Soru Abim süper kahraman olmak istiyor

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PANDAexe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Kardeşim Orada Tam Burslu Okuyor ve Orada Kendi Kostümünü Tasarlıyormuş,Tüm Bursunu Buna Harcıyor Öyle Abidik Gubidik Bi Şey de değil hem spidermana hem de nightwing kostümüne benziyor ama her şeyi kaliteli ürünlerle yapıyor kurşun geçirmezlik falan hepsini halletmiş bile ben bunların saçma olduğunu söylesem de ileride görürsün gibi şeyler söylüyor ben 14 yaşındayım böyle şeylerden pek ilgi duymam ama o bunun üzerine günlerini harcıyor araştırmalar yapıyor. Avengers gibi bi şey toplayacağım falan diyor,çok ciddi.bu konu hakkında ne düşünürsünüz :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biliyorum Saçma Ama Fikrinizi İstedim Sadece :/

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,910
Superkahraman olmak istiyorsa Doları indirsin bakalım.

PANDAexe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Onun için bir süperkahramandan fazlası gerekiyo :D

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,910
Kardeşini ne ısırdı en son? ? Örümcek bide ney dedin?

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,532
18 yaşında duygu düşünceleri oturmuş bir insan gerçekten süper kahraman olmak istiyor ve bunun için efor mu sarfediyor? Troll gibi geldi.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,910
Vay bea takip edememişim seriyi. Adamlar eskileri söküp atmış demek.

Kardeşinin yaptığı kostümün resimi varmı peki? Bakalım belke önerimiz olur felan. İniş takımları felan ayarlarız.

PANDAexe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10

Kardeşinin yaptığı kostümün resimi varmı peki? Bakalım belke önerimiz olur felan. İniş takımları felan ayarlarız.
Paylaşmama İzin Verir mi Bilemiyorum ki

Ben de sadece 3 boyutlu tasarımı var

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,910
3 boyutluysa yapma. Sadece basit çizimi olsa yeterdi neye benzediğini kestirirdik.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,910
Kardeşine söyle eğer dünyaya ismini duyurmak istiyorsan VR kostüm yap.

Kostümü giydiğinde savaş oyununun içine düşmeli gibi. Yoksa kurşun geçirmez yeleği kim ne yapsın?

PANDAexe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Kardeşine söyle eğer dünyaya ismini duyurmak istiyorsan VR kostüm yap.

Kostümü giydiğinde savaş oyununun içine düşmeli gibi. Yoksa kurşun geçirmez yeleği kim ne yapsın?
Söylerim de O bunu Para İçin Yapmıyor ki diyor ki "Bi yandan Eğlence İçin Yapıyorum Bi Yandan da Şunu Düşünüyorum Benim Gibi Bu Yaptıklarımla Zıtlaşacak Birileri Vardır Heralde" Diyor

Sence hulk gerçek olabilir mi?
Bilmem belki ama İron Man ve Batman Gerçek Olabilir Bence

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
İleri teknoloji bir şey yapar ise, isteği gerçekleşir.Fantazi istiyorsan bendesin bu gün.Dinle planı.

İlk önce gidip ileri teknoloji zırh ve silah tasarlayacak.Sonra o zırh ile hangi ülkedeyse o ülkenin meclisini basıp kaçacak saklanacak.Sonra o ülkenin düşmanlarına gidip dostluk ilan edecek.Sonra türkiyeye gelip terorisitleri uçuracak.Sonra tüm dünya onu tanıyacak ve Avenger'sı toplayacak.Avengers'in toplandığını duyan uzaylılar ise dünyaya gelecek.Dünyaya gelen uzaylılarla soğuk bir savaş atlatıp Süper Kahraman olabilir.Sonra yapması gereken kendine tokat atıp rüyadan uyanmak.

PANDAexe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
İleri teknoloji bir şey yapar ise, isteği gerçekleşir.Fantazi istiyorsan bendesin bu gün.Dinle planı.

İlk önce gidip ileri teknoloji zırh ve silah tasarlayacak.Sonra o zırh ile hangi ülkedeyse o ülkenin meclisini basıp kaçacak saklanacak.Sonra o ülkenin düşmanlarına gidip dostluk ilan edecek.Sonra türkiyeye gelip terorisitleri uçuracak.Sonra tüm dünya onu tanıyacak ve Avenger'sı toplayacak.Avengers'in toplandığını duyan uzaylılar ise dünyaya gelecek.Dünyaya gelen uzaylılarla soğuk bir savaş atlatıp Süper Kahraman olabilir.Sonra yapması gereken kendine tokat atıp rüyadan uyanmak.
Ciddi Ciddi Okudum :p

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,910

Daha dur uzaylıları yöneyen kişiyi geçmedi. Boss görevini yani :D ahagsgshsj

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Bizde de gazman var. Kurufasulye ile havalanıyor. Yırtık donla tayt giyip süper kahraman olmak filmlerde olur. Ama savunma sanayi adına askeri anlamda birşeyler geliştirirse o zaman ayakta alkışlarız.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Konu giderek farklılaşmaya başladığı için kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...