Abdullah Gül'ün Twitter Hesabı Hacklendi

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Abdullah Gül'ün Twitter Hesabı Hacklendi

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Twitter hesabı hacklendi. Abdullah Gül'ün hesabından atılan Tweetler ve ayrıntılar haberimizde.

Abdullah Gül'ün Twitter hesabının hacklenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

GhostX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Terbiyesizlik yapmış hackleyen. Hak eden başkaları varken

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet Türkiye Türk'lerindir bunu bir kez daha hatırlatmaları iyi olmuş. Bu arada ziyaretçi yorumlarına hayret ediyorum bu ülkede Türk olduğunu söylemek siyaset yapmak gibi algılanır olmuş artık bu algıyı bile yaratmaları baştakilerin ihanetinin ne kadar büyük boyutlarda olduğunu gösteriyor bu ülkede Türkler eziliyor artık aynı Osmanlı'daki gibi... Ama şunu iyi bilsinler ki benim gibi düşünenler olduğu sürece Türkiye Türk'lerin olarak kalacaktır.

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
darsıı diğerlerinbaşına

FataL Rhyme

Doçent
Reaksiyon puanı
4
TÜRK Irkı Sağolsun
Helal olsun kıran kandaşlarıma

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Hacklenirse geri alınır olmadı yeni hesap açar, sanki hackleyince vatan millet kurtarmış oluyorsunuz.
Bu duruma mutlu olan kafalara da şaşıyorum doğrusu.

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hacklenirse geri alınır olmadı yeni hesap açar, sanki hackleyince vatan millet kurtarmış oluyorsunuz.
Bu duruma mutlu olan kafalara da şaşıyorum doğrusu.

Bırakın böyle gereksiz laf kalabalığını. Geri alınacağını sanki biz bilmiyoruz mesele tepki koyabilmek. Çocuklarımız her gün okulunda Türk olduğundan mutluluk duyduğunu dile getirirken kimse böyle hacklemeler yapmıyordu. Kaldıranlar düşünsün ilk kimin başlattığına bakmak lazım kimin Türk kelimesinden T.C. ibaresinden rahatsız olduğuna...

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu millet size bir gün öyle bir tepki koyacak ki :)

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
O millet dediğinin için de ben de varım, sen de varsın, herkes var. Birilerinin gazına gelip de kendi ülke vatandaşınıza nefret beslemeyin, bu ancak gene bu ülkenin kendi geleceğine zarar verecektir.

Yok neymiş Türklük elden gidiyormuş, -kesinlikle katılmamakla birlikte- böyle bir düşüncen varsa ; bu sorunu iki-üç siyasinin hesabını hackleyerek ya da hackleyenlere alkış tutarak, ya da daha başka ferdi eylemlere destek vermek sadece ego tatminidir. Yani ; destek verirsin, mutlu hissedersin ama sonuç gene elde var sıfır.

Bu ülkenin yönetiminde bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, kendinizi yetiştirin, bilgilendirin ve çevrenize gerçekleri anlatarak insanları ikna edin. Çünkü bu ülkenin geleceğini gene senin benim oyumla temsil eden insanlar şekillendiriyor. Çocuk oyunları ile vatan kurtarılmaz, kaldı ki hacklenen hesabın sahibinin bu ülke yönetimi üzerinde hiç bir söz hakkı yok o da aynı bir ironi. :)

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Zaman dar demekki :)