abi cs:go iyi bilen baksın

Bu konuyu okuyanlar

Bwsmcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
öncelikle cs:go dan anlayan birisi baksın pc yi çöpe at flan diyeceksen hiç okuma

geçenlerde pc yi sıfırlamam gerekti kökten tabikide içindeki herşey gitti cs:go flan sonra tekrar yükledim ve oyuna girdi herşey normaldi sonrasında map açılırken yükleme sırasında birden hiçbir hata vermeden atıyor HİÇBİR HATA VERMİYOR gelip hata veriyomu diye sormayın yardımcı olabilicekler discortan ulaşsın

Son düzenleyen moderatör:

utkuturemen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Dosyaları doğrulayıp tekrar girmeyi denediniz mi ? ya da youtube da bunu araştırdınız mı ?

Bilgisayarous

Asistan
Reaksiyon puanı
49
öncelikle cs:go dan anlayan birisi baksın pc yi çöpe at flan diyeceksen hiç okuma

geçenlerde pc yi sıfırlamam gerekti kökten tabikide içindeki herşey gitti cs:go flan sonra tekrar yükledim ve oyuna girdi herşey normaldi sonrasında map açılırken yükleme sırasında birden hiçbir hata vermeden atıyor HİÇBİR HATA VERMİYOR gelip hata veriyomu diye sormayın yardımcı olabilicekler discortan ulaşsın
Atıyor derken? Menüye mi düşüyor oyun mu kapanıyor?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Bilgisayarı formatladiktan sonra olduğuna göre; driverlarinizi kurdunuz mu?
Guncellemeleri eksiksiz yapın.
Özellikle ekran kartını.

Sisteminiz eskiyse fps artırma yöntemlerini yapın.
[paylaştığım video windows 10 içindir ancak nvidia ekran kartı sahibiyseniz o ayar kısmı ve denetim masası- donanım ve ses- güç seçenekleri kısmında yüksek performans yapmayı unutmayın.]
FPS ARTIRMA VİDEOSU

Bunların haricinde;
1-) Steam servisi onarın.
Steam'den çıkın.
Komut istemi(CMD) yi yönetici çalıştırın.
Aşağıdaki komutu girin:
"C:\\Program Files (x86)\\Steam\\bin\\SteamService.exe" /repair

Not: Bu komut yönetici yetkileri gerektirir ve birkaç dakika sürebilir. Eğer Steam'i başka bir konuma kurduysanız, lütfen C:\\Program Files (x86)\\Steam konumunu doğru konumla değiştirin.

Steam Client Service "C:\Program Files (x86)\Steam" repair completed. yazdığında işleminiz bitmiş demektir.
1.png

2-) 1. işlemi yapar yapmaz Steami açıp kütüphaneden Cs go ya sağ tıklayıp özellikler diyin.
Yerel dosyalara gelip Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula ya tıklayın işlem bittikten sonrasında hatanın düzelip düzelmediğini kontrol edin.

Eğer sisteminiz temiz , güncel ve bu adımları yaptığınız halde düzelmediyse. Oyunu tamamen kaldırıp tekrar kurun. Mümkünse (çok fazla kurulu oyun yoksa) steami de tekrar yükleyin.

Son düzenleme:

Bwsmcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
de
Bilgisayarı formatladiktan sonra olduğuna göre; driverlarinizi kurdunuz mu?
Guncellemeleri eksiksiz yapın.
Özellikle ekran kartını.

Sisteminiz eskiyse fps artırma yöntemlerini yapın.
[paylaştığım video windows 10 içindir ancak nvidia ekran kartı sahibiyseniz o ayar kısmı ve denetim masası- donanım ve ses- güç seçenekleri kısmında yüksek performans yapmayı unutmayın.]
FPS ARTIRMA VİDEOSU

Bunların haricinde;
1-) Steam servisi onarın.
Steam'den çıkın.
Komut istemi(CMD) yi yönetici çalıştırın.
Aşağıdaki komutu girin:
"C:\\Program Files (x86)\\Steam\\bin\\SteamService.exe" /repair

Not: Bu komut yönetici yetkileri gerektirir ve birkaç dakika sürebilir. Eğer Steam'i başka bir konuma kurduysanız, lütfen C:\\Program Files (x86)\\Steam konumunu doğru konumla değiştirin.

Steam Client Service "C:\Program Files (x86)\Steam" repair completed. yazdığında işleminiz bitmiş demektir.
Ekli dosyayı görüntüle 100579

2-) 1. işlemi yapar yapmaz Steami açıp kütüphaneden Cs go ya sağ tıklayıp özellikler diyin.
Yerel dosyalara gelip Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula ya tıklayın işlem bittikten sonrasında hatanın düzelip düzelmediğini kontrol edin.

Eğer sisteminiz temiz , güncel ve bu adımları yaptığınız halde düzelmediyse. Oyunu tamamen kaldırıp tekrar kurun. Mümkünse (çok fazla kurulu oyun yoksa) steami de tekrar yükleyin.
denedim ama sadece atolye haritasına girebiliyorum normal maplere denedim olmadı yine güncellemelerr sırasında hata veriyor ondan olabilirmi

Bwsmcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Format sonrası veya cs yüklemesi sırasında eksik/yanlış yapılan bir şey olmalı :/
usb üstünden formatlıyacaktım usb yi bozdum o konuya bakabilirmisin belki usb den forrmat atınca geçer