Acer iconia b1 kullanan varmı?

muzaffer78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar forumda yeniyim, öncelikle merhaba.

Ortaokul öğrencisiyim babam bana maximum 300 tl değerinde bir tablet alacak, (tabletin özelliklere göre 350 tl felan olabilir)

Siz nasıl bir tablet önerirsiniz.

Tabletimde: oyun oynayacağım , nette gezineceğim , film izleyeceğim.

acer iconia b1 adlı tablete biraz ısındık bu tableti kullanan varmıdır, düşünceleriniz nelerdir ?

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
dediğin tableti ttnet veriyor bir arkadaşım aldı 24 ay 15 tl bir kaç gündür bende cihaz güzel full bataryada oyun süresi 3 ila 4 saat gidiyor açmadığı oyun yok çift çekirdek işlemcisi var beğendim tavsiye ederim

muzaffer78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dediğin tableti ttnet veriyor bir arkadaşım aldı 24 ay 15 tl bir kaç gündür bende cihaz güzel full bataryada oyun süresi 3 ila 4 saat gidiyor açmadığı oyun yok çift çekirdek işlemcisi var beğendim tavsiye ederim

Benimde hosuma gıttı o acer iconia b1 . Biraz daha açarmısın nette felan sorun varmı , wifi çekim mesafesi hakkında felan , video izlerken felan nasıl, bide power point felan varmı? Yorumun için teşekkür ederim. dumduq ipad mini aşıyor bütçemizi. Edit: piranha businnes tabletleri hakkında ne düşünüyorsunuz ?

benianla

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bende yeni aldım TTnetten bedava. Güzel bir Tablet Üstelik GPS bile var...Tavsiye ederrim...

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Nette felan takılıyor mu? Wifi çekim gücü ne kadar ? Video izlenmesinde sorun var mı? Yorumun için teşekkürler

bugün 4.cü gün arkadaş ısrarla istiyor tablet elimden düşmüyor wifi çekim gücü kablosuz modemlern uzaklığına bağlı yani şöyle söylim teyzemlerin 2 katlı müstakil evleri var modem üst katta odada ben alt katta tablette internete çok rahat giriyoru8 (mesafe yaklaşık 20 metre) çok rahat video izliyorum takılma donma v.s karşılaşmadım 720p videoları çok rahat oynatıyor 1080pde takılıyor kendi hafızası 8 gb 16 gblık sd kart taktım sorun yok oyunlarda özellikle most wanted oyununda grafikler müthiş yağ gibi akıp gidiyor kısaca tablet güçlü bir tablet oyun ve internet konusunda açık söylim bu kadar beklemiyodum beklentilerimin üstünde bir cihaz tek eksiği arka kamerasının olmaması ön kameranında 0.3 mp olması ama güneşli havalarda gayet tatmin edici bir video kaydı yapıyor piranha tableti düşündüm evet bir arkadaşım almıştı 1 ay sonra satmıştı memnun kalmadığı için dün oda inceledi hoşuna gitti ve ttnette aldı soluğu maalesef ellerinde kalmamış gelcekmiş öyle demişler 10 üzerinden 8 veriyorum 2 puanıda kameradan kırdım sadece haunutmadan şunlarıda söylim öyle çok güçlü bir bataryası yok maksimum dolu bataryada 4 saate yakın oyun oynadım film interneti ölçmedim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bende yeni aldım TTnetten bedava. Güzel bir Tablet Üstelik GPS bile var...Tavsiye ederrim...

bedava derken 24 ay 15 tl öyle değilmi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen öyle. bu tablet ileriye dönük değil yeni yeni çıkıcak oyunları malesef. internet ve film konusunda sıkıntı yok şuanki çoğu oyunu açar 100 daha ver samsung p3110 al :) kullandım bu arada :thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben bu tableti kullanıyorum ve nete giriyor film izleyebiliyorsun oyun oynayabiliyorsun güzel bir tablet öneririm bende ortaokul 3. sınıf öğrencisiyim ve işimi görüyor fakat ben bir hataya düştüm ve tabletimi sert bir şekilde yere düşürdüm yere düşürdüğümde ekranı döndürmekte zorlandım ama iyi bir tablet öneririm :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende bugün işlemleri yaptım.
arkadaşın dediği gibi beleş ama ttnetlilere beleş. yani ben 33 tl ye net6 kullanıyorum üstüne +1 tl verdim tableti alıcam. yarın alıcam bakalım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben Kullanıyorum Oyunlarda Pek Bi Sıkıntı Yaratmadı YAA Size Bişey Diyim Mİ ttnet Dısında sahıbınde falanda 200 tly var Bana 200 tl ama sıfır olacak hem bluetooth hem gps hem de ekran kalitesi 1024*600 olan bı tablet gostersenize ayrıca yuz tanıma kılıdı de gayet basarılı dokunmatıgı guzel tek eksik tam boy usb onun dısında hiçbir eksiğini görmedim bi de batryayı duz yapıp 3000 mh yapaydılar iyidi iyi günler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kesinlikle kardeşim alma sakin alma acer tablet git aplle ipad mini al yemin olsun pişman olursun

firlama aygün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim sende bendensin piranha ultra tab 7.0 alcaktım SDN üyelerine sordum pirana iyi değilmiş şimdi gezerken bu tableti gördüm iyi bişiye benziyo ama özelliklerini bilmiyom benimde aynı limitim 300-350 arası

Fenomenon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kuzenim kullanıyor. güzel tablet öneririm. ayrıca nerdeyse beles ayda 1 lira 24 ay taksitle alınıyor. herşeyi güzel. ram 512 mb ama yeter

Peki Acer İcona B1 tablete hat takabilirmiyiz
:hammer:

takılmıyor

Kesinlikle kardeşim alma sakin alma acer tablet git aplle ipad mini al yemin olsun pişman olursun

arkadaşım şaka falan mısın adam 300 lira diyo sen ipad mini al diyon. ayrıca bu tablet 24 TL

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar Iconia /B1 tablete şifre çok sayıda yanlış girilmiş cihazı acar açmaz kilidi açmak için google hesabınızla oturum açın dio. fakat ne şifreyi kabul edıyo nede oturum açılıyo yenı hesap açtım denedim yine olmadı onuda kabul etmıyo ne yapmamız gerekıyor yarımcı olursanıız çok sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tabletinde önemli bişey yoksa format at. youtube dan android tablete nasıl format atılır yazarak öğrnebilirsin. (linkini verecektim ama üye olmak gerkyomuş..)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben kullanmaktayım gerçekten dediğin her şeye uymakta 10 numara kullanıslı ve sistemi çözmek çok kolay öneririm :thumbup1: hayırlı olsun güle güle kullan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
güzel kardeş var onlar net çekimi video hızı :thumbup1: günde 2 3 filim açar ama alırsan öneri sarj dayken kullanmamaya çalış çünkü bazen arizalanabilior sarjda oynarsan beminki arızalandı sonra kendi düzeldi saglam yani sorun cikarmaz benimki gece suda kalmiş bozulmadı dustu kırılmadı 10 numara öneririm hat takma yok özellikleri şudur tabletin
  • Ekran Boyutu7"
  • İşlemci ModeliMTK8317
  • İşlemci Hızı1.2 Ghz
  • Bellek1 GB
  • Bellek TürüDDR3
  • İşletim SistemiAndroid 4.1
  • İşlemci ÜreticisiMediaTek
  • Disk Kapasitesi8 GB
  • KameraEvet/Var
  • Artırılabilir Bellek16 GB
  • Ekran Çözünürlüğü1024 x 600 px
  • Wi-fiEvet/Var