Acer dizüstü bilgisayar alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Emre 1905

Asistan
Reaksiyon puanı
12
İnşaat mühendisliği öğrencisiyim. Bilimum mühendislik programlarını çalıştıracak ve çoğu oyunu rahat oynattıracak güçlü bir bilgisayar arıyordum. Çoğu modele baktıktan sonra bu üründe mutabık kaldım. Bu marka model hakkında bilgisi olan tavsiye eder mi bu cihazı, fiyatına göre alınır mı?

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
İnşaat mühendisliği öğrencisiyim. Bilimum mühendislik programlarını çalıştıracak ve çoğu oyunu rahat oynattıracak güçlü bir bilgisayar arıyordum. Çoğu modele baktıktan sonra bu üründe mutabık kaldım. Bu marka model hakkında bilgisi olan tavsiye eder mi bu cihazı, fiyatına göre alınır mı?
Fiyatına göre uygun olduğunu düşünüyorum çok güçlü bir bilgisayar ama o ssd'nin yeterli olmayabileceğini düşünüyorum. Yaptığınız projeler çok büyük dosyalar olursa ayrıca üstüne oyun olunca yetmeme ihtimali var.

Emre 1905

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Fiyatına göre uygun olduğunu düşünüyorum çok güçlü bir bilgisayar ama o ssd'nin yeterli olmayabileceğini düşünüyorum. Yaptığınız projeler çok büyük dosyalar olursa ayrıca üstüne oyun olunca yetmeme ihtimali var.
Yorumunuz için teşekkürler. Evet o ihtimali düşündüm, duruma göre ilerde ssd artırımına falan giderim.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Güzel bir model, alınır.

Ama eğer büyük projeleriniz olursa, depolama olarak üzülebilirsiniz.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Fiyatına göre iyi bir model, alınabilir. İkinci el düşünürüm derseniz satmakta olduğum HP OMEN 15 2020 modelini de önerebilirim.

melihhamerica

Asistan
Reaksiyon puanı
287
Alınır fakat o fiyata daha iyi laptop bulunabilir. Mesela Excalıbur çok ucuz bir laptop ben kullanıyorum hiç sıkıntısı yok ve benimkinin özellikleri;
i5 10300H
Gtx 1650 4gb
16gb Ram
1tb harddisk + 240gb ssd.

Mesela her oyunu ultrada hiç kasmadan donmadan oynanıyor.
(Bu arada 7.200TL ye aldım 1 hafta önce.)

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Alınır fakat o fiyata daha iyi laptop bulunabilir. Mesela Excalıbur çok ucuz bir laptop ben kullanıyorum hiç sıkıntısı yok ve benimkinin özellikleri;
i5 10300H
Gtx 1650 4gb
16gb Ram
1tb harddisk + 240gb ssd.

Mesela her oyunu ultrada hiç kasmadan donmadan oynanıyor.
Ancak soğutma anlamında başarısız. Yakın zamanda yarıyolda kalma ihtimalin yüksek.

Ayrıca bütçe ile alakası yok bu laptopun. 7.5K falan yani.

melihhamerica

Asistan
Reaksiyon puanı
287
Rizelimapper53 kızma bana :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ancak soğutma anlamında başarısız. Yakın zamanda yarıyolda kalma ihtimalin yüksek.

Ben beğendim soğutmasını çok iyi ve hızlı soğutuyor.

Ama arkadaşın attığı laptopun depolamasıda az, yetmeme ihtimali çok yüksek.

Rizelimapper53 üzülme :(

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
bundan 10 12 gün önce rtx3060 lı laptop 12 bin tlye satıldı.. monster marka.. 11K ya çıktıysan üstüne birazdaha koyup gözün gibi bakabilirdin.

indirim yada kampanya beklemen gerekiyor. şuan fiyatlar biraz yükseldi diye biliyorum.