Acer İkinciliğe Göz Dikti

Ordo ab chaO

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Tayvanlı bilgisayar üreticisi Acer, dünyanın ikinci büyüğü olmayı kafasına taktı.

Acer son yıllarda büyük bir atılım içinde. Tayvan kaynaklı firma 2007 yılında Gateway ve Packard Bell'i bünyesine katarak, özellikle Avrupa'da satışlarını büyük ölçüde artırmayı başardı. Tüm dünyada PC pazarında, satış rakamlarına göre üçüncü sırada bulunan Acer bununla yetinecek gibi durmuyor.
acer-aspire-one1246262177.jpg
Acer'ın PC pazarında ikinciliği hedeflediği belirtiliyor. Şu an için ikinci sırada bulunan Dell'i geçebilmesi için Acer'ın Aspire One serisinde yakaladığı başarının bir benzerini yakalaması gerek. Eğer bu tip bir başarıyı yakalayabilecek yeni bir seri üretilebilirse, Dell'in dikkatli olması gerekiyor.
:: Acer, Dell'i yakalayabilir mi?
Yazan: Emre Demiray
SDN - http://shiftdelete.net

mc92001

Doçent
Reaksiyon puanı
16
ben acer' i kore li sanıyordum. Acer çok hırslı bir firma. Daha önce pc pazarında ilk beşte bile değildi. İlerde birinciliğe bile geçebilir.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
ACER in E-Machine serisi Son derece iyi Fiyat Politikasını Biraz Derinleştirirse Bence 2 incileğe Geçebilir . Bu arada Tayvan Lı bir Şirket Olduğunu Şimdi Öğrendim !

xismailaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Valla Acer bence 1. olmalı. Adamlar Fiyat-Performans'da mükemmeller.

ben geçtiğimiz yıl Ağustos'a kadar 200'ün üzerinde laptop sattım ve %90'ı Acer'di.

Şu an kendim de Acer kullanıyorum ve size de tavsiye ederim. Adamlar 1. olsunlar
:D