Acer Aspire 5220 hakkındaki görüşleriniz

santigado

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba

Daha önce Acer Aspire 4710 hakkındaki görüşleriniz konusunu açmıştım ve o modeli almayı düşünüyordum alayımmı almayayımmı alayımmı derken avantajlı fiyatı olan ürün kalkmış :sorry2:

Şimdi çok çok daha ekonomik bir ürüne yöneldim :happy: ve bu Laptop hakkındaki görüşlerinizi sormak istedim. :whistling:

Kısaca özellikler şöyle;

* Acer Aspire 5220-200508Mi Notebook
* Linpus Linux işletim sistemi (Ama ben gelince Pardus kuracağım :) )
* AMD Sempron 3600+ 2.0GHz
* 15.4" parlak geniş ekran
* NVidia GeForce 7000M harici ekran kartı (128 MB)
* 512MB bellek (boş bellek yuvası var) (Hediye olarak 512 RAM takılıp toplam 1 GB olarak gönderiyorlar.)
* 80GB SATA disk
* DVD SuperMulti, WLAN (b/g)
* 5-in-1 kart okuyucu
* 2.75 kg ağırlık

Şu sayfada fiyatı Kdv dahil : 634,72 YTL

Daha önce 4710 başlığında yazdığım gibi oyunla, 3 boyutlu işlerle yakından uzaktan alakam yok ancak yoğun ofis işlemleri yapıyorum. Aynı anda bir sürü ofis belgesi, çoklu sekmeli internet tarayıcı, mp3&klip uygulamaları ile aynı anda çalışıyorum. :img-music: Ayrıca film hastası olduğumu belirtmem gerek :)

Sizce bu makine bana yeterli performansı verebilir mi? :helpsmilie: Ürünü almayı düşünüyorum ne tavsiye edersiniz?

Saleeh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Acer marka laptop duyduğumda aklıma hep kocaman, hantal, mızmız bir bilgisayar geliyor.. Nedendir bilmem :p

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Bence yeterli olur ama yani almışken nasıl diyim biraz daha iyisini alsan olmaz mı ? maddi durumun iyiyse bide kampanyaları yakalarsan insanüstü bilgisayar alırsın hemde 10 senelik bir ürün olur..

bilgix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Acer in servis sorunları çok oluyormuş.. Türkiye servisi tüketiciye iyi davranmıyormuş..

captaingreen

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Sadece interneti kullanmak için güzel bi notebook,başka bir işe yaramaz.