stokları bitmiş. Eğer acil almayacaksanız SSD 512GB seçip bunu alabilirsiniz. (SSD arttırması ile biraz aşıyor bütçenizi 300 kadar) Tulpar T5 V19.2 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Eğer zamanınız yoksa kesinlikle sizin attığınız laptop.
2 hafta önce attığınız laptopu almaya niyetlenip kendime dur sonra alırım dedim ve stokları bitti.
26 Eylül de uçağım var bir aksilik olmaz ise gideceğim.O yüzden acil olarak almam gerekiyor.

Görkem Say

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
25,499
Bu belki de 100. söyleyişim. Tulpar T5 V19 RTX 2060 ile cazip görünse de kasası kötü. Sadece 2 egzoz bulundurduğu için işlemci 90-95 derecelere çıkıyor çok rahat bir şekilde. Yani sırf 2060 var diye yönelmeyin bu modele. Belirtmiş olduğunuz Acer modeli gayet iyi, alabilirsiniz.

The Cyclist

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
6,906
Arkadaşlar merhaba,yurt dışına okumaya gittiğim için bir laptop almam gerek. Gerek mühendislik programlarında gerek oyunlarda en az 3 4 sene beni üzmeyecek bir laptop arıyorum.
Acer Nitro 5 Intel Core i7 10750H 16GB 512GB SSD GTX1660Ti Fiyatı
Bugün bu laptop karşıma çıktı.Bu fiyat segmentinde en iyi f/p ürünü diyebilir miyiz?

Gayet iyi bir model, alabilirsiniz. Nitro serisi hem tasarım hem de soğutma konusunda gayet başarılı bir seri.

HalukSonmez

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Aslında yurt dışından almak daha mantıklı olmaz mı?

Görkem Say

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
25,499
Aslında yurt dışından almak daha mantıklı olmaz mı?
O bilgisayarın yurt dışı fiyatı ortalama 1100 Euro'dur zaten. Aynı paraya denk geliyor hemen hemen. Euro kuru o kadar uçtu ki, artık yurt dışından almanın bile bir anlamı kalmadı laptopları.

Gökhan Oğuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0